• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KULA: FB tu službu teprve připravuje a když si vezmeš, kolik profilů nemá vyplněno ani "single / zadaná / coura", natož počet děcek, tak o užitku pochybuji :)
    KULA
    KULA --- ---
    Prý ráda říká jedno slovo.... Tímhle přístupem má určitě o zábavu postaráno :D

    a vůbec, nechápu, proč tinder ještě existuje když to má FB 1:1 s miliardou useru.
    AMANT
    AMANT --- ---
    JUTA: treba mel v zaloze zajimavou historku o tom, jak dopadli mezinarodne hledaneho teroristu Carlose (jel na tajnacku do Sudanu na operaci krecovych zil na, tadaaa, varlatech), no a uz jste v zajimavejsich castech tela. btw ten film je fakt dobrej, ale dlouhej, to vylozene pripadne na prvni rande nedoporucuju.
    TEKKANNE: ja dal unmatch uz u tech koralku..
    NYA: u tohohle stanku bych se naopak nakou dobu urcite zdrzel:D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jinak bych rekl, ze na eDarling se presouvaji maminy z Badoo. Aspon teda co v posledni dobe nabizi. Uz jsem tam zahledl i par osob z lide.cz... Po jeho zruseni.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEKKANNE: Jestli jsi loni ještě lovila… to jsi - na tinderu? - ještě ulovila někoho lepšího a rovnou jste stihli zasít, stačila na to tak krátká známost?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOUDY: K tem havlovkam by se hodily spis Martensky ;o) Jinak good.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: nějakej hodnej strejda koupí kalhoty až na kotníky a místo nich minisukni
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: tyhle havlovky bohuzel u mlade 20-30let generace posledni leta dost leti..taky to nechapu..:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: chudák holka, vypadá, že odrostla z kalhot a nestihla koupit nový ;)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    GRANTORINO: Být kreativec je nějak oslňující? ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: ještě že se ve školách neučí podle cestovatelskejch webů. nebo jo ? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEADSLUT: bosenský pyramidy jsou jediný skutečně nepřiznaný pyramidy, protože by se ukázala faleš archeologie :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYA: vegan..klasika..queer je co?..to zas bude vedet snowwhite urcite..jdu si to radsi vygooglit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NYA: "only boys"? To vypada jako nejaky to dalsi pohlaví, co usiluje o sebepoznani formou autofelace
    NYA
    NYA --- ---
    Můj nevtipnější match je asi tenhle, netuším teda, jak jsem k němu přišla :)
    V každým případě věřím, že tihle kluci na první rande lubrikáč nezapomínaj

    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG:
    GRANTORINO: bosenský pyramidy slunce jsou ty nejlepší pyramidy! :)) a ty konspirace a kulty kolem toho jsou uplně báječný! Majský hieroglyfy nám řikaj, že lidstvo přišlo z Plejád, v roce 2012 jsme se měli vibracema pozdvihnout na vyšší úroveň, a Hitler se schovává v podzemní základně v Antarktidě. Takže jestli chlapec prozřel a Spatřil Pravdu zrovna tam, musel to bejt fakt pocuc :))
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PALEONTOLOG: googli Visoko ;) naopak, tahle jediná informace byla z celý tý konverzace jediná zajímavá a obohacující :-D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Tak to ses musela zakonite opit. Ale kdyz uz jsi u tech copywriteru. Ja byl na sraze s copywriterkou a pozval jsem ji do vinarny. uz teda nevim jak jsem k ni prisel, dala si caj, polozila na stul kabelku LV a rekla: "Tak me bav". Tim jsem ztratil veskery pointy vtipu a povidek co bezne vypravim a absolutne mne doslo strelivo. ;o)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam