• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIG
    SIG --- ---
    KACCABA: jak to muzou napsat univerzalni do vsech bund? mam bundy tri kazda ma jinej zip a ne kazda ma cvocky... to se mi nejak nepozdava covece
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    SIG: Právě střídàm. A mám na mysli konkrétně tuhle vsadku https://www.bellyboo.cz . Má být univerzální do všech bund a vypadá fakt docela dobře. Akorát se zateplovací vložkou a kapucou vyjde na litr... A taky si říkám, že někde v lese nebo na horách asi děcko víc ochrání ta kapsa..? Nevím, nemám zkušenost, někde jsem zase četla, že pod tu kapsu může foukat, tak je lepší vsadka.


    TORUVIEL: tak prosím dej vědět, až budeš vědět cenu ;)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KACCABA: Od doby, co mam nosici kabat, kapsu nepouzivam. Ale prvni dite jsem s ni odnosila. A ted ji nekdy pouzivam jako ochranu na autosedacku vajicko nebo na kocar.
    Cimz se dostavam k povzdechu, ze druhy mimino se nerado nosi :-( U nas na vesnici se s kocarem nikam nedostanu, v MHD je to vopruz a ona se nese jen nerada a skoro nikdy v satku neusne... Ach jo. Snad se to jeste zmeni az ji nebude pripadat lezeni a chozeni tak fascinujici. Nejvic vyuzivam ten RS a Manducu na zada, kdyz neco delam doma.
    No, tak aspon vyuzijeme ty kocary, co po prvni zustaly zanovni. Ale je to otrava :-/
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DALEEN:
    Sedátko opěrkou pro zdravé sezení a vaše zdravá záda- fuuuha, teda nevim jak to presne mysleli, s tim, ze zdrave zada vase, me z toho zada boli, jen to vidim...
    Proc neco delat jednoduse, kdyz to jde i slozite, ze ano....
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    KACCABA: Zateplovací kapsu MAM budu mít případně již zítra vrácenu a mohu nabídnout :-)
    SIG
    SIG --- ---
    KACCABA: asi zalezi jak stridas svrsky, jestli odchodis celou zimu v jednim kabate/bunde urco bych sla do vsadky... jestli to stridas dle chuti a pocasi asi bude lepsi kapsa ne?
    SIG
    SIG --- ---
    DALEEN: pri slove poponasitko se mi vybavil kočkonos :D
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    Otázka do pléna.. pořídit vsadku nebo zateplovací kapsu? :)
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    Tak Kokon supr! :-) Pošta ho teda samozřejmě povozila o den dýl než měla, to tak bývá, když člověk zrovna tu věc potřebuje, že.. Takže pondělní cesta byla bez Kokona, ale jinak zatím spokojenost veliká, pohodlnný i se nám líbí a malému zdá se taky, takže konec dobrý, všechno dobré :-) Přišly i slintáčky navíc. Tak ten můj rozčilenej post asi smáznu. Nicméně kdo se rozhodne předobjednávat Kokona, tak doporučuju obrnit se trpělivostí teda.. a objednávat s dostatečným předstihem.

    TABBY: Manuál přišel jen na údržbu-praní a pak jen takovej vytištěnej obrázek, kde jsou vyznačený popruhy a ke kterýmu by asi měl být nějakej text, ale není :-)) K otázce manuálu je tam odkaz na FB skupinu Nosíme v original Kokonu, kam už teda mám taky asi měsíc a půl zažádáno o přístup a zatím nic. Ale tak taky bych řekla, že to nastavování je docela uživatelsky přátelský.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Tohle mi poslala kamarádka, slovo "poponášítko" nás rozsekalo obě :)
    Dětské poponášítko ONN
    https://www.beatitudo.cz/produkt/poponasitko-onn/
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: az ted jakoze s poslednim prckem nebo az ted s poslednim prckem kdZ je uz velkej? ;)
    nemuzu si to vynachvalit. jak na popojizdeni mezi obchodama (coz jsem chtela) tak i na doma kdyz je to jen na chvilku

    coz mi pripomina dnes jsem objevila kouzlo uvazu Klokan... jde navazat kolem polospiciho ditete ktery tahate jen tak na rukach :) paraaada a teda narozdil od ksk kde vim ze mi na ramenou neco sedi tak tady(zrejme tim jak je to pretoceny?) si pripadam jak "naha" vubec nevim ze bych mela Mel u sebe
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: dekuju, je fakt super :)
    SIG
    SIG --- ---
    Rada bych zkusila nejaky hedvabi. Mate nektera ochotna vyslat do sveta na zkousku prip. vymenny pobyt? :)
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    HABRENKA: diky moc za radu :)

    Jinak nosítko je doma - dostala jsem dnes od kamarádky Ergo Baby, světle růžové s kytičkama, po 2 dětech, mám radost :) K tomu mám zelený šátek Moby, který jsem slovila na Modrém koníkovi za 600 Kč (pevný pořídím až časem).
    Teď ještě ušít, co je potřeba - a jsme vybavené! Jen to vše stihnout před porodem :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: vau, vau, vau, tak to ti moooc preju...!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    DUBPRINCESS: doporucuju jen udelat ji od krku niz sirsi a az to budes sit, tak dat bacha na rozmery kolem obliceje, jinak je dobra
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    DUBPRINCESS: už jsem našla, tak si teda odpovím a přeposílám tendle návod i vám :) střih v několika velikostech a podrobný návod, třeba se to bude někomu hodit.
    http://www.ottobredesign.com/en/print/pdf/dragon_balaclava_en.pdf
    No snad jí ta nejmenší velikost bude, pre zmenšovat ten střih - no, nevím, zda bych to dala :)
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Na nošení je určitě lepší kuklička, než čepičky, počítám. Našla jsem si tento střih:
    Výsledky obrázků Google pro http://www.nosenideti.cz/verejne/foto/velky_nahled/1b26b6f70332d3f.jpg
    https://www.google.cz/...38&biw=1366&ved=0ahUKEwjUyc7W2_DPAhXICcAKHelIDWMQMwgbKAAwAA&iact=mrc&uact=8
    Ale je to velké, na tak 6-18 měsíců prý. Mohl byste mi někdo přeměřit kukličku na 0-3 měsíce, pokud máte? Nebo nemáte přímo střih?
    Kupovat už nic nemůžu, tak teď, méně než 4 týdny před termínem, když jsem konečně přestala pracovat, musím vytaáhnout šicí stroj a ušít z fleecových dek co mi chybí: kukla, zateplovací nosící vložka, ledvinový pás.. a tak :) Ještě, že jsem v té Ikey koupila deku fleecovou za 99 Kč, to vyjde mnohem lépe, než fleece z látkového obchodu :)
    SIG
    SIG --- ---
    JAZZ: krasny jelenkovy :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jinak tula versus manduca/vyhrává tula, když jsem měla syna vzadu v manduce, zařezávak se mi popruh do břicha, tula je pohodlnější, vzadu jsem ho cítila tak po dvou a půl hodinách chůze..vše je takové měkčí, to teda bylo v tula byby, teď čeká zkouška toddlera..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam