• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ano uplne chapes jak to fungujea algoritmy atd.. je videt ze si velmi chapava. Holt nokia 3310
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Mám ten Tinder nějak rozbitej.

    Když jsem tam byla pod tím nyní už zabanovaným profilem, tak mi to nabízelo samý mladý hezký tmavovlasý hubený potetovaný kluky.

    Teď mi to na tom novym profilu hledá nějaký páprdy.

    Přitom fotku tam mám pořád tu samou.

    Místo aby mi to hledalo tohle (ježiš, tan je ale krásnej, po tom bych snad i to nádobí umyla):



    Tak mi to hledá spíš tohle:

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE:
    RENA_SULIROVA:

    Ale vlastně něco na tom bude. Rozhodnutí, začít bydlet s chlapem, kterej má sice byt v Praze, bydlel v Praze 12 let, měli jsem tu společný kámoše, ale původem je z Moravy, to rozhodnutí bylo moje.

    A třeba nebylo správný.

    I když zase jsem si vyzkoušela, jak vypadá dokonalej vztah a dokonalý soužití dvou zamilovanejch lidí, který se vzájemně respektujou a ve všem si vyhoví tak, aby byli oba spokojený, žena i muž.

    Ale teď je jeden z těch mých matchů na Tinderu taky původem z Moravy.

    Je tedy krásnej, tvrdí, že už nic na Moravě nemá, ale má tam rodiče - měla bych si ho asi rozmyslet, když se nad tím tak zamyslím a čtu znovu, co píšeš.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    RENA_SULIROVA: Zabudla si to pisat ako o Reborne, uz ste teda jedna a ta sama? :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE: Náhodou, kdyby bývalej snoubenec nezmizel zpět na tu Moravu za starym tatínkem, kterej potřeboval pomoct na báráku a vinohradu, mohl to být hezkej společnej život.
    Náramně jsme si rozuměli a rozhodnutí strávit s nim nádherný 4 roky plný společných dobrodružství i společnýho zevlení doma v posteli, nelituju.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Díky. Dnes to fachalo, fotku mi to ověřilo v pořádku.

    Byla jsem tam hodinu a mám 90 lajků, 5 matchů a 2 pozvání na víno.

    Samozřejmě obě domu a urgentně hned na dnešek, tak jsem to zatím odmítla.

    To hrozně ty chlapi hrotěj na honem.

    Ten jeden psal, že je to proto, že se bojí, aby mu mě do zítra nevyfoukl jinej.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: samozřejmě. protože tvé volby jsou bezpochyby moudré a dovedly tě přesně tam, kde máš v životě být, že ano

    A pokud sis všimla, s tebou ten příspěvek neměl nic společného, byla to reakce na Darkinu
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    meanwhile on Tinder:

    ,,Děkujeme - tvůj účet je nyní ověřován.

    Zabere to jen pár minut. Máš tak alespoň chvilku na občerstvení."

    PŘITOM TO KUAHNÁT TRVÁ UŽ HODINU A FURT NIC, TAK POŘÁD OTRAVUJU TADY!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:

    A teď o víkendu jsou hned dvě párty, jedna v pátek a jedna v sobotu.

    Tak doufám, že se tu v pondělí zase sejdeme u pravidelné relace:

    ,,Kdo mi o víkendu šahal na kozy?!"
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    By the way dneska zas jedou teda:

    Dance rádio ON-AIR
    https://www.danceradio.cz/

    The Anjunabeats rising residency.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    No jasně! Jak jinak ☺️😏😁🤷
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23:
    RENA_SULIROVA:

    Jako hebká a sladká? :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: A co to znamená?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: to ti ještě nikdo nikdy neřekl? - nevěřím 🤔
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: Vysvětli mi tu kaši?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    🤦
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: Cože? Jak jako?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: jsi jako krupicová kaše 😘
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Domyslivost je rozhodne tvou prednosti a silnou kartou
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    A já že jsem líná?!

    Nechápu, proč si ta holka myslí, že když má v poledne teplý jídlo v práci, že si má večer ještě něco vařit? Kdo to po ní jako chce?

    A kdyby měla CHLAPA, se kterým by bydlela, tak sprchu a rychlovku by přeci večer taky zvládli a od společný zábavy a koníčků je přeci víkend.

    Zajímalo by mě, jakou školu to dělala. To mně po naší VŠ, kam jsem musela denně docházet a pak se ještě po večerech a víkendech učit na neustálý zápočový testy furt dokola ze všeho (po třech zápočtových testech z každýho předmětu) a připravovat na několik celodenních laboratoří v průběhu každýho týdne, připadala pak práce do 18 h, která v 18 h skončí a už po mně večer nikdo nich nechce učit se ani zpracovávat, jako úleva.

    Těžko na cvičišti...

    To sem píšu, jako že má přeci bydlet s chlapem a večer být chvíli s ním, což by jí snad mohlo stačit.
    S dětmi by to pak měla podobný.

    Jak by to chtěla zvládat ještě dohromady s péčí o děti, když si stěžuje už teď. Jako kdyby měla děti, tak bych to ještě pochopila.

    Mě tedy taky štve, že nemáme čtyřdenní pracovní týden, ale to např. proto, že se v pátek nemůžu dostatečně vyspat před párty. a když jdu tancovat až v sobotu, tak pak nemám v neděli už sílu sportovat.

    Generace Z poprvé v práci od devíti do pěti: Nemám čas na přátele ani na sprchu, stěžuje si studentka | Hrot
    https://www.hrot24.cz/clanek/poprve-pracuje-od-9-do-17-dojizdi-4-hodiny-nemam-cas-na-pratele-ani-na-sprchu-stezuje-si-studentka?#dop_ab_variant=1198411&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam