• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: mozna by to chtelo i lepsi nosidlo, neco v toddler verzi, prece jen manduca je spis na mensi....neco s lepe polstrovanymi rameny a bederakem....ale mas pravdu, to teziste je tam niz nez u satku...ja kdyz nosila v satku prevazne na zadech a pak dala do nositka, tak jsem byla dost prekvapena a razem jsem se vracela k satku....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    a když s vezmu mikinu mám strach, že to neuvážu vůbec
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Klevka:ups, tak Yaro mi přišlo, je super, ale asi krátké!! uzel udělám jen na konci cípů, myslíš, že se to poddá, mám tu velikost 5.

    OXIS
    OXIS --- ---
    15% sleva na oblečení Angel Wings s kupónem z DM :) https://www.facebook.com/angelwings.cz/?fref=ts
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak uz jsem ten tandem zkousela u vareni a nic moc. Ta manduca s trinactikilovou mi prisla hodne tezka a bolela me pak zada. Pritom dneska jsem ji nesla na zadech v satku a v pohode, stejne tak v tehotenstvi. Rekla bych, ze je to tim nizsim tezistem u manducy (?)
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: diky za povzbuzovani a rady!
    PETPET
    PETPET --- ---
    Ja teda mam ted zkusenost, ze uvaz na zada chce fakt jen trenovat. Asi 10x DH s pomoci a ted uz ho vazu sama :-) mlade uz taky vi co cekat a trpelive mi lezi na zadech a kdyz nahodou neni uplne klidnej, tak ja uz vim, ze po prvnim zakapsovani nevypadne. Je to super a dost si to uzivame oba! Jediny co me trochu stve je, ze tak nejak automaticky vystrkuju pri chuzi zadek.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: mam manducu a nabizela jsem ji, ale slecna chce jedine taky satek, coz asi nedam, protoze batoh mi je nepohodlnej a jinej uvaz, co nejde pres mimino neumim. Snad tu manducu vezme na milost, to je pak pohode kus unesu. I kdyz obrazky na netu s dvema detma v satku vypadaj hezky :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LEPEK: Nejlepší na začátek je se učit batoh, klidně ráda ti s tím pomůžu...Jsem z Prahy...operuju v Hostivaři...(+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: Já myslím, že to dáváš na jedničku....ono to kojení v šátku, mě osobně to třeba trvalo dlouho než jsem se to naučila...Takže si z toho fakt nic nedělej....a máš třeba nosítko? že bys dávala tandem (+: velkou na záda, mimi do předu...Takové onbuhimo bez bederáku, je malé , skladné....vlastně jenom popruhy jako u batohu...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    podle videí to chápu, ale nevím teda,jestli se do toho sama pustim...
    Kapsa na záda
    https://www.youtube.com/watch?v=lYStFXExw-Q


    tohle je lepší... pro děti, co se ještě nedrží maminky..
    Batoh
    https://www.youtube.com/watch?v=Vf5NC-wcg7A

    LEPEK
    LEPEK --- ---
    dokázala byste mne některá naučit nosit děcko, co se mě zatím samo nechytne, v šátku na zádech? ideálně Praha či trasa do Řevnic a okolí...
    vpředu nosím v překříženým šátku, ale vzadu nevím moc, jak na to...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: Vlastne nic, jen jsem ji chtela nakojit, ale nechtela jsem ji v domacim obleceni vytahovat do vetru. Tak dlouho jsem ji vymotavala a zamotavala, ze ji malem uletela hlava a nakonec radsi nic nechtela a spokojila se s rychlou chuzi zpatky v satku (a s druhou holkou na koni...). Snad tose mnou ty deti vydrzej :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: neboj to přijde časem, chce to denodenní trénink....nijak jinak se to člověk nenaučí....a že to hned není precizní ,to je zcela normální...chce to mít se sebou trpělivost (+: Šátek má tu výhodu, že se maximálně přizpůsobí tělu miminka i tvému, takže tam nějaké život ohrožující mačkání nehrozí....
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Jak jste to měli s dotažeností pevného šátku. Já mám dojem, že mi to furt moc nejde, ale tak nevzdávám to, když holt to nebude dokonalé, tak to dítě přežije a časem se to naučím. Jen se bojím, abych jí něco moc nemačkala...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: copak se stalo? (+:
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: dik, budu trenovat. Vcera jsem se pred kojencem pekne ztrapnila :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: jasne...jen povolis uvaz a nechas ji sjet trosku nizeji...Hlava je u toho stale jistena treba kouskem pleny nebo zinkou zastrcenou za hornim lemem...
    Duhovka tu ukazuje nejake uvazy s posuvnym uzlem....asi to bude ratictejsi takhle povolovat ten uvaz....
    https://www.wrapyouinlove.com/tutorial-nursing-in-a-woven-wrap
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Da se nejak kojit v satku dite, ktery jeste vubec nedrzi hlavu?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    KLEVKA: Je to pevný šátek od Hoppediz Panama. Chci zítra vyrazit na procházku s šátkem do Stromovky, tak uvidím, jak to bude na delší procházce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam