• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: jj, na zada je potreba aspon kolem 70 cm na pohodlne kapsovani....a taky to chce cvik....a jak ti Nelca poroste bude vetsi do delky, tak to pujde lip...mej trpelivost....a pokud si veris tak zkus double hammock , je to pohodlnejsi nez batoh a odpusti to trochu odflakly uvaz....
    SNELA
    SNELA --- ---
    Tak pořád zkoušíme na záda a furt to není ono, už jsem přišla na to, že je to tim, že mám úzkej šátek, pak jí pořádně nezakapsuju :(
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SANCHA: nove stoji kolem 900!!!!!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SANCHA: vysitko zn. womar. Ja to ulovila v sekaci za 250,- neznajic, ze toto je vysitko. No jak jsem do toho malou strcila, tak bylo jasne, ze tudy cesta nevede. Pritel v tom mel dceru asi 2krat celkove 30min(?).
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Prisla jsem na to, co s touto hruzu:

    udelam z ni polstarek do jidelni zidlicky. Prodavat to, nemam svedomi a na ten polstarek to staci.
    Ja mam takovou radost, z tehle recyklace!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    a nakonec i vytuh, po dlouuuhe dobe (+:


    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Pro uplnost, Any se nechala navazat na zada, tak jedna rychlofotka Kaštánka....Je to laska...

    OSNOVA - 100% egyptská česaná bavlna
    ÚTEK - 70% baby alpaka 30% hedvábí

    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    FRENNET: Budou mu ted 2. O vikendu jsem to zas vyzkousela a uz v tom vydrzel skoro 20 minut. Ale o usnuti zatim nemuze byt vubec rec. On chce hlavne koukat. V podstate jaky jakykoli noseni toleruje jen diky tomu, ze je vejs a muze koukat :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    díky
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: jo klidne je krasnej, Lenny Lamb jsem zkousela s Any ma 10 kilo a byl mi pohodlny...na jaro supr, no a v lete uvidis no...Ja bavlnu v lete nezvladam ale kazdy to ma jinak...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: Yaro bud vlna, nebo konopi...LF duhovy myslis asi agatu, ta je spis na mensi mimina....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: albert má kupce, já jdu nakupovat, jak jsi mi prosím doporučovala yaro nebo little frog, který je podle tebe lepší na těžší mimino a jaro léto? yaro se mi líbí zelení s lístky frog ten duhový..díky moc za radu
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Oba jsou krasni....ten kastanek je hnedo zeleny....zelenou miluju...

    Zapomela jsem dodat velmi dulezitou vec...

    Oba skvosty jsou z dilny FENIX, ktere moc dekuji za moznost testovani...!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Rychloreport ze Záběhlic (+:

    Přistály tu dva krasavci, na fotce pouze jeden jménem červánek, bohužel světlo nic moc...Lepší foto bude koncem týdne z pořádného foťáku (+: + recenze samozřejmě...
    Takže jen na navnadění čtenářů :

    Ručně tkaný šátek - Červánky
    OSNOVA I ÚTEK - 100% mercerovaná bavlna

    Ručně tkaný šátek - Kaštánek
    OSNOVA - 100% egyptská česaná bavlna
    ÚTEK - 70% baby alpaka 30% hedvábí


    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Diky, tak nihy dam ven :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: ((((((((((+: ty male níhy...(+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: nohy ne nihy ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: moc ti gratuluju, to je supr...(+: Pokud mala dovoli, jemnym tahem, nozky zkusit dat od sebe a rovnou ze satku ven, ve vertikalni poloze (+: Anýzka jsem tak vazala taky hned jak to slo....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak mame druhou holcicku a chtela bych ji hned vazat.
    Budu asi vazat kriz s kapsou uvnitr, to mam nacviceny. Kdyz to poradne utahnu a ohlidam zakulaceny zada a podsazenej zadecek, tak v pohode nebo mam sledovat jeste neco? A nozicky jsem davala vzdycky ven, ale mozna je to lepsi nejak pod sebe, ze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam