• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KLEVKA: Prave se taky rozhoduji mezi batuzkem (mam prave neco podobneho z decathlonu) a ledvinkou. Tak zkusim nejdriv batuzek, jak bude vyhovovat a pak budu resit ledvinku.
    Mi prave ta taska pres mimino prijde, ze ji mam celkem tezkou.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MYJKA: me se osvedcil maly batuzek z decathlonu....
    Batoh Arpenaz 10 l na turistiku mátově zelený jednoduchý a lehký - Decathlon
    http://www.decathlon.cz/...-arpenaz-10-l-na-turistiku-matove-zeleny-jednoduchy-a-lehky.html#/5-235-_
    kdyz nesu dite na zadech, tak povolim ramenni popruhy na max a hodim batuzek i pres dite....Takze pro me ted v posledni dobe top zavazadlo...Jeste jsem uvazovala i o velke ledvince...Myslim, ze by to mohlo byt taky fajn.
    Treba neco takoveho
    Ledvinka 300 7 litrů khaki - Decathlon
    http://www.decathlon.cz/cs/p/6028998_ledvinka-7-l-khaki.html#/5-235-_
    Co jsem koukala po tech ledvinkach, tak se ta cena pohybuje kolem petistovky no....
    Jinak jsem chodila s ruznyma dlouhyma taskama pres jedno rameno, prehozene pres dite....A hlavne s batohem...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    V cem nosite harampadi, takove to, co normalne clovek nosi v kabelce?
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JANISKA: to je hodně dobrá cena
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    TABBY: Pětikilo. Plus jsme ji teda aspoň pozvali na oběd. Myslím, že to dělá spíš jakože z radosti.
    TABBY
    TABBY --- ---
    JAZZ: Souhlasim s tebou. My teda tu bednu poustime jen tady na to, muz pri Raplovi zehli :-) [Jindy zehli pri CT 24, ale to kouka sam, paac mne to nebavi.]
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JAZZ: hehe, my televizi nemáme. Ja za celou dobu, co jsem doma se synem (2roky), tak jsem snad nic neviděla. Ale vždycky jsem byla ulítlá na detektivky a je fakt, že se z taky potřebuju odreagovat, tak cucime na tablet... ale tak konec s OT.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TABBY: přesně, čekám, co se z toho vyvine... Tam mi něco neštymuje... ;)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MYJKA: taky máme jednu obrazovku, ale zase pořád frčí komp a tablety, no
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JAZZ: a my ji zrovna jdem kupovat po letech. :D ale nebude do ni kablik od anteny.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    zlatá domácnost bez televize:))
    TABBY
    TABBY --- ---
    MULTICAT: Ještě Slepice. Teda poručice (?) Slepičková. Prvních pár dílů byla těhotná, potom porodila (prakticky v práci), a s koncem šestinedělí, resp. po krátké absenci (asi jeden díl), je tam šupky dupky zpátky. Se slovy, že dítě má taky otce, tak ať se stará ten. Je v práci od nevidim do nevidim, stejně jako chlapi, o dítěti ani slovo... čekám, co z toho bude, jestli ho nějak ubezdušila, dala k adopci či do babyboxu, a nebo jestli si tvůrci potřebují vychovat bandu asociálů do příštích sérií. Jinak to postrádá logiku.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: taky doporučuji Šárku. Učila mě, ještě těhotnou. Kecaly jsme i o bezplenkovce, jak dítě do satku oblékat apod.

    Ale Klevka už je podle mě také profesionálka!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TABBY: Ježíš, mluvíš mi z duše! Ja byla tak nasrana, jak tam miminko plakalo a "proč si nedáš do uší špunty"? Manželovi sem rikala, takhle se zdravá máma nechová... slizla jsem lesanu u nebo biomatku nebo něco takového ;) uaaaa.
    Sorry, Evi za OT :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    JANISKA: Mimochodem, na kolik ty 4 hodiny vyšly?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: rapl, milovany serial meho muze....do Krusnych hor jedem pristi tyden, pry za raplickem paraplickem...(((+: jinak souhlasim s tebou...zvelicuji to tam dost...
    A ohledne toho certifikatu, na necem takovem jsem zacala pracovat...Ne primo nosici, noseni je ale soucasti studia...Uvidime , treba casem pribude jeste neco dalsiho. Oslovuji me kurzy pro lektrory z bricha na bricho...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: dekuji moc za sdileni pozitivni zkusenosti...parada, ze to takto funguje, mam z toho taky radost...!
    TABBY
    TABBY --- ---
    JANISKA: To mi pripomenulo serial Rapl (pondeli). Kterej mne teda temi stereotypy - rvouci mimino, nemozni rodice - dosti toci. (Prijde mi, ze jedine logicke vyusteni situace je vrazda jednoho z vycerpanych rodicu.)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JANISKA: to zní super
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam