• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KULA: Nechci se rouhat, ale...Furt bych to měla lepší, kdybych dělala v tý chráněný díně, než jako někdo kdysi mezi dementama v pojišťovně, že?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    BAAL: Ketu nekupuju, ten je fuj.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Krevety stály v akci 148 kč, losos 200 g je v akci za 80 kč.
    KULA
    KULA --- ---
    HONZA09: znám jednoho žebráka, kterému kouká palec z boty ale říká, že je to dobrý, že si radši dopřeje u jídla. Pak v koutě žere suchý rohlíky a říká, že nebude utrácet, že mu to stačí, že si radši koupí nový hadry. Pak ztratí opilej peněženku nebo mobil...kolik peněz může vyrobit inženýrka v chráněné dílně?;)
    BAAL
    BAAL --- ---
    HONZA09: imho se to dá, když se trochu poznažíš v akci

    DIVOKÝ LOSOS KETA - v Lidlu ČR
    https://www.lidl.cz/p/divoky-losos-keta/p10006028?pageId=10015909&tabCode=Current_Sales_Week

    SHIRAZ AUSTRÁLIE - v Lidlu ČR
    https://www.lidl.cz/p/shiraz-australie/p10010574?pageId=10037706&tabCode=Current_Sales_Week

    Ten pytlík mraženejch krevet bude v akci taky kolem stovky a kokos mlíko tak za 30, jen na zeleninu už moc nezbude
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: já si za ty 3 stovky radši koupim lososa, krevety, kokosový mlíko, zeleninu a víno.


    Kde žiješ? Takovýhle ceny nebyly snad ani v roce 2000 :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: no to je jednoduché! protože píču má každá! ale blbý jsou jen některý (např. Ty) a proč prcat debilku, když z toho jsou jen problémy, když můžeš jít o píču dál. Prostě je absolutně nemožný aby tvůj plán vyšel. škoda že si na to nejde vsadit.
    Až ti bude 50 a budeš pořád sama. Tak mi dáš za pravdu
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    OTAZKAKONCE: alespoň víme proč má takovej osud ubohé blbky s nejnižšímy pudy. Prostě si ho zaslouží
    OTAZKAKONCE
    OTAZKAKONCE --- ---
    RENA_SULIROVA: uf, ty jsi opravdu neuvěřitelna kreatura.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nejsem reborny typ. To je vetsi uleva nez rano po kaficku.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: náhoda je i to, že je ve vesmíru o 4% víc hmoty a díky tomu se mohly planety a hvězdy zformovat, nemyslíš? náhoda je Bůh! a kvůli němu tady na nyxu ze sebe děláš hysterku :))
    RENA_SULIROVA: já si radši koupím playstation plus
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Tak to víš.

    Někdo si zaplatí na měsíc internet v mobilu, já si za ty 3 stovky radši koupim lososa, krevety, kokosový mlíko, zeleninu a víno.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Těžko. Tohle bylo připravený dopředu. Viděli podle přihlášení účasti, na jakou pojede párty. Kdyby to byla náhoda, byla by náhoda, že by si na to vybrali zrovna jí mezi všema těma holkama. A takový věci se zas tak často nestávaj.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: jak flexí s krevetama :D
    RENA_SULIROVA: počkej, já celou dobu žiju v domnění, že se bavím s rebornou, starou známou... a víš, že se ti tohle může stát i bez nyxu?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Sem po tom, co se stalo REBORNĚ, jak si ji vyhlídli a co jí provedli, žádný fotky dát nemůžu. Takže tu mám zkažený seznamování.

    ID DRAGON? Žádný jeho fotky se mi v auditku FOTKY kluků mužů nezobrazujou.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: No nic. Vypráno mám, je čas na pozdní oběd. Po tý párty jsem prochrápala půl dne a měla zatím jen v 18 h snídani.

    Jdu patlat k obědo-večeři kuskus s krevetami, zeleninou a kokosovým mlékem.

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: na kolik procent si myslíš, že ho tady najdeš? můj tip je 0,003%
    jakej nos má podle tebe dragon?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Popravdě? Jeho kopii. Ale už jsem flexibilnější.
    Teď se mi na párty třeba líbil týpek, kterej má oči trochu blízko u sebe a širší nos, ale ne moc.
    Měl úúžasý vlasy. Takovej ten podholenej střih nahoře vepředu načupřenej, barva vlasů ne tak tmavá, ale stejně se mi líbil. Je ale zadanej.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: takže teď přesně hledáš co?
    GIOMIKY: no vy dva jste se imho hledali
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Opustil mě v roce 2018, okamžitě jsem tam jela a snažila se, čekala jsem na něj pak ještě půl roku v našem bytě, prosila a nic nepomohlo.

    Od 2021 mám 29 letýho frienda with benefits.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam