• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    MULTICAT: Nebo v minulym životě kočka. Já na třpytivý věci nejsem, ale tohle žeru.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: tvl, tak ten je. Ja ty trpytivy veci stejne miluju, asi jsem byvala kolotocarka ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: velikost 6 - 500€
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    45% Egyptian cotton, 30% cashmere, 21% linen, 2% pure silver, 1% polyester, 1% polyamide in black and purple, 290 gr/m2, triweave

    stříbrný šátek (((+:

    Solnce Genesis Night That Never Ends



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MH doma, aneb když se plní sny (+:
    DIDYMOS PESCI PAZZI

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    GILLIATT: krásný hřebínek....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    a co nehodicky s nositkama?
    jednou sem videl maminu s miminem na brichu jak zakopla na schodech a padla na zem brichem a oblicejem... nevim kdo tenkrat rval vic, jestli to dite a nebo mamina...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Taky přidám nosící. Léto na Malý Fatře.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    GILLIATT: to melo bejt povzbuzeni... ja nosim 11 kilovyho taky s batohem na zadech ;) a taky si nekdy pripadam jako vanocni strom
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    MULTICAT: ha ha ha, tančit prej :), když mám sedmikilový mimino na břiše, batoh na zádech a snažím se vyčůrat dvouletého staršího, tak to má k tanci teda hodně daleko. Spíš mám pocit, že se převážím a svalím jako brouk pytlík.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    já teď musím jezdit chvíli s kočárkem a přijdu si hrozně divně, jak jsme oddělený.. vjezdy do krámů chuťovka a synek mi v něm víc brečí..když v tom leží a brečí připadám si hrozně bezmocná, v šátku ne.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    VENIKA: to je bezva! pro me je prave take nejvic ta svoboda... zada si zvyknou, neboj. naucis se lepe utahovat, ziskas vetsi sebejistotu a pak uz budes jen tancit ;)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Musim to nekam napsat a kam jinam nez sem :). To je neuveritelna svoboda s tim nositkem! Nemuset resit mhd, schody, najezdy, sirku dveri atd. Uz jsme byli na ctytech vychazkach, moje jistota v nandavani je vetsi, takze mladik uz na zacatku jenom pobrekne a je to v pohode.
    No a nosi i muz, coz je super, protoze se nosi jak pav a zaroven malyho nuchna zas trochu jinak :).

    Jenom me teda trochu bolej zada a musime poresit nejaky obleceni na noseni.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MULTICAT: jo jo, koukám že máme stejný vkus:)
    KLEVKA: Orlické hory
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JAZZ: ten satek je albert od storchenwiege, ze? Taky jsem ho mela...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: krásný výhled (+: kdepak to je? ps bunda ti sluší...copak je pod ní za šátek?
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    pardon za velikost

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: Prouky vypada spokojene na zadech (+:
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MULTICAT: mám tu samou a spokojenost
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    RYNA: bundu maj' k vyzkouseni v Diteti v satku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam