• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Nekřičela jsem na něj, ale jen tak pro sebe.

    Když vidím, že druhej člověk je z něčeho, co se mu stalo, nešťastnej, trpí a křičí, nepříjde mi lepší způsob, jak ho uklidnit, než ho obejmout. Nebo to alespoň navrhnout.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    A navíc si nemyslím, že člověk, který se vzteká nebo nadává, když příjde o práci, je hysterický.

    Když takových firem, který maj ředitelství v Praze, kde by se dala dělat taková práce, je úplný minimum.

    Záleží na tom, jak moc si to člověk bere.

    Vzhledem k tomu, že jsem se měla vdávat, navíc za muže, kterej měl v Praze vlastní byt, mě to jako nemuselo s tou ztrátou práce tak štvát, ale štvalo.
    To je otázka osobní hrdosti.

    Ale když má ženská dostat krámy, tak si prostě vše bere moc osobně a za vším vidí konec světa.

    Tomu se dá myslím rozumět.

    Každopádně provokace ve smyslu: ,,Ty jsi asi úplně neschopná!"

    Tak to mi rozhodně nepřipadá na místě.

    Obzvlášť, když jsem vysvětlila, že jsem tomu rozuměla, že jsem si to jen potřebovala ověřit, protože jsem se s takovým případem podle mě šizení zákazníka, v minulosti prostě nesetkala a bála jsem se, že dostaneme od SZPI nebo ČOIky pokutu.
    Že to byl specifickej případ, kdy to hraničilo s klamáním spotřebitele, ale bylo to ještě košer, takže jsem to mohla schválit, ale nebyla jsem si jistá.

    Takže jsem s tím zdržovala a dostala jsem padáka.

    Nadávání doma bylo vyloženě vyprovokovaný druhou stranou.

    Já osobně bych nikdy nehodnotila schopnosti člověka, kterej dělá obor, kterýmu já osobně nerozumím ani nemůžu rozumět.

    Provokace ve smyslu: ,,Ty jsi asi úplně neschopná!" To vedlo ke zvýšení mýho křiku.

    Pro mě je důležitý, že 363 dní v roce jsem klidná milá veselá osoba, se kterou se dá velmi dobře vyjít.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Ale já jsem bývalýmu nenadávala. Já jsem jen nadávala, že bývalá kolegyně je kráva, že něco nepochopila, co jsem dobře napsala a chtěla jsem si to jen ověřit.

    Takže jsem vůbec nenadávala jemu nebo na něj.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Ciste ze zvedavosti. Kdyz na Tebe rve chlap a nadava ti mas ho velkou chut obejmout?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WAMP_ELF: ty chces taky minus, zejo :))
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Mě by zajímalo kdo jí dává ten jeden mínusek.
    Poslední měsíc mi přijde že se opět blížíme vrcholu sinusoidy "Nyx je jako Ulice" a tak bych rád takové to pikantní zákulisní info..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KULA: myslet si to muzes, ale tak sofistikovanej ten troll nemuze byt, aby kazdej post mazal a petkrat prepisoval. To dokaze jen R :)
    KULA
    KULA --- ---
    Já myslím, že Vás někdo trollí, na R je to nějaké moc učesané, málo hysterické a dada.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PALEONTOLOG: Hustý, taky jsem nevěděl, že existujou popelářky. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    @nela_kralova • Tinder skvosty #2 Potkali jsme se na náměstí a šli na drink. On říká, že nepije, chvályh... • Threads
    https://www.threads.net/@nela_kralova/post/C2Nt3UYLD7u/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D

    Tinder skvosty #2
    Potkali jsme se na náměstí a šli na drink. On říká, že nepije, chvályhodné, řekla jsem si. Za 10 minut se rozpovídal a vylezly z něj zajímavé věci. Rád se pere a vyvolává konflikty v klubech, svou šéfku by nejradši
    zabil tak, že by po ní hodil noťas, nedávno se popral kvůli špatného parkování atd. Za 15 minut bylo vymalováno. Už jsme se neviděli.
    tinder
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA: zapomněla si, že má mít rovný a úzký nos, co si pamatuji. Co se stalo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: tam je maj povine oholeny kvuli vsim. :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: Ty nemaj vlasy. Von jo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: sem musis koukat :).

    Photos: Inside El Salvador’s new ‘mega prison’ for gang members | Prison News | Al Jazeera
    https://www.aljazeera.com/gallery/2023/2/27/photos-inside-el-salvadors-new-mega-prison-for-gangster
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Tedy nemá jako vytetovaný hákáče ani říšský orlice ani nic podobnýho.

    Jen nějakýho pejska na krku. Psí hlavu, asi zlýho pejska. Ale z dálky na fotce to vypadá jako ornamenty.

    Ale to je jedno, kérky se mi začínaj líbit čím dál víc.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    1.) Des na Psajtrenc
    2.) ....
    3.) "Sexy kerky nackovsky"


    Go, figure
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *ty kérky jsou jako hodně sexy jako

    /sexy kérky náááckovský /
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: Tak vzhledem k tomu, že jsem mu na jeho požadavek sdělila, jak lukrativní práci dělám, si rozhodně nemyslel, že to, co bych od něj chtěla, jsou peníze.

    Myslím, že je opravdu popelář.

    Ale říkal, že je vyučenej kuchař.

    Taky říkal, že je z Ostravy a že je bývalej nácek a že má nějaký pohledávky.

    Tipuju, že někomu rozbil hubu, dostal flastr (trest), má záznam a už ho nikde, krom popelářů, nezaměstnaj.

    Ale je zajimavý, že mi vadí sestupně:

    1. že má dítě

    až na 2. místě, že je popelář

    pak dlouho dlouho nic

    a že mi úplně nejmíň z toho vadí fakt, že je bývalej nácek.

    To je jako zajimavý.

    Prostě tak.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR:
    RENA_SULIROVA:

    *prababička a pradědeček se odstěhovali z Prahy na vesnici a tam je ten barák. Ale má propadlou střechu. Máma do rekonstrukce už nasypala asi 750 tis. a pořád je to tragédie. Ale zakazuje mi ho pak prodat.
    Máme k němu vnitřní vztah. Trávila jsem tam v dětství velkou část všech prázdnin.

    Ale není to na bydlení.

    A vzhledem k tomu, že jsme po generace z Prahy, já nerada auta, nemám dodělanej ŘP a z dalších důvodů chci zůstat a hnízdit v Praze.

    Taky kvůli práci, který je pro vysokoškoláky víc někde kousek od Prahy.

    Takže sameček s bytečkem v Praze by se šiknul, to né, že né, ale podmínka to není.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: nikoliv. Rekl ze je popelar aby vytridil zlatokopny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam