• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Holky, ja nemam fb, co je to ten dip, prosim?

    Zrovna vcera jsem jela do mesta s malou taskou a rikala si, ze by se mi ta velikost dva sikla jen tak pro jistotu. Vzit tu moji sestku znamena tahnout celej bagl.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tak taky okoukavam ten ruzovy didymos a kdyz je v tabulce sedesat lidi jak dlouho asi tak trva nez si zaplati dip tech dalsich sedesat?? nebo obecne, jak to dlouho trva nez se dozvis vysledky?
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    FRENNET: Tak tfuj tfuj, pro holčičku pěknej :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    VERCASKOCKAMA:ja ted dipla tohle https://www.facebook.com/groups/609344755866370/663880543746124/?notif_t=group_comment_reply
    pani rikala, ze by to mohlo byt, no. I se mi libi, tak uvidime :D
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    FRENNET: Taky jsem docela dlouho nepřihodila.... čekám buď na nějaký, který by mě hodně vzhledově zaujal, nebo na něco ve vel. 4 :-/
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Ja ty dipovaci skupiny kaslu! Oni tam maj furt jenom megasatky, ze kterych bych postavila stan jak pro sebe tak pro prdku!
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    SANCHA: To bude asi souviset s dítětem, které na zádech drží samo :D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCASKOCKAMA:hehe, jo no...Holčička pěkně spolupracuje...(+: třeba to taky přijde časem (+:
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    :) (akorát pořád nechápu, jak je možné, aby dítě drželo na zádech a neodcházelo pryč, já musím šátek při vázání držet v zubech, aby se mi na zádech nehemžil :D )

    Ako sa kedysi nosilo v batohu
    https://www.youtube.com/watch?v=JxleElIk4_0
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    (((+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    RYNA: Kibi se občas objevi sem tam na nějakém eshopu a hned je pryč...je totiž nastavitelné jak pro mrňata tak pro tříleťáky tak se po nich hned slehne zem...Já si ho taky kupovala ze Slovenskeho eshopu u nás nic nebylo...a mojí slečně prostě všechno bylo malé...Proporčně je prostě větší a až kibi nám oboum teda všem třem i s mužem sedlo...
    RYNA
    RYNA --- ---
    Mimochodem, nevíte, co se stalo se značkou Kibi? Jejich nosítka jsou všude vyprodaná a na stránkách nemají informace o tom, že by to mělo být v brzké době jinak.
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    KLEVKA: Já si ani neumím představit, že s tak krátkým šátkem jde vůbec něco udělat, max. s kroužkama jakoby ringsling... nevidím tu výhodu krátkého šátku nějak, i ta trojka mi připadá skoro nedostatečná... asi je to o zkušenosti dost, uznávám

    FRENNET: :D
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA: jj nainfikovala mne VERCASKOCKAMA :D, ale jak rikam same 5-6-7. Semo tamo nejaka ta 4 a k tomu jeste moje vybiravost (nechci prouzky, no).
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: fidella sou super satky.. taky mi lezi v hlave...sla bych do nej hned (+: taky dipujes?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCASKOCKAMA: dvojka je podle me dobra na poponeseni vetsiho ditka ze ho pekne smotas do kabelky a udelas jen rebozo na zada...
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    KOTENCE: Mám vel. 36-38 a trojka je taktak, čtyřka by byla mnohem variabilnější... Někdo zkušenější a šikovnější by asi říkal něco jiného (osobně mi třeba uniká smysl šátku ve vel. 2 :D ), s trojkou zvládám jen batoh na záda/na břicho, klokana a teď pracuju na smyčce na bok... se čtyřkou by šel i ten KsK a možná i dvojitý kříž
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Jinak ty dipovaci skupiny na fcbk jsou super, ale oni tam furt maji takovy megavelikosti 6, 7 a pod. 4 max 5 skoro nic :(
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KOTENCE: presne!
    Jinak mam taky jeden Vatanai, od sousedky a teda zanoseny. Mam s nim vsak porad problem poradne ho dotahnout. Dotahnu, dotahnu, udelam i ca-ca tanec, ale po chvili stejne musim dotahovat znovu. Je to mou nezkusenosti, nebo se spatne dotahuje (cista bavlna). Rada bych i neco klouzavejsiho. Ta sousedka mi jeste doporucovala Hopedizz a Didimos.
    Jenomze, ja se zamilovala do:
    Fidella Sirens raspberry - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/fidella/1248-fidella-sirens-raspberry.html
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam