• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PALEONTOLOG: Já se tím nebavil, čistě jsem praktikoval amatérskou psychoanalýzu. Kdybych se tím bavil, připadal bych si dost zvrácený.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    FIYAH: na jeji ID myslim. Tak hlavne ze sem nepritahuje individua, co se nechtej seznamovat, jen potrebovaly kazat, kdo co ma a nema komu psat.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Me by spis jenom trochu zajimalo, jak se ji dostalo zakazu na nyx na vsechny idecka. Jestli to byla nejaka cilena blokace na retezovy pozvanky pramenici od jednoho id?
    KULA
    KULA --- ---
    PALEONTOLOG: na nyxu je xy auditek morálně za hranou. Já nemůžu za to, že ji rodiče nechali rok sedět u zapnutýho počítače.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: jo zvracenost je mocna carodejka..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Tak jestli mate potrebu se bavit na nemocny holce, kluci, doporucuju zkusit sanitaka v nejakym blazinci, mozna i smocite, kdyz se dostanete mezi lezacky
    KULA
    KULA --- ---
    BURKHAR: zrovna dneska ráno jsem si říkal, že ty snídaně už nejsou to, co bejvávalo...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A kde je REBORNA? Jsem si chtěl zas amatérsky zapsychoanalyzovat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: tak to vede tkrvo
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    FIYAH: a co teprve vyprávění o soucasnejch :)))
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Ja vypraveni o bejvalych bytostne nesnasim. Posledni ponauceni, ze jak padne hlaska: "A doufam, ze si bejvala najde nejakyho blbce, aby pochopila o jak skvelyho partnera prisla" tak to znamena, ze neco neni ok.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: hodnej kluk :)
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: já mam hrozně ukecanou mámu, taxem zvyklej poslouchat :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: já bych ženskou nenechal vyprávět o nějakým frajerovi tak dlouho. vlastně asi jen 10 minut. já jsem ale přízemní sobec, já si to můžu dovolit :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KRTEQK: nemám rád spoustu lidí za to co a kde dělají, ale proč zrovna tinder ? to mě ještě nenapadlo se vymezit proti tinderovcům..
    MATT
    MATT --- ---
    TEKKANNE: A ty sis mě tam našla, že víš jak vypadá můj profil? A fakt ti přijde vpohodě si dát rande a následně půl večera vykládat neznámýmu týpkovi, jak jsi milovala jeho kámoše (a druhou pulků, jak má zachránit planetu :)? Ale aspoň jsem si potvrdil, že technařský hipísandy mě už nezajímaj.

    KRTEQK: Dík za info kámo.
    KRTEQK
    KRTEQK --- ---
    MATT: já bych zas nechtěl nic mít s někým kdo kdy v životě měl tinder ¯¯\_༼ᴼل͜ᴼ༽_ /¯¯ maaucta
    HIKY
    HIKY --- ---
    :) za mně: kuřák hledá kuřačku, jo vim to , je to zoufalý, ale přestat kouřit se mi zatím nedaří :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    MATT: mno, tak ono dost záleží, jakej máš sám profil a jestli je jasný, co (koho) tam hledáš, a to oboustranně ;) já bych se týpkovi, u koho vzhledem k počtu dětí asi nelze předpokládat, že by ještě chtěl zakládat rodinu, taky asi přestala ozývat, když vím, že to je to, kam chci případný souznění a fungující vztah směřovat....když budeš rovnou trasparentní, odpadne zdržování se s nevhodnejma protějškama ;)
    MATT
    MATT --- ---
    JADR: Mě na tinderu vytrollila jedna nyxka. Celou dobu věděla kdo jsem a pak mi půl večera vyprávěla, jak byla zamilovaná do jednoho mího kámoše a tomu to vůbec nedocházelo. A většina rozhovorů zkončila, když se dotyčný dozvěděli, že mam děcka. Tak už si je jen sbírám jak pokemony a s nikym si nepíšu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam