• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ALTOR: Mě se líbí takový přirovnání, co jsem kdysi slyšel. Že hledat po třicítce nějakého single partnera je jako hledat nejmíň rozbitou věc na smeťáku. :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    RENA_SULIROVA: nevim, jak je to teď, ale dřív šel profil založit i jinak než přes telefonní číslo (tuším, ze klasicky přes jiný účet: Facebook profil nebo Google účet).

    pokud to už nejde, sežeň si nejakou další SIM/tel.c.

    problem solved ;⁠-⁠)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja ten nyx i po 23 letech fakt miluju kurva :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    JONY: no právě jsem z té historky naprosto v šoku ... protože jsem milovník hlodavců, hlavně morčat. Tohle kdyby mi někdo řekl, tak asi dostanu hysterický záchvat. :D


    DELIRIUM: to můžeš být ráda, že jsi v tom mrazáku neskončila taky, nebo minimálně nějaká tvoje část těla ... fuj
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Nebo se špičatým kloboukem.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    na nyxu to nezije, za prve, to kazdopadne...
    JONY
    JONY --- ---
    Koukám id SENIN má jako ikonku morče. Náhoda? Nemyslím si!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GIOMIKY:
    Nějakým trikem s mrazenym morcetem? :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Tak já tu jako ID SENIN též prispeju svým Troškou do mlýna, ať to tu není jen o velikosti prsou.

    Před pár lety, když sem měla ambice se seznámit, sem šla na rande a typkem, který byl už od prvního pohledu divnej. Nicméně sem si říkala, že nebudu povrchní a dám mu šanci. Nejdřív sem z něj nemohla vymamit skoro žádný slovo, tak sem mlela píčoviny, aby to nebylo tak trapný. A potom se rozmluvil a bylo to asi ještě horší, než kdyby mlčel.

    Začal vyprávět o tom, jak si roky skladoval mrtvá morčata v mrazáku a prevazel je v batohu různé po Praze a následovala historka, jak nějaký stroj urizl jeho kolegovi ruku a on pak v šoku chodil po práci a tahal tu ruku, co už visela jen na šlaše. To se neobešlo i bez názorné ukázky, jak to asi vypadalo. Další storka byla něco o obesenci. Proste hoch, co ma pro strach udelano a urizly ruky ani smrti se nezalekne.
    Naše idylka pokračovala a najednou slyším silnou ránu a tristeni skla, prostě zvuky nehody. Tak tam automaticky jdu, kdyby bylo třeba pomoct, zavolat sanitku atd. On stojí na místě a pak z něho vypadne, ať na to seru, že se na to nebude koukat a že se o to určitě postará někdo jinej.
    Tak sem tam stejně šla a on za mnou jako spráskanej pes. Nic moc se nastesti nestalo, ale to sme nemohli vědět.
    Nicméně sem se pak vymluvila, že mi je zima a jela sem domu. Myslela sem, že mi potom už nenapíše, ale omyl. :")
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    RENA_SULIROVA: hrozny Renato potvrzuji
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA: to je ovšem strašlivě nepadnoucí podprsenka v blbý velikosti anebo ošklivej fotoshop. To bych teda koukala taky :D fascinující, to je foto z Aliexpresu?
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    poradte mi co mam delat, kde tu Divku .... opatřit
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    mam byt, mam dekret, mam vsetko a stejne je to k nicemu...
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: ZMIZELA JSI ZAČÁTKEM ROKU 2020, KDE JSI BYLA TAK DLOUHO?
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    DELIRIUM: Na nás se nikdo nikdy blaženě usmívat nebude, je to tak!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Takže se svejma prsama sem úplně v prdeli a můžu se jít zahrabat. :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: s tapetováním běž někam, to tady nikoho nezajímá. stejně tak rozvleklý bezduchý příspěvky bez sdělení, plný samomluvy.

    RENA_SULIROVA: já jsem se tě zeptal na dost uzavřenou otázku, v podstatě jsi měla na výběr jen dvě možnosti. nicméně exkurze do tvýho světa úvah mě nenadchla a pokus ti mou otázka něco naznačit dopadnul taky nevalně.

    nechceš si založit nějaký svoje auditko a tohle nekurvit?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    K věci:

    Napadá prosím někoho, jak zvrátit toho bana na Tinderu?!!

    Na helpdesk jsem už psala, ale přišla mi od nich jen obecná odpověď, že jsem porušila jejich podmínky.

    Ale fotka byla moje a jen jsem se já debil při ověřování vyfotila ve slunečních brýlích.

    Nedá se to nějak napadnout, že je ten robot jejich vina?!!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Too long, nobody read!

    Prostě nejsem tlustá a i kdybych teď už byla, tak kozy od toho odvedou pozornost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam