• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: baie slings...

    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    FRENNET: Vyhrála jsem ho na facebooku v dipovací skupině (konkrétně dipování-losování, je jich víc). U nás se, pokud vím, neprodává... Paní ho odesílala z USA. Měla by to být limitovaná edice letos z jara, pokud si pamatuju dobře. Občas tam jsou fakt nádherné kusy, když nic jiného, tak se člověk pokochá :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    VERCASKOCKAMA: po satku s egyptskou bavlou touzim velmi velmi! odkud prosim? i kdyz jsi ho vyhrala :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Jesenické ponošení....

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCASKOCKAMA: ale krasna deka (+:
    teda s trojkou uvazat na cipech dopredu to ses dobra (+: treba te to nahecuje a naucis se vazat na bok...to ja jeste nezkusila...((+:
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    Lawilde Desert Rock Bedouin Wrap - 57% egyptská bavlna, 43% merino vlna, vel. 3, šířka 60 cm

    Dnes jsme poprvé vytáhli ven můj vyhraný šátek :-)

    1. Do pořádného vedra by nebyl, ač obsahuje merino, dnes to bylo akorát (kolem 20°C).
    2. Je vážně hutný a tuhý, přitom ale (asi díky vlně) materiál klouže... Takže utahování dá práci a stejně v mém případě není dokonalé, předpokládám, že tady pomůže zanošení. Navíc jak klouže, tak se šátek souká z kapsy ven (což je vidět společně se špatným dotažením na fotkách), takže jsem musela průběžně upravovat a utahovat. Předpokládám, že někdo šikovnější a zkušenější by si s ním poradil lépe :-)
    3. Na zádech to relativně jde, tam je pro mě největší zádrhel to vyklouzávání z kapsy (plus trochu ta hutnost, protože nedrží sám o sobě smačknutý ve skladné "nudli" na rameni/bocích, je potřeba ho trošku zamotat), ale na břiše je to boj :D dítě už bylo unavené a chtělo se tulit, takže jsem se pokusila ho "nějak" navázat dopředu, mělo to být něco mezi batohem na břicho a klokanem... Výsledek můžete posoudit sami, prostě uzel ne a ne pořádně držet, navíc šel uvázat jen na těch pidikonečcích, takže jsem syna prakticky nesla na rukou zachumlaného do šátku :) toto by asi mohly řešit ring sling kroužky
    4. Je opravdu nosný a pohodlný, nezařezává se a prakticky jsem o něm nevěděla... Prostě je to deka se vším všudy :-)









    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ((((+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    mame sbaleno a muzem vyrazit...smer ramzova...vsem preji hezky vikend...!!!

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCASKOCKAMA: fakt? mi prijde jednodussi ze si to na sebe namotas pak jen nahodis dite dotahnes a des (((+:
    little blue lamb...pisu si (+: dekuju za tip..
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    KLEVKA: Capáčky jsou Little blue lamb - Bazi. Akorát jsem měla knoflíčky důkladněji přišít, protože si s nimi prcek v autosedačce hrál, nějak jsem to neřešila, dokud dva neutrnul a našla jsem jen jeden :D dvojitý kříž mi vůbec nejde, KsK mám hned uvázaný, ale DK jsem bojovala a vzdala ho :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCASKOCKAMA: jeee...tak to jsem uplne nadsena za na zadech je perfekt v batohu...to je super....
    jinak uvaz v pohode uz nemas zadne miminko co by potrebovalo mit podporu satku za hlavickou...mozna by se ti i lip vazal dvojity kriz...na leto je to vzdusny uvaz a na takoveho velkeho chlapaka mozna uz lepsi uvaz...treba by te i nerezal do ramen...
    jinak fotky jsou super moc se mi libi...jsem taky moc rada ze uz je mladeti lip...a muzu se zeptat co to mate za capacky?vim ze se to resilo ted vedle...ale tyhle se mi moc libi..
    jinak satek se mi taky moc libi, ma peknou vazbu...a teda dobry napad stim kouskem latky pro srovnani...(((((+:
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    VERCASKOCKAMA: A koukám, že je to zrovna krásný příklad nedotaženého úvazu :D
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    Syn konečně může ven, takže jsme aspoň na chvilku vyrazili :-) Šátek je Gusljonok Nebe, 50% bavlna a 50% len, vel. 6. Kupovala jsem nový a čekala jsem, že to bude pořádné prkno díky lnu, ale asi jsem čekala něco mnohem hrubějšího a tvrdšího, takže mě docela příjemně překvapil. Praním okamžitě trochu změkl (k šátku byl přidán kousek látky s číslem délky a porovnání s tím kusem nové látky je s odstupem docela zajímavé). Látka je krásně tenká, pevná a prodyšná, do veder bude perfektní. Na záda do batohu je příjemný, s Tibeťanem váhu vůbec necítím, se zavázáním na zádech/břiše je to trochu horší a zařezává se po chvíli do ramen, ale to asi časem poleví (mít kratší velikost, tak by mi to vadilo). Jak je látka taková drsnější na omak, tak se hůř utahuje, v batohu to nevadí, ale KsK se mi váže trochu hůř a stejně dotažení není úplně dokonalé oproti čistě bavlněnému - předpokládám, že až šátek změkne, tak bude i lépe klouzat a snáz se budou utahovat víc "zabalující" úvazy.

    Klevko, slíbila jsem fotku navázaného, ale teď koukám, že postavit se na slunce byla docela neprozřetelná volba :D



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    kdopak pozna motiv....?

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    rainbow frog textiles llc



    ADD
    ADD --- ---
    FRENNET: V tom pripade s klidnym svedomim vyhodit. Ani medvedi by se nemeli nosit v necem takovem. :-))) Utesovat te muze, ze nejsi jedina, kdo tuhle chybu udelal. Spousta nositek je v sekaci skoro novych; predpokladam, ze doma na vlastnim doteti lidem dojde, ze to neni dobre.
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    FRENNET: Tohle ergonomické není, no :-/ napadá mě buď to přešití, ale to u nosítka za 250 asi nemá smysl, nebo nechat to dítěti na hraní, až bude starší (ev. dát někomu v okolí, kdo má třeba holčičku, která by v tom nosila panenky, medvídky atd.)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    VERCASKOCKAMA: ADD: KLEVKA:
    tak je to prave spise to vysitko :(
    Womar Rain Béžový foto 1 - Heureka.cz
    http://vaky-a-nosice-deti.heureka.cz/womar-rain-bezovy/galerie/
    Koupila jsem ho za 250 v sekaci, to je jedina utecha
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    turkishtowel hand woven baby wrap

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tragetücher & Mei Tai - Indajani "Binni Rayado" 4,60 m - ein Designerstück von MADALO-Shop bei DaWanda
    http://de.dawanda.com/product/83102159-indajani-binni-rayado-460-m

    hand woven

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam