• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    RYNA
    RYNA --- ---
    Na facebooku jsem objevila nějaké nové varianty kabátů Mama od značky Ségraségra.
    Jsou teda moc hezký, ale (opět) ta cena!
    Mama by Segra — Home
    http://www.mamasegra.cz
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Nechodí tady někdo na takové to cvičení s dětmi v šátku/nosítku? Měla bych pár otázek
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Anemone Twilight Tourbillon - Firespiral

    Hmm po dlouhé době moc pěkná handra...



    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Vzpomínám na léto a teplo, tak jsem našla jednu nosící
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: ta koukajici rucka je rozkosna..super ze jsi takhle zvladla skolu...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: vau....kráááása, odkud?
    RYNA
    RYNA --- ---
    moc vám to sluší :)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    A tady ještě jedna fotka - nošení na promoci. Malá muži trochu sjela na stranu, jak usnula, tak omluvte kvalitu úvazu, muž se bojí dotahovat, když malá spí :)

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    A tady už v hlavní roli náš současný nejoblíbenější Natibaby starry night grey.

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Tady nosí můj muž a stejný šátek, malý jsou asi tři měsíce. Když byla maličká, nevydržela u něj a chtěla ke mně. Teď jsou super dvojka :)

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    KLEVKA: Tady jsem se svym asi čtyřtýdenním prckem u nás na fakultě. Vím, že kvalita fotky je děsivá, ale mám ji moc ráda. Šátek bavlněný Easy care, dostali jsme ho od známých a byl to náš druhý šátek.

    RYNA
    RYNA --- ---
    KLEVKA: moc se mi nelíbí barva, ale jinak super, to by se mi taky líbilo.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DIDYMOS | Baby Wrap Sling Lisca Fjell
    http://www.didymos.de/...g/DIDYMOS-Baby-Wrap-Sling/Limited-Editions/Baby-Wrap-Sling-Lisca-Fjell.html

    vlněný zelený didy...hmm..zimní sen (+:
    KYO
    KYO --- ---
    RYNA: jo
    MULTICAT: joo
    RYNA
    RYNA --- ---
    KYO: moc hezká :) takže šátek už zahazujete?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KYO: je bozi, ze jo?
    KYO
    KYO --- ---
    Dneska prisla - TULA :D

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Slevy jsou platné do neděle 22.11. do 23 hodin a platí pouze na skladové zásoby!
    1) 7% - Didymos, Girasol, Manduca, Tekhni, PandaBejbi, Yaro - slevový kupon - SLVPV7
    2) 10% - Diva Milano, Fidella, Indajani, Little Frog, Natibaby, Oscha, Pollora, Kokadi, Hoppediz, Vatanai - slevový kupon - SLVPV10

    jsou to slevy na šátkomanii..
    ŠátkoMánie.cz - nejrychlejší eshop pro nošení dětí v šátku - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/...source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=predvanocni_slevy_18_11_2015
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    RYNA: jo to je kvalitní šáteček...Jinak já byla s 5ti měsíční v české národní galerii šťastná jako blecha že se život nezastavil...
    RYNA
    RYNA --- ---
    Tak tady jedna ode mě aneb s miminem hurá i na výstavu... šátek tam není moc vidět, ale zrovna jsem zanášela svůj nový Storchenwiege Leo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam