• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    TABBY
    TABBY --- ---
    MYJKA:
    MISERY:

    Tak to bude asi Pech. Vlozit dite spravne do babyvaku neni legranda, je to podobna poloha jako v satku v kolibce. Od tehle polohy se ustupuje, protoze je tezke dite napolohovat tak, aby nebylo sisate a neblokovalo si dychaci cesty prilisnym pritisknutim brady k hrudniku.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    TABBY: Myslim, ze pilch? Nemam ho teraz pri sebe. Cesky vyrobca.
    TABBY
    TABBY --- ---
    MYJKA: O jakou zn. babyvaku se jedná?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    LENZIE: ja ten babyvak dnes vytahla a vubec ji do toho neumim vlozit.

    Nemate tip na nejaky navod? ty na youtube jsem moc nepochopila. Byla v tom skroucena. :/
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    TABBY: V Praze :) Dala jsem si termín do neděle. Když to nepůjde, kouknu na nějaké kurzy nebo někoho, kdo by mi to ukázal v domácím prostředí. On to byl spíš takový začátečnický povzdech :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: No a kde jsi? Ze by ti nekdo pomohl...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Tak už se pár dní peru s úvazem :(
    Ten šátek, co mám, je na mě asi moc dlouhý. Hrozně se do něj motám a když už ho nějak uvážu, tak zbývající cípy tahám po zemi. Musela bych se do nich fakt zamotat a to už je zase nepohodlné.
    Ringsling mi taky nejde... Vážu podle Vonzina a zatímco jí to tak krásně klouže a jde, já tahám a výsledkem je vždy nějaký gordický uzel u kroužků a kapsa spíš na slůně než na miminko.
    Ale nevzdávám to a budu dál zkoušet :)
    Mám ještě půjčený babyvak, tak jsem dneska šoupla Tobíka do něj, abych alespoň něco udělala.
    IFKA
    IFKA --- ---
    TRAMIN: neřeší, akorát jí vadí, když se jí shrne do zorného pole.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a jak vam na to reaguji deti? ja ji zkousela a rev. nesnasi i cepice
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    JAZZ: mohu se prosím zeptat, kde ji ho pořídila? děkuji :)
    IFKA
    IFKA --- ---
    MYJKA: jo, třeba tady i na minimimina http://www.crawler-shop.cz/deti/miminka/kukly-a-cepice/cc.html
    máme a jsme spokojení :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    PETPET: Drive pisu, nez ctu. Jdu na to juknout. :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Ta kukla jde sehnat i na novorozene? Mala ma mesic. Vcera bylo pekne, tak ten holy krk tak nevadil, ale premyslela jsem prave, jak ji ho zakryt. Vubec jsem nevedela, ze neco takoveho existuje, takze diky za tip. :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Jo, to je ona :-) Mám obě, letní i zimní, obě jsou fajn.
    PETPET
    PETPET --- ---
    LENZIE: ja jsem loni koupila z fleru od Dupeto, podsita merinem a je mu skvele i letos. Sije to na miru dle obvodu hlavy.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Děkuji :) Dvouvrstvá je ta, co mají na webu jako oboustrannou? Nebo mám hledat ještě nějkou jinou?
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Jedeme kousek za Prahu - k Mníšku. Máme tam kamarády, tak jedeme na kafíčko a počítám, že když bude slušné počasí, tak dojde i na nějakou procházku :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Momentálně dávám body s dlouhym rukávem, fleecovej overal z lidlu a bamboolik dvouvrstvou kuklu (zatím mi přijde ze všech kuklí nejlepší) a podle tepla buď nosící mikinu nebo nosící softshell zimní kabát. A dneska bylo odpoledne docela pěkně, tak jsem pak bundu sundala a bylo to taky v pohodě, ale nebyly jsme venku dlouho.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LENZIE: kukla se fakt hodi, kreje krk, nejde tak lehce diteti sama sundat....(+: a kam vyrazite na vylet?
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Děkuju. Kuklu budu muset koupit, tu ještě nemáme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam