• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHA1NDLER: Proc? Chces se podivat na muj penis a privatni sexvidea?
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    KOUDY:
    hele Koudak, radsi nahod link na ten tvuj OnlyFans!
    NJAL
    NJAL --- ---
    Spis je otazka, jestli ten xchat psal on. :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DELIRIUM: Však jste byli spřízněné duše a nebýt tak povrchní, mohli jste spolu zůstat dodnes! No tak byl trochu nervózní při prvním setkaní no :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NELLAS: Promarněná životní šance :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    40 a 25-30 je imho v pohode. 25 a 15 uplne ne.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HONZA09: Nedokážu to posoudit. Ale z mého okolí to nebyla úplně neobvyklá věc.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NELLAS: Podle mě je prostě kluk, co maturuje, nebo chodí na VŠ a zároveň chodí s holkou ze ZŠ divnej.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    INSEQUI: O hodnocení vzhledu od povrchní třináctileté holky pod vlivem vrstevnic mám své pochybnosti. Klidně mohl vypadat úplně normálně.
    DELIRIUM: Každý má své malé úchylky a preference. Hlavně když se ti to líbí.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NELLAS: Mohli by se pak s bráchou starat o gluma :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Radši bych strčila obě ruce (až po lokty) do louhu!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Já ti to klidně říkám naplno. Měla jsi sbalit bráchu.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Chceš tím snad naznačit, že sem udělala životní chybu?!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HONZA09: Moje bývalá kolegyně se cítila být lepší ženou než ostatní, protože si prozřetelně našla svého prvního kluka (a později manžela), když jí bylo nějakých čtrnáct. A jemu jednadvacet. Jsou spolu nejspíš dodnes (před pár lety si pořídili dítě, protože to už se tak nějak správně dělává).
    Holt kluka si musíš najít, dokud nejsou přebraní, a pak ho nepustit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: dneska by musel Paolo Coelho napsat 11minut o prostitutovi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: jestli to neni tim tvym sebevedomim, ze za to lidem stojis. No nic, zrcadlo nastaveno, prace dokonana, ja jdu zas o vetrny mlyn dal :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: Vzdyt trollim daleko min nez treba pred deseti lety, ale jestli si myslis, ze si prestanu z hloupouckejch a na vsechno lehce naskakujicich nyxaku nekdy delat prdel, tak neprestanu :))...Jen me vzdycky prekvapi, ze i po tech vic nez dvaceti letech co tu jsem muj ocividnej trolling furt nekdo nedokaze rozpoznat..stejny je to s ironii a sarkasmem. Nu coz..:)..Priste bude Paulo Coelho
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    AVATAR: Šetřím si pozornost na zábavnější věci, ale díky za tip :D
    XARGH
    XARGH --- ---
    SNOWWHITE: a co jsi čekala, krevety? 🤣

    ...Po XX letech na diskuzacich už moc neresis, kdo má pravdu a kdo ne, ale jestli je vnitřně konzistentni tj stejnej jako "vcera"

    A je samozřejmě ok se ozvat!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DELIRIUM: Mě to bylo divný, co můž chtít devatenáctiletej kluk od třináctiletý holky.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: ono je obcas tezky odlisit tvy blby nazory od zkopirovanych blbych nazoru :D

    Mozna min trollit by pomohlo?

    #zivotpoctyricitce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam