• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SNELA
    SNELA --- ---
    uz se pere ♡

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    díky, dám tomu čas
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: satek vetsinou jeste neco povoli roznosenim....tak zkus chvilku vydrzet...kdyztak se da zakoncit rs krouzkama...nespotrebovava to tolik latky jako uzel...na tenhle satek by mohly stacit krouzky M...ale tak me vzdycky satek jeste neco povolil....po vyprani....
    Ring sling knot
    https://www.youtube.com/watch?v=LXDEgNdk0qw
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: super, super...!!!!!!!!!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: mozna by to chtelo i lepsi nosidlo, neco v toddler verzi, prece jen manduca je spis na mensi....neco s lepe polstrovanymi rameny a bederakem....ale mas pravdu, to teziste je tam niz nez u satku...ja kdyz nosila v satku prevazne na zadech a pak dala do nositka, tak jsem byla dost prekvapena a razem jsem se vracela k satku....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    a když s vezmu mikinu mám strach, že to neuvážu vůbec
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Klevka:ups, tak Yaro mi přišlo, je super, ale asi krátké!! uzel udělám jen na konci cípů, myslíš, že se to poddá, mám tu velikost 5.

    OXIS
    OXIS --- ---
    15% sleva na oblečení Angel Wings s kupónem z DM :) https://www.facebook.com/angelwings.cz/?fref=ts
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak uz jsem ten tandem zkousela u vareni a nic moc. Ta manduca s trinactikilovou mi prisla hodne tezka a bolela me pak zada. Pritom dneska jsem ji nesla na zadech v satku a v pohode, stejne tak v tehotenstvi. Rekla bych, ze je to tim nizsim tezistem u manducy (?)
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: diky za povzbuzovani a rady!
    PETPET
    PETPET --- ---
    Ja teda mam ted zkusenost, ze uvaz na zada chce fakt jen trenovat. Asi 10x DH s pomoci a ted uz ho vazu sama :-) mlade uz taky vi co cekat a trpelive mi lezi na zadech a kdyz nahodou neni uplne klidnej, tak ja uz vim, ze po prvnim zakapsovani nevypadne. Je to super a dost si to uzivame oba! Jediny co me trochu stve je, ze tak nejak automaticky vystrkuju pri chuzi zadek.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: mam manducu a nabizela jsem ji, ale slecna chce jedine taky satek, coz asi nedam, protoze batoh mi je nepohodlnej a jinej uvaz, co nejde pres mimino neumim. Snad tu manducu vezme na milost, to je pak pohode kus unesu. I kdyz obrazky na netu s dvema detma v satku vypadaj hezky :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LEPEK: Nejlepší na začátek je se učit batoh, klidně ráda ti s tím pomůžu...Jsem z Prahy...operuju v Hostivaři...(+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: Já myslím, že to dáváš na jedničku....ono to kojení v šátku, mě osobně to třeba trvalo dlouho než jsem se to naučila...Takže si z toho fakt nic nedělej....a máš třeba nosítko? že bys dávala tandem (+: velkou na záda, mimi do předu...Takové onbuhimo bez bederáku, je malé , skladné....vlastně jenom popruhy jako u batohu...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    podle videí to chápu, ale nevím teda,jestli se do toho sama pustim...
    Kapsa na záda
    https://www.youtube.com/watch?v=lYStFXExw-Q


    tohle je lepší... pro děti, co se ještě nedrží maminky..
    Batoh
    https://www.youtube.com/watch?v=Vf5NC-wcg7A

    LEPEK
    LEPEK --- ---
    dokázala byste mne některá naučit nosit děcko, co se mě zatím samo nechytne, v šátku na zádech? ideálně Praha či trasa do Řevnic a okolí...
    vpředu nosím v překříženým šátku, ale vzadu nevím moc, jak na to...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: Vlastne nic, jen jsem ji chtela nakojit, ale nechtela jsem ji v domacim obleceni vytahovat do vetru. Tak dlouho jsem ji vymotavala a zamotavala, ze ji malem uletela hlava a nakonec radsi nic nechtela a spokojila se s rychlou chuzi zpatky v satku (a s druhou holkou na koni...). Snad tose mnou ty deti vydrzej :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: neboj to přijde časem, chce to denodenní trénink....nijak jinak se to člověk nenaučí....a že to hned není precizní ,to je zcela normální...chce to mít se sebou trpělivost (+: Šátek má tu výhodu, že se maximálně přizpůsobí tělu miminka i tvému, takže tam nějaké život ohrožující mačkání nehrozí....
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Jak jste to měli s dotažeností pevného šátku. Já mám dojem, že mi to furt moc nejde, ale tak nevzdávám to, když holt to nebude dokonalé, tak to dítě přežije a časem se to naučím. Jen se bojím, abych jí něco moc nemačkala...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: copak se stalo? (+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam