• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: pro mimino. Ja ina eshopech vidim spis dlouhy.
    JAZZ: asi dvojku. Tu ctyrku bych uvazala dvakrat...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: a pro M.? nebo pro H.? at vime nosnost jakou chces?
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KOTENCE: jak krátký?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Konecne jsem si koupila RS krouzky, navazala na Storch vel. 4 a je to parada, hlavne na kojeni. Akorat ted potrebuju novej kratouckej satek :-)
    Jsou nejaky levny dobry? Mam ted doma tri a nakup dalsiho budu obhajovat jenom velmi obtizne... na bazarech ty kratky moc nebejvaj.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    SIHAJA: A v Didytai po sundání z nositele, které šlo skvěle, spí dál.



    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak včera jsem objednala (z Německa) a dnes bylo u nás (v Belgii). Zatím je Didytai super. Jednoduchý na navázání, lehounky a i hezky vypadá. Zatím úvaz na břiše, dítě bylo neklidne. Opěrka hlavy funguje dobře. Ještě budu muset vychytat utahování, ale to už je na cviku.

    IFKA
    IFKA --- ---
    NYA: možná by se vyplatilo si zajet někam nosítka vyzkoušet. nemám moc zkušeností, ale zatím jsem zjistila, že některá mi sedí líp než jiná a že to je individuální podle stavby těla. připadá mi to stejný jako s batohy - jen některé mají zádový systém, který mi sedne. chápu, že to máš daleko, ale mám dojem že třeba brána k dětem zasílá na půjčení.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tu Isaru řešily nosnice v Berouně, jedna si stěžovala, že se jí dvakrát rozepla ta hlavní přezka na bederáku :(
    Jinak Kokon (Guslenok) super! Hodím pak fotku :)
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    NYA: v Plzni obchod Bosorka bere na Kibi rezervace. Termin dodani je pulka zari.
    NYA
    NYA --- ---
    KLEVKA: tyyjo, jsou moc krásný a ten Kokon získal moje srdce :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    NYA: tohle je u kibi problem co znam kibi (+:
    supr nositko je jeste od Lenny lamb, tula, holky tu ted resily kokon, pak je nova znacka co jeste neznam a vypada pekne Isara...
    NYA
    NYA --- ---
    NYA: tak výběr se vyřešil sám, výrobce Kibi nestíhá vyrábět a dodávat prodejcům, tak se holt koupit nedá..
    resp. jedno jsem našla na bazoši, ale má to být dárek od příbuzných, tak raději nové..
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SIHAJA: Tahají za vlasy, minimálně to zkusí. Nosím ve většině případů vysoký drdol....dcera tahá i za cop... ale bohužel se mi válí po krku takové ty krátké vlásky, tak tahá za ně, příšerka :)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Předevčírem jsem chtěla s chobotnicí vařit. Dala jsem jí do šátku dopředu, na záda jsem nějak neměla chuť energii. No a ta si mohla ukroutit hlavu jak chtěla koukat co jí dělám za zády. Bylo to chvilku docela vtipné, ale nějak stále její zájem o dění za zády neutuchal, tak uvidím, jestli to bude ze zad lepší :-) Jen se bojím, že mi bude tahat za vlasy... No, uvidíme.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: V pohode (+:
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    KLEVKA: Jsem slepá dík. Asi jsem to předtím dala s mezerou
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: zadej do lupy didytai je tam nejaka recenze...
    NYA
    NYA --- ---
    SIHAJA: to jsou nějaká spešl nosítka na osm chapadýlek? ,))
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Hmmm... přemýšlím taky nad pořízením nosítka na osmiměsíční chobotnici. Docela mě zaujal didy tai, který v pohodě posílají do Belgie. Někdo zkušenosti?
    NYA
    NYA --- ---
    ahoj, máte prosím zkušenost s nosítkem Kibi? jde mi o to, jestli se dá opěrka na hlavu přetahnout i pokud mám děcko na zádech..
    nejdřív jsem myslela, že pořídím Manducu, Kibi má ale o moc hezčí styl :)
    asi by bylo nejlepší to vyzkoušet, ale žiju na venkově a nakupuju přes net
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pak me jeste napada, takove neco mezi satkem a nositkem, lehke na zavazovani a od maleho miminka je didytai...hoptai, flytai....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam