• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KLEVKA: To je krása :) Takhle jsem mívala vyskládaná sárí.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Yaro La Vita Autumn Rainbow - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/bavlna/1986-yaro-la-vita-autumn-rainbow.html#/delka-42_m

    tak uz je tenhle krasavec na isatkach....ach
    KYO
    KYO --- ---
    DALEEN: Hoppediz :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    podotykam neni to satkovy obchod...

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JAZZ: Jinak já dítě oblíkám jako sebe, tedy body, punčochy/legíny/tepláčky/dupačky, maximálně slabounkou miniknu, na nohy fleece capáčky a přes obě mikina a bunda. A je nám fakt vedro.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JAZZ: Moira dělá první vrstvu i por miminka a malé děti.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: copak to je za znacku?nemuzu to vylustit z fotky...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: dite mas pod bundou? pokud jo tak mi to prijde ok...ja kdyz dite zbytecne naoblikam tak vidim jak se poti...tak by jsi to taky poznala...se znackou termopradla bohuzel nevim..nepouzivam..zkousela jsi omrknout sportisimo nebo decathlon? nebo ja osobne teda chodim do sekace na floru, kdyz neco nutne potrebuju...(+:
    KYO
    KYO --- ---
    Uz je doma :) a jsme spokojene :))

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    ted na to koukám ještě jednou a uvázané to vypadá docela hezky
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    mj. máte tip na nějaké dobré levné termo prádlo, ounčocháčky apod., začínám mít problém jak v zimě oblékat, zatím byly dupačky, svetřik, takový kožíšek šátek a bunda na mě..asi moc nabaluju co?
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    to je divočina
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KLEVKA: mne se to nelibi, je to jak potisteny platno z ikea... asi jsem staromodni ;-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    novinka...ale nemuzu si pomoci tohle mi prijde jako tapeta na zed nebo reklama...uz je to nejak moc...co myslite vy?



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    novinky od Natibaby....



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Natibaby Magic Estrella 30% merino vlna - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/satky-s-vlnou/1981-natibaby-magic-estrella-30-merino-vlna.html

    hmm, novinka od nati s merinem....

    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: Ja sletela s ditetem na brise nekolikrat! Jednou dokonce s kolem, ktery jsem chtela vytlacit nejaky holcicce z cesty nahoru do lesa... a jednou zase z kovovejch tocitejch schodu. Po dlouhy dobe jsem si pekne odrela kolena a nohy, ale dite se jenom leklo :-) Fakt tam fungujou nejaky reflexy a clovek radsi zrakvi sebe.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KYO: no a co ty nohy nechat v satku a ne ji je nechat venku?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MORPED: No právě, taky mi to ve výsledku přijde divné, ale se synem jsem to dodržovala a dceru jsem v necelém půl roce hodila jednou v nosítku na záda a vypadala spokojeně....jsem potřebovala umýt nádobí.
    Nošení v kolébce....se synem jsem jí nezkoušela, šátek jsem si pořídila až v jeho půl roce a moc jsem ho nepoužívala, v nosítku byl od čtyř týdnů. A s dcerou jsem to zkusila jednou ve čtyřech týdnech, druhý den jsem s ní šla na kyčle a odešly jsme s dečkou....tolik kolíbka :)
    MORPED
    MORPED --- ---
    DALEEN: ja si to nemyslim!Nemam to sice podlozene,ale sak to dite tam nesedi,ma vlastne stejny posez jako na brichu akorat je to na zadech. Me zas bylo tvrzeno,ze pidi dite muze byt jen v kolibce...takze me deti by nemohlo byt od mala nosene,bo kolebka nesla k vuli jejich kyclim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam