• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    RYNA: díky, tušila jsem!
    RYNA
    RYNA --- ---
    MONELLE: V Bráně k dětem mi včera řekli, že nosítka až do 4 měsíců nedoporučují ani s novorozeneckou vložkou, prý tak max. na 20 min denně. Pro malá miminka prý rozhodně šátek.
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    Neorientuji se na trhu s nosítky pro úplné novorozence, u prvních dvou dětí jsem měla Manducu, která mi ale svoji velekonstrukcí připadala na malá mimina nic moc, ačkoliv měla tu vložku pro malé. Vídám na ulici nosit malá mimina v něčem z měkčí látky a mimino v tom nemá nohy do úplného rozštěpu - což když se na můj obvod i netěhotného břicha se položí mimi nohama od sebe, tak je má totál v rozštěpu, to se dávají ty nožičky do abdukce a visí dál trochu dolů? Nebo jakoby v lotosu "sedí" s nohama zkříženě jako v břiše? Možná je na novorozence nej ten šátek, co? Na doma mi vyhovoval Babyvak.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MULTICAT: Tak to je super. Ale teda ta cena! Teď lituju, že jsem si jí nekoupila už minule, aby se mi víc vyplatila. Říkám si, že to možná už zvládnu bez ní, na druhou stranu to snad nebude problém potom prodat nebo rovnou i koupit z druhý ruky...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KOTENCE: já mám dvě vsadky - jedna je širší. takže asi jo. pochopila jsem ,že to je na větší dítě, jako až vyroste. nějak mi zatím nedošlo, že bych mohla nosit dv ;) . můžu ti ji půjčit na vyzkoušení, jestli chceš. je červená, angel wings...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Kdo máte nosící bundu/kabát, bývají tam ty vsadky dvě? Dá se nosit na zádech a na bříše nebo v břiše zároveň?
    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    Tady kabátek na šátek nebo nosítko….
    https://www.facebook.com/MOLO7CZ/posts/885315208218176
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KYO: vazne mam hroznou radost, uz jsme to jednou zkouseli, ale nemel trpelivost pockat, nez mu ten satek navazu, ted to vydrzel (pichla jsem docasne kolo u kocarku, takze jina varianta nebyla) a pak zkoumal vsemi smery, jeslti mu z toho to dite nemuze vypadnout (kapsa s krizem), kdyz seznal, ze snad ne, tak stejne trochu nejiste vyrazil, ale byl spokojenej :) dite se nepodelalo a bylo v klidu, coz je nejvetsi odmena
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Nosítko LENKA CARRIER

    Ráda bych testování tohoto navýsost pohodlného nosítka shrnula do dvou bodů....

    VÝHODY : Začnu tedy příjemnější částí. Nosítko má bezkonkurenčně nejlépe polstrované ramenní popruhy a bederní pás... 20 km s ním bylo jako ve snu...Hlavně pro má záda a ramena...Musela jsem se neustále usmívat jak se mi jde lehce...
    Další výhodou, ale už ryze subjektivní je barva a vzor...Prožívala jsem naprosté nadšení při každém pohledu...Nosítko bylo zhotoveno ze šátku Diva Essenza Celeste...Okokochající nádhera (+:
    Výhodou jistě je, že lze nosítko zhotovit z libovolného šátku, dle preferencí zákazníka....

    NEVÝHODY : Z praktického hlediska se mi ovšem nelíbilo, že nosítko postrádá bezpečnostní prvky...Asi jsem rozmazlená od kibi a myslím, že i manduca má zámky na přezkách...
    Ramenní popruhy nejde odepínat, tudíž není možno si je na zádech překřížit. Nebo lépe manipulovat při zapínání...
    Je to nosítko z dá se říct amatérské dílny, tím nechci nosítko, nebo výrobkyni shodit, to vůbec ne...Výrobek je to unikátní, ale nevím jak se řeší případné reklamace, komunikace a jak má paní zvládnutý management...
    Nosítko není rostoucí, zhotovuje se asi ve třech velikostech...Tudíž je potřeba potom dokoupit odpovídající velikost...

    Sečteno a podtrženo...Byla to užasná návštěva, kterou jsme si užily naplno...I s těmi nevýhodami, nemít už jedno nosítko doma, by mě možná přesvědčilo ke koupi...Nošení a spokojeným dětem zdar (+:





    KYO
    KYO --- ---
    GRANTORINO: tak se tatinek osvedcil asi jako dobrej nosic :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: zprava z bojiste... zvladli to :D a je to super dokonce, dnes sli i podruhy ;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    musim se podelit, muz prave ted poprve odesel na prochazku s nasi sestimesicni dcerou v satku, navazala jsem a ted se modlim, aby se to obema libilo :-) ....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Ja mam konecne ten Storch Leo, bohuzel (nebo bohudik?) dlouhej 3,6m, protoze kratsi sice teoreticky delaj, ale prakticky ho nemaj a nejak jsme se spatne domluvily pri objednavce. Rikala jsem si, ze ta ctyrka bude fajn na batohy a treba si k vanocum koupim i tu dvojku :-)
    Jenze mi ten batoh proste nejde. Nevim, co delam blbe, ale trpim bolesti po par minutach :-( Mam to stejne i se starym satkem, jde mi pohodlne na zada jen DH... Naopak na bok je ten storch super, 12 kg dite unesu na jednom rameni klidne hodinu. Budu zkouset dal ty batohy, to by v tom byl cert, abych to nedala...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Kojící tričko | Šijte s námi | mamas
    http://www.sijtesnami.cz/2012/06/kojici-tricko-2/

    navod pro sikovne ruce, jak na usiti kojiciho trika...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    tahle mikina je teda luxus...
    treba by se dalo jeste domuvit na usiti ta cena je totiz taky dobra...

    Mikina na kojení v terénu ve velikosti L ČERNÁ! / Zboží prodejce mamijo | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/mikina-na-kojeni-v-terenu-ve-velikosti-l-cerna-3543700

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    narazila jsem pri patrani po kojicim triku do satku na toto...zatim si teda porad vystacim s tilkem a na to propinaci svetr, nebo mikinu s vystrihem, ale jak to bude v zime dal...no uvidime...

    Kojící trička dlouhý rukáv - SpoKojenec.cz
    http://www.spokojenec.cz/34-kojici-tricka-dlouhy-rukav



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Artipoppe...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    oscha...

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    JANISKA: Malou nosim, kdyz potrebuju jit neco viridit do mesta, bo je z provozu mesta notne nervosni. Jinak na prochazku chodim v hlubokem kocarku, ale to vi, ze se jde na prochazku, takze do 10-20 min spi. No, ale kdyz, jsem ji nosila casto v satku, tak se ji v kocarku nelibilo, ale po dvou dnech v kocarku se to zase upravilo.
    PETPET: tolik vrstev co mam ja + kdyz tak jeste ji zapnu do mikiny, bundy co mam na sobe. V batohu mam pro jistotu jeste vrstvu navic, jak pro sebe, tak i pro malou.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SANCHA: jo, na to jsem taky slysela vic nazoru, ze teplota nohou nerozhoduje. zimu prezil bez nemoci, takze je to asi fakt...

    ja mam taky mala prsa. kojim v nositku, v satku jsem se to nenaucila, ale syna mam docela nizko, no a on si to prso uz taky umi trochu pridrzet, prizpusobit. hlavne se toho neboj, zkus popustit dolu a pak treba zase utahnout uvaz, az bude nakojeno. ale kdyz ma hlavicku prizpusobenou prsu, tak by to melo byt ok... jak je dcera stara? hlavu udrzi?

    no, na kojeni nosim prave ty halenky, kosile, co se rozepinaj' na knofliky (nejak mu knofliky nevadej) nebo trika s velkym vystrihem. stahuju to proste dolu. sice mam ted vymakany bricho ;), ale vyhrnovat si triko a ukazovat tu nadheru se mi moc nechce. proste mam odhalenej hrudnik. prijde mi to praktictejsi. ale je fakt, ze se zimou to bude asi neprijemny. radeji nemyslim dopredu a budu resit za pochodu. zkus treba ta trika s vystrihem a stahovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam