• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KYO
    KYO --- ---
    RYNA: jo
    MULTICAT: joo
    RYNA
    RYNA --- ---
    KYO: moc hezká :) takže šátek už zahazujete?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KYO: je bozi, ze jo?
    KYO
    KYO --- ---
    Dneska prisla - TULA :D

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Slevy jsou platné do neděle 22.11. do 23 hodin a platí pouze na skladové zásoby!
    1) 7% - Didymos, Girasol, Manduca, Tekhni, PandaBejbi, Yaro - slevový kupon - SLVPV7
    2) 10% - Diva Milano, Fidella, Indajani, Little Frog, Natibaby, Oscha, Pollora, Kokadi, Hoppediz, Vatanai - slevový kupon - SLVPV10

    jsou to slevy na šátkomanii..
    ŠátkoMánie.cz - nejrychlejší eshop pro nošení dětí v šátku - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/...source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=predvanocni_slevy_18_11_2015
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    RYNA: jo to je kvalitní šáteček...Jinak já byla s 5ti měsíční v české národní galerii šťastná jako blecha že se život nezastavil...
    RYNA
    RYNA --- ---
    Tak tady jedna ode mě aneb s miminem hurá i na výstavu... šátek tam není moc vidět, ale zrovna jsem zanášela svůj nový Storchenwiege Leo.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: jojo množí se maminky s nosítkama já jela v sobotu na kubáň na trh a v tramce jsem si prisedla k pani s mandukou na zastavce taky stala jedna s nositkem...ja mam z toho dycky nesmirnou vesmirnou radost (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: stastna babicka a tatka s lahvacem to je pecka
    MULTICAT: Prouky jak vykukuje zpoza ramene to je luxus...ps moc ti to sekne na te fotce s manducou...

    děkuju holky...uz je mi mnohem lip....
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: tak snad mas z teh fotek radost, mne prijdou vtipny... ;) mmch dnes jsem jela metrem a sedla si nahodou na trojku, kde sedela pani s ditetem v manduce a pak za dve zastavky pristoupila pani s miminkem v baby vaku. jedna pani, do ktery Prokop furt kopal to hned komentovala, ze se to hezky seslo ;)
    PETPET
    PETPET --- ---
    Tady par fotek... aneb nosi cela rodina :-) ja, pritel, segra, mamka...

    PETPET
    PETPET --- ---
    Dekuju za pomoc s vyberem satku! Vyhral yarous s vlnou a je fakt super! Mazlik mekoucky...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    chce se mi brečet, smazala jsem všechny mé fotky z diskuze...omylem....potěšte mě lidičky nějakou nosící fotkou, ať to nevidím tak černě... )))+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Kašmírové Yaro (novinka)

    PETPET
    PETPET --- ---
    VVENDY: no jasne. Tak zalezi na kazdem, ale obecne bych to nedoporucovala. Nebo aspon mu ty ruce uvnitr zkusila udrzet co to jde...
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    PETPET: z vlastni zkusenosti muzu rict, ze prcek mel ruce venku od cca 8. nebo 9.mesice. Pak uz to opravdu neni pro nej unosne, byt sesnerovany v satku nebo nositku. A sam si sednul nekdy kolem roku a to uz z rukama umel pekne zachazet. Ani by se uz nenechal tak svazat, aby nemohl hybat rukama.
    PETPET
    PETPET --- ---
    VVENDY: ano. Je to kvuli zadum. Text ze stranek nosenideti.cz:
    Miminka by měla mít ručičky schované v šátku i s ramínky až do doby, kdy se samy naučí sedět. Pokud malému miminku necháte ručičky ze šátku venku, můžete sledovat, jak se v zádech prohne do záklonu, lopatky jdou k sobě. V této době ještě dítě není připravené na samostatný sed, nespěchejte na něj.
    PETPET
    PETPET --- ---
    DALEEN: aha. Tak on se nezaklanel tak moc a nevypadalo to tak neprirozene. Spis jako cvik z pilates na posileni zad.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    PETPET: az samo sedi? To se mi nezda. Spousta deti samy umi sedet az po roce. To by s rukama v satku takovou dobu zesilel.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DALEEN: Přičemž další fáze toho správného pasení je vzpor na natažené ruce http://files.dan321.webnode.cz/...00040-495804a51d/Vyznam_vcasneho_funkcniho_screeningu_Zounkova.jpg
    Kdyžtak hledej první a druhé vzpřímení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam