• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    No a já si dělám hlavu s hlavičkou....

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    nošení a bezplenkovka po čínsku....

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Když malý nosí menšího...









    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Pokračování okénka - jak se nosilo v minulosti...







    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Kapsa na záda
    https://www.youtube.com/watch?v=lYStFXExw-Q



    Teda tvářilo se to na mě kdovíjak složitě ale opak je pravdou...
    Ještě mám teda hodně co pilovat , ale úvaz se mi moc líbí...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA: to je caboo ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tip jak zabavit dítě při vázání na záda, když není po ruce žádná hračka či korálky...
    Posloužily i klíče (((+:



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: vypada to jako caboo...???
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    VITEX: jee tenhle satek mam taky :] akorat jsem tak maleho prdolu do toho mela osobni problem uvazat. Kvuli vyosene hlave :D ale ted uz vpohode.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ergonomická nosítka :: Love & Carry
    http://www.loveandcarry.cz/nositka/

    I ty nosítka jsou za pěkný peníz...
    Až se tomu sama divím (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tady sdílím opět tip na levný ale za to kvalitní šátek...

    Šátek - Azure vel. 6 :: Love & Carry
    http://www.loveandcarry.cz/products/satek-azure-vel-6/
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Testování Didymos IRIS, 100% biobavlna, čtyřvazný kepr, gramáž 200 g/m2.
    V pondělí ke mě doputoval na testování šátek od vyhlášené německé značky Didymos. Jsem moc ráda, je to první Didymos, který jsem držela v ruce.
    Setkání s IRIS, proto pro mě bylo utvrzením, že tyto šátky opravdu stojí za to.
    První, co mě po vybalení z krabice zaujalo, byly pozitivní, jarní barvy šátku, které mi opravdu hodně notují do mého oblíbeného spektra barev.
    Těch pár dnů jsem si proto náležitě užila testování naplno.
    Batoh byl náš první úvaz. Nošenka okamžitě usnula a 2 hodiny v tomto jednovrstvém úvazu pro mě byly překvapením. Šátek se nezařezával do ramen, ani netáhl. Takže odpoledne byl výlet ve dvojitém kříži opět pohodový i s velkým batohem, plným věcí, na zádech.
    Nošenka 8 kil se nijak nepronášela.
    Co bych ale podotkla je, že jsem necítila na ramenou rezervu.
    Naše 8 kilové závaží, bude dle mého, hraniční. Ale IRIS bude bezvadný šátek i dál ve vícevrstvém úvazu. Doporučila bych ho maminkám, které hledají kvalitní šátek na miminka i na batolata do těch 10 kil.
    Double hammock už jen splnil má očekávání. S šátkem se pěkně pracovalo. V pohodě se mi utahovalo. Takže je to taky pracant, s kterým se bude dobře učit úvazy začátečníkům.
    Oceňuji vzdušnost šátku, ve kterém jsme se nepotily....
    Já i nošenka děkujeme za možnost vyzkoušení si šátku a budeme se těšit, třeba v budoucnu na další testovačky. Snad se na nás opět usměje štěstí.
    Nošní a spokojeným dětem zdar...


















    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Nošení v těhotenství....? Proč ne (+:
    fotky vypůjčeny z wrap you in love



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---




    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tak dneska něco o způsobu tkaní...

    Keprová vazba je poměrně hustá, odolná proti otěru, více drhne, šátek je tedy obtížnější dotáhnout, za to je ale vysoce nosný.

    Žakárové tkaniny jsou o něco tenší, ale stále velmi nosné, také jsou více kluzké, lépe se tedy úvazy šátků dotahují.

    Kanafasové šátky (plátnová vazba) nejsou úplně dobrou volbou, protože jsou hrubé, špatně se dotahují, nošení v nich není příliš pohodlné.

    Diamantová vazba je při tkaní šátků používána relativně krátkou dobu, tkaní do vzoru malých kosočtverců se provádí v obou směrech z dvojitého vlákna, takové šátky jsou sice drsnější, ale tenčí, odolnější a nosnější.

    Na trhu jsou také šátky vyrobené z běžné obšité metráže (např. kanafasu, ubrusoviny), tyto šátky ale nemají pro nošení ideální vlastnosti, velmi špatně se dotahují, od nošení spíš odradí. Jejich jedinou výhodou je velmi nízká cena, ale prakticky nejsou na nošení použitelné. (womar, pentelka, medley,...)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    neco o noseni dvojcat a take velmi podnetny blog....
    co me zaujalo tak metoda, kdy se prestane pouzivat sampon a usiti one bagu...pomocnicek(taska) pri noseni deti...

    Back on Trees: Nošení dvojčat v šátku - proč nosit a jaké jsou možnosti?
    http://backontrees.blogspot.cz/2015/03/noseni-dvojcat-v-satku-proc-nosit-jake.html
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    nošení aneb výdobytek moderní doby (((+:











    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam