• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    to je divočina
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KLEVKA: mne se to nelibi, je to jak potisteny platno z ikea... asi jsem staromodni ;-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    novinka...ale nemuzu si pomoci tohle mi prijde jako tapeta na zed nebo reklama...uz je to nejak moc...co myslite vy?



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    novinky od Natibaby....



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Natibaby Magic Estrella 30% merino vlna - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/satky-s-vlnou/1981-natibaby-magic-estrella-30-merino-vlna.html

    hmm, novinka od nati s merinem....

    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: Ja sletela s ditetem na brise nekolikrat! Jednou dokonce s kolem, ktery jsem chtela vytlacit nejaky holcicce z cesty nahoru do lesa... a jednou zase z kovovejch tocitejch schodu. Po dlouhy dobe jsem si pekne odrela kolena a nohy, ale dite se jenom leklo :-) Fakt tam fungujou nejaky reflexy a clovek radsi zrakvi sebe.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KYO: no a co ty nohy nechat v satku a ne ji je nechat venku?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MORPED: No právě, taky mi to ve výsledku přijde divné, ale se synem jsem to dodržovala a dceru jsem v necelém půl roce hodila jednou v nosítku na záda a vypadala spokojeně....jsem potřebovala umýt nádobí.
    Nošení v kolébce....se synem jsem jí nezkoušela, šátek jsem si pořídila až v jeho půl roce a moc jsem ho nepoužívala, v nosítku byl od čtyř týdnů. A s dcerou jsem to zkusila jednou ve čtyřech týdnech, druhý den jsem s ní šla na kyčle a odešly jsme s dečkou....tolik kolíbka :)
    MORPED
    MORPED --- ---
    DALEEN: ja si to nemyslim!Nemam to sice podlozene,ale sak to dite tam nesedi,ma vlastne stejny posez jako na brichu akorat je to na zadech. Me zas bylo tvrzeno,ze pidi dite muze byt jen v kolibce...takze me deti by nemohlo byt od mala nosene,bo kolebka nesla k vuli jejich kyclim.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: tesila jsem se na vase nosici fotky, krasa! Hned bych vyrazila... jo, a vitej zpet ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: Dávala jsem si sakra bacha...jednou už jsem karambol v šátku zažila a není to moc příjemné...Naštěstí se ti v mozku sepne takových reflexů o kterých ani netušíš, že máš...Takže to dopadlo dobře...A to byla obyčejná silnice ve městě....Největší vítr jsem neměla ani tak z cesty na Sněžku a dolů ale jít traverz z Jelenky to je podle mě další level, to je prostě horská cesta samej šutr a mládě nutně potřebovalo být vepředu u prsa...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    KLEVKA: Bohajeho. To asi nikdy nezvládnu. Hrozně bych se bála, že mrně spadne. Závidím odvážným :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Nosící momenty Krakonošské...(+:





    DALEEN
    DALEEN --- ---
    A je tedy pravdivé to, že by dítě mělo jít na záda až když samostatně sedí, nebo je to blbost? Protože jsem to četla mnohokrát a mám to zažité. Syna jsem na břiše fakt nosila až do roku, kdy si konečně sednul a byl to záhul.
    PETPET
    PETPET --- ---
    KYO: ja jsem to zkusila kdyz mel maly asi tri mesice (potrebovala jsem posekat zahradu a on nutne potreboval videt) a teda bylo to zvlastni... Spis asi pocitove pro me-nevidis na nej a nevis co dela nebo potrebuje. Ted to chci zkusit znovu, ma pul roku a vyklapi se dost podobne. Jo a na videu neni, jak dite ze zad sundat-doporucuju natrenovat predem doma :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO:

    Batoh s novorozencem
    https://www.youtube.com/watch?v=77nsX7w0Ewc


    Batoh s novorozencem - jištění hlavičky
    https://www.youtube.com/watch?v=-fspUW_CS4Q


    posilam videa pro inspiraci...
    KYO
    KYO --- ---
    KLEVKA: i kdyz ma tri mesice?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: zkusila bych navazat na zada...evidentne ji zajima vse okolo a chce mit vetsi rozhled...zkus uvaz batoh...
    KYO
    KYO --- ---
    tak jsem zrusila objednavku toho satku od Oshy a objednala jen ergonomicke nositko.... jestli se chytne aspon na nositko, bude to jasny, ze satek proste neni ono.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam