• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Akorát co jsem zaznamenala, tak je obtížné to správně nastavit. A materiály od dovozce jsou jen pro ty, kdo to koupili u nich. Tzn. bazarova nosidla s neúplnou dokumentací můžou být problém.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MISERY: sranda je, ze s ním vídám fakt hodně lidi, naposled teď v České lípě...Za průlet městem pouze jedno nosítko a to kokon.... (+: Nojo, je rostoucí, jdou křížit popruhy... A cena taky ujde...
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: takze poskladane sice lip vypada ale je spis lepsi to raseni...pisu si :) dik
    MISERY
    MISERY --- ---
    Kokon mě hodně láká, ale prošvihla jsem testoval jsem testování i objednávky.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: ja mela ring sling vzdy u krouzku naraseny, je to kvuli pohodli...jestli te teda dobre chapu...(+: jinak jsem ho instalovala podle vonzina...
    Ring sling - obecné info
    https://www.youtube.com/watch?v=lcCY2fONVi8
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SRUBKA: ahoj, od magion jsem mela batoleci nositko...kibi jsem mela pred tim taktez a bederak se mi taky lamal, proto jsem prodala... Nevim jak je to s tou rostouci noigou , ale to batoleci melo bederak hodne robustni, velky, hodne vymekceny... coz bylo hodne fajn, ale ve finale jsem nositko prodala, protoze to bylo na me az moc... Ale jak rikam, bylo to na batolata, tak nevim jak velky ten bederak muze byt u rostouci.... Napis magde a zeptej se na rozmery...Nakonec jsem zkoncila ale stejne u tuly...Dlouho jsem okolo ni chodila, zkousela vsechno mozne a tula u me vitez... Jinak do ceho bych jeste, mit mensi dite, investovala tak je rostouci nositko kokon...
    SIG
    SIG --- ---
    jeste jedna technicka - jaky je rozdil v tom upnuti krouzku jestli to raseni nebo poskladany? nebo je to jen na oko?
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: to jsem chtela slyset :) dik
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIG: RS je užitečný, doporučuji.
    SIG
    SIG --- ---
    Uvazuju na koupi nejakeho RS. na takovy ty rychlovky jakoze vBehnout z auta do kramu pro rohliky a tak... je to dovrej napad?
    mam pujcenej od kamaradky takovej elastik do krize taky na krouzky, zatim staci, ale nevydrzi vecne....
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s rostoucím nosítkem Noiga?
    Mám Kibi a ač jsem s ním po dvou měsících nošení spokojená, začínám být malinko v rozpacích z bederáku, který se začal ohýbat a podle mě teď neplní tak dobře svojí funkci. Jak je na tom bederák od Noigy?
    Nejradši bych nosila v šátku, ale mé půlroční dítko si usmyslelo, že potřebuje mít ruce ven a v šátku se mi začalo trochu vztekat.
    Nemáte případně tip, kde by se dala Noiga v Praze vyzkoušet? V Bráně ji nemají...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MULTICAT: Už je strčený ve válendě mezi "věci, co se vlastně nehodí, ale vyhodit se nám je zatím nechce" :)
    IFKA
    IFKA --- ---
    KLEVKA: díky moc za tip. viděla jsem teď šátek s merino příměsí v bráně k dětem a dost mě překvapilo, jak tlustý šátek byl, i při střední gramáži. přitom vím, že merino umí být opravdu lehké a jemné a vhodné i na teplejší období. asi to chce vyzkoušet nebo aspoň ohmatat.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: hej, hej, hej, borůvky prý jsou néj (+: Anežka vytváří udivený pohled ((+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    IFKA: doporucuju yaro s merinem, mekounky satek...mozna na nej ted nenarazis na novy, myslim ze ted neni uplne merino sezona. Podzim asi bude lepsi. Poohlidla bych se po bazarkovem...Plus Sestrice mely nejaky, ted novy s merinem ale psaly ze s vetsi gramazi...Takze na male pide asi nic moc...
    Osobne bych ted momentalne investovala do nejakeho hedvabi, nebo zanosene konopi....
    ted me jeste napada, merino ma Little frog, zkousela jsem navazat a byl moc pohodlny, a zadna deka...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: mohu-li radit, tak baby Bjorn fakt raději nebrat... Všechny, co jsem kdy viděla, byly na trápení děti i rodičů... Storchenwiege je dobrá volba!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ted jsem potkala svatbu v Jihlavě. dve maminky s prckama v satku. krasne kytickovane,decentni satky.jedna růžová druha modra vcetne satu. moooc jim to slušelo
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    VENIKA: Toho jsem se obávala :( Mám vybrané Storchenwiege, které mi doporučila Klevka tady v diskuzi. Tak holt tohle zůstane ve skříni (měla bych blbý pocit i z toho dát ho nějaké jiné mamince na nošení).
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    LENZIE: Potkala jsem jich nekolik a zadne z nich nebylo ergonomicke, vsechno to byla visitka. Od te doby tu firmu ignoruju.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Tak jsem vybalila krabici od příbuzných z USA a skoro na dně jsem našla nosítko Baby Björn. Prostudovala jsem všechny nášivky a je na něm uvedeno nošení dětí od 53 cm a 3,5 kg do 11 kg s tím, že pro miminka 3,5 - 5 kg je nutné použít ještě "leg straps".
    Chvíli jsem "gůglila" a musím říct, že si nejsem jistá, jestli nosítko nezůstane ve skříni... :(
    Máte s ním některá zkušenost (ať už jakoukoliv)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam