• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: za nás se říkalo ... naznačuješ tím že považuješ svojí generaci za fosilní trilobity? Tvůj způsob přemejšlení tomu dost nasvědčuje.


    Za nás se totiž říkalo, že fajfkou Nike si Bůh odškrtává dementy a tak bych Adidas ani Nike nevzala na sebe
    A tahle perla dokazuje že jsi se naprosto zasekla ve vývoji

    proč do toho taháš i Adidas? Že tys tu starou hlášku doteď nepochopila?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: + taky opravdu nechápu, že když jsem v práci placená za to bejt neustále k dispozici online, proč mám to samý dělat zadarmo ve volnym čase?!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: No já tedy určitě ne. To právě ten týpek je ta návštěva lesa.

    Za nás se totiž říkalo, že fajfkou Nike si Bůh odškrtává dementy a tak bych Adidas ani Nike nevzala na sebe.

    A lidi čučící neustále do smartphonů jsme pokládali za dementy taky.

    Urban Robot - Sm(a)rtphone (prod. Caloosh, WeedField)
    https://www.youtube.com/watch?v=lITsfoi_y6k&ab_channel=UrbanRobot
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: jo. Jenže si to umíš zařídit tak že funguješ stejně, né li líp než normál s daty 😏
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: To samozřejmě jsem. Ale mobilní data ani tak nevedu :")
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: ehm. Jsi jak se zdá nejen chytrá, ale i ftipná!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: To znamená, že jsem taky bez šance!
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Love is Toxic!
    Why Is Modern Dating Such A Mess? - Sadia Khan
    https://www.youtube.com/watch?v=mm9y7YbUZUI
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    KVALKAN: a přitom jeden krátký telefonát, domluvit se kdy kde a co, by bylo daleko efektivnější, co? :)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Jj, kvůli holkám jsem si musel založit messenger i WhatsApp. Vysvětlování, že to nemáš kvůli korporacím zní jak laciná výmluva, že nechceš na rande. I když sms mám stejně nejraději, ale co naděláš :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    email nebo whatsapp, z obou vytáhneš EXIF data úplně stejně :) seznamovací stránky to alespoň čistí automaticky
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Vítej v roce 2024
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tak co taky s takovou? Být někde na samotě v klášteře budiž, ale ty chceš Prahu :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: jsem zvrácenej a tak sem si pustil ten link, a víš že jsi to trefila moc pěkně? Ty seš totiž jako ta návštěva lesa v tom klipu. přesný, ale bez ironie
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    SNOWWHITE: A je to tady :D

    RENA_SULIROVA: Lol.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: aha. Nebyla tu o tom tvém offline telefonu náhodou řeč? měli jsme pravdu, co? :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: jasne. Udelal bych ti to samy :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak včera jsem si psala s týpkem bez uvedených fotek, že whatsapp nemám, jestli mi fotky pošle na mail.

    On odepsal, že snad žijeme v 21. století, že komunikovat na mailu, to snad ne.

    Tak jsem odepsala: ,,Ale já jsem ze století dvacátého a taktéž můj soukromý telefon."

    Odpojil si mě obratem.

    Takže on si odpojí ženskou, která se mu líbí, dal jí lajk a má o ní zájem a pak s ní má dokonce match, jen proto, že TA ŽENA NEMÁ INTERNET V MOBILU!

    Posílám mu písničku, kterou si může ,,hrdě" prozpěvovat:

    minuta 1:20

    Pokáč - V lese [official video]
    https://www.youtube.com/watch?v=Ac3a_k9nSiM&ab_channel=Pok%C3%A1%C4%8DovoKan%C3%A1l
    XARGH
    XARGH --- ---
    pro trapaka kazdy trapny :DD
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    RAINBOF:
    Děkuju! 👌🤞
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DELIRIUM: tak treba ti to vyjde priste :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Heh :")

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam