• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MORPED
    MORPED --- ---
    Prosím o radu,kamarádka má měsíční holčičku a každý večer brečí,nosí ji na rukách,ovšem ty potřebuje pro starší,poradila jsem ji elastický šátek,bo normální ona nechce zkusit. Ale vůbec nevím jaký?Jak dlouhý?Případně kdybyste některá měla na prodej?Díky za rady.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LENZIE: ja svoji holcicce kupuju zasadne modre,zelene,bezove a sede :-) komplet ruzovych ovolankovanych divenek se bojim
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    chudáci děti
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    LENZIE: hustý:)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: uf, to je brutální...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    A tady je to "nosítko" s dřevěnou výstelkou - vyfotila jsem to v detailu, aby bylo vidět tu destičku i to, čím je vycpaný ten její obal.



    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Tak tohle je to Snuggli... fakt hadrák příšerný.



    LENZIE
    LENZIE --- ---
    TABBY: Já vím - pořád lepší holka v modrém než kluk v růžové s volánky :D
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Zadna tragedie to neni, moje holcicky to v modre prezily zcela v pohode ;)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Zbývá nám už jen pár dní - při nejhorším budeme mít holčičku oblečenou v modrém :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Jojo, viděla to doktorka i sestřička. Ale u mne se taky doktor spletl. Asi to máme rodový :-)
    YELI
    YELI --- ---
    IKARIE: dneska mi přijde, tak az to bude aktuální,můžeme se nějak dohodnout na vyzkoušení třeba.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Nestraš, nám ho na UZ zcela detailně ukázali :)
    Medvěda máme, taky opici, co by se tam vešla. Tak asi jedno zůstane jako nosidlo a druhé jako batůžek ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Taky mi říkali, že to bude kluk, hahaha. Nicméně i kluci můžou nosit třeba medvědy ;)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Čekáme kluka - tak leda bych to sešila po stranách a udělala mu z toho batůžek na autíčka a traktorky :)
    MULTICAT: Vzhledem k tomu, že ta naše vypadají používaně, tak se obávám, že do toho fakt někdo ty děti cpal.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    da se Storchenwiege nekde vyzkouset a koupit v praze v kamennem obchode? znam akorat branu k detem a tam tuto znacku zrejme nemaji.

    pripadne kdyby se nekdo zbavoval, tak dejte vedet :) - az bude trosku vetsi, chci poridit tulu nebo kibi.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: jo, já vlastně od sestřenice, co žila v USA dostala taky nějaké s destičkou ... Vůbec nevím, jestli v tom děti trápila. Ale šlo to hned pryč.

    Storchenwiege je skvělá volba :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Hele, ale na nošení panenek je to super ;)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Urcite sem dej foto, je to dost zajimave :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    TABBY: Asi to chytnu a rovnou zrecykluji :) Zitra ho ještě vyfotím, je to spíš jak mučící nástroj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam