• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: to ted nosi dcera 12 let, je to oblibeny, chce jeste jedny. Kdyz jsem ji rekla, ze si ma koupit delší, ze ji to nesedi, dostala jssm přednášku, ze tomu nerozumim, ted se to tak nosi :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: neučí :), ale za posledních dvacet let se objevilo neskutečný množství úplně nových poznatků, predmetu, zakladu staveb, plus na Troju taky nikdo nevěřil do konce 19.st nez si to vzal obchodnicek Schlieman jako konicka a vykopal ji... Některé pyramidy jsou prozkoumane az teď a velkolepa vystava v Narodnim muzeu taky ukazuje dalsi období. V historii je hodne nevysvetlenych a neobjevenych mist.
    Ja musim revidovat nektere poznatky z dvacet let starych ucebnic, ktere uz neplati, napriklad material Vestonicke venuse keramika nebo jeji stari posunute uz i na mozne 29000.pr.n.l. po vyzkumu pred deseti lety, uz tedy neplati drivejsi data... Paleoliticke jeskyne se objevuji i nove a, starsi, treba Indonesie, Sumatra.. Hodne se reviduje :)

    sorry za OT akademicke okenko, sanozrejme plati vzdy duveruj, ale proveruj, dvakrat :)! ..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KULA: FB tu službu teprve připravuje a když si vezmeš, kolik profilů nemá vyplněno ani "single / zadaná / coura", natož počet děcek, tak o užitku pochybuji :)
    KULA
    KULA --- ---
    Prý ráda říká jedno slovo.... Tímhle přístupem má určitě o zábavu postaráno :D

    a vůbec, nechápu, proč tinder ještě existuje když to má FB 1:1 s miliardou useru.
    AMANT
    AMANT --- ---
    JUTA: treba mel v zaloze zajimavou historku o tom, jak dopadli mezinarodne hledaneho teroristu Carlose (jel na tajnacku do Sudanu na operaci krecovych zil na, tadaaa, varlatech), no a uz jste v zajimavejsich castech tela. btw ten film je fakt dobrej, ale dlouhej, to vylozene pripadne na prvni rande nedoporucuju.
    TEKKANNE: ja dal unmatch uz u tech koralku..
    NYA: u tohohle stanku bych se naopak nakou dobu urcite zdrzel:D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jinak bych rekl, ze na eDarling se presouvaji maminy z Badoo. Aspon teda co v posledni dobe nabizi. Uz jsem tam zahledl i par osob z lide.cz... Po jeho zruseni.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEKKANNE: Jestli jsi loni ještě lovila… to jsi - na tinderu? - ještě ulovila někoho lepšího a rovnou jste stihli zasít, stačila na to tak krátká známost?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOUDY: K tem havlovkam by se hodily spis Martensky ;o) Jinak good.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: nějakej hodnej strejda koupí kalhoty až na kotníky a místo nich minisukni
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: tyhle havlovky bohuzel u mlade 20-30let generace posledni leta dost leti..taky to nechapu..:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: chudák holka, vypadá, že odrostla z kalhot a nestihla koupit nový ;)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    GRANTORINO: Být kreativec je nějak oslňující? ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: ještě že se ve školách neučí podle cestovatelskejch webů. nebo jo ? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEADSLUT: bosenský pyramidy jsou jediný skutečně nepřiznaný pyramidy, protože by se ukázala faleš archeologie :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYA: vegan..klasika..queer je co?..to zas bude vedet snowwhite urcite..jdu si to radsi vygooglit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NYA: "only boys"? To vypada jako nejaky to dalsi pohlaví, co usiluje o sebepoznani formou autofelace
    NYA
    NYA --- ---
    Můj nevtipnější match je asi tenhle, netuším teda, jak jsem k němu přišla :)
    V každým případě věřím, že tihle kluci na první rande lubrikáč nezapomínaj

    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG:
    GRANTORINO: bosenský pyramidy slunce jsou ty nejlepší pyramidy! :)) a ty konspirace a kulty kolem toho jsou uplně báječný! Majský hieroglyfy nám řikaj, že lidstvo přišlo z Plejád, v roce 2012 jsme se měli vibracema pozdvihnout na vyšší úroveň, a Hitler se schovává v podzemní základně v Antarktidě. Takže jestli chlapec prozřel a Spatřil Pravdu zrovna tam, musel to bejt fakt pocuc :))
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PALEONTOLOG: googli Visoko ;) naopak, tahle jediná informace byla z celý tý konverzace jediná zajímavá a obohacující :-D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Tak to ses musela zakonite opit. Ale kdyz uz jsi u tech copywriteru. Ja byl na sraze s copywriterkou a pozval jsem ji do vinarny. uz teda nevim jak jsem k ni prisel, dala si caj, polozila na stul kabelku LV a rekla: "Tak me bav". Tim jsem ztratil veskery pointy vtipu a povidek co bezne vypravim a absolutne mne doslo strelivo. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam