• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    HABRENKA: nevim jestli ta vyloženě bunda nemá trochu jinej střih, ale každopádně hodnocení sem nebo někam do podobný diskuze hodím. měřím 180 cm a mám celkem souměrnou postavu. mam k tomu objednaný i těhotenský díl.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    AOTEAROA: aha! diky.. ja prave vaham, mze si objednam, ma ve sleve zelenou nebo oranzovou (ta je slabsi, ale delsi), velky budem priblizne stejne (ale mam 180cm)... a rikam si, ze bud ted, nebo nikdy, pac to proste neusiju
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    HABRENKA: nosím velikost 44-46 a objednala jsem si teď v noci bundu/kabátek vel. XL v tom černým provedení. do týdne bych to měla mít doma, tak sem dám vědět.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    adelay bunda- je tu nekdo s vetsi konfekcni velikosti, kdo ji ma? zajima mne, jaka je spokojenost s delkou... diky!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    (((+:

    SIG
    SIG --- ---
    PETPET: ooo diky diky :) je to klokan (tady spis pokzs o nej ;) ) oblibenej uvaz, desne izy a diky tomu prekrouceni na ramenou mi prijde ze udela i ze satku kterej uz skoro nezvlada pohodlnej kousek (ciste osobni myslenka, prip me nekdo vyvedte z omylu) a asi jo, je to hodne podobny na batoh.

    btw. tramtadadaaaaa - ten na zada jsem konecne pokorila! zatim teda na posteli a vzdy jwn na par minut, ale je to taaaam
    PETPET
    PETPET --- ---
    SIG: moc vam to slusi, satek je nadhernej a ty mas bozi vlasy! A co to je za uvaz? To je batoh na brise? :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KLEVKA: jsem v mensine :-)
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: louceni bylo tezky... fakt bych ho rada potkala tak za ten pulrok
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: to je vazne krasavec..!!!!
    SIG
    SIG --- ---
    SIG: sorry za tapetáž, nějak nevim jak na to
    SIG
    SIG --- ---
    Tak ještě jednou a lépe...
    Byla u nás návštěva, od Jezabel... a bylo to supeeer!!!
    Verona. Limetka. Barvy co vás odnesou na hudební festival 70.let kde se lsd jedlo na kila. Úžasný šátek, který ač nový, je krásně jemný. Po vybalení jsem měla trochu strach z klouzání (zmátl mne jeho lesk) a pružení, se kterým si coby začátečník neumím ještě dost dobře poradit. Nekonalo se ani jedno. Jednotlivé vrstvy se do sebe parádně zakousnou a drží. Zřejmě díky tomu odpustí i amatérský "prasoúvaz", kde není vše dotaženo jak by být mělo. S čímž jsem se vzhledem k šířce šátku a droboučké holčičce potýkala často Vždy při odvazování jsem si všimla, že mám jen jeden uzel, takže žádné hrby pod bundou
    Při rozlučkovém žehlení (kdy na prkně rozjel tu pravou barevnou psychadelickou show, až jsem si musela dávat pauzičky,jak se mi motala hlava) šátek tak krásně zhebknul, že jsem měla chuť si jeho návštěvu prodloužit.
    Jedním slovem, krása. Šátek, který je z pohledu kolemjdoucího nenápadný a pro oči nosiče vytváří soukromou barevnou party. Přeju si, aby se k nám třeba za půl roku vrátil, až pustí chlup a bude to totální flanelová slast, holčička (snad) povyroste a užijeme si tak jeho nosících vlastností na max. Díky za tuhle krásnou zkušenost





    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: zas tak drahy nebude, poslu ho dal tak, jak jsem ho koupila primo od Verci Ficove, co ho tkala....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Nosíte na levé?
    Nemusíme asi být vědci na to, abychom postřehli, že většina žen preferuje při nošení dětí svůj levý bok a levou ruku.
    Jeden výzkum tuto preferenci vyčíslil na 70 – 85% žen.

    V bavlnce: Proč nosí většina žen své děti na levé straně?
    http://vbavlnce.blogspot.cz/2017/01/proc-nosi-vetsina-zen-sve-deti-na-leve.html
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JAZZ: a jsem spokojená!
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JANISKA: já bych ty staré šátky střelila a koupila si, co chceš:). Ehm, to samé jsem totiž udělala, poslal dál kamarádce yaro a manducu a koupila tulu...
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    KOTENCE: Dík za podporu. Však já ve své racionální části tuším i to, že i kdyby se mimino nosilo seberaději, asi mu bude celkem jedno jestli se nosí v tom či onom. Dva šátky se daj ještě obhájit dobře s tím, že se občas musí (zvlášť s občas protékajícím novorozencem) vyprat, ale tři už jsou na obhajobu daleko náročnější.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    JANISKA: Ja bych pockala. Moje druhy mimino se nosi nerado a na milost bere spis nositko, takze jsem nakonec rada, ze jsem neutracela zbytecne.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Já mám hroznou chuť koupit si v rámci těšení na květnovýho novorozence nějakou Loktushi, protože mi téměř všechny jejich vzory přijdou fakt nadpozemsky krásný. Na internetu tu značku stalkuju už od jejího vzniku a když jsem je pak viděla v reálu... Darmo mluvit, je to fakt láska. Na druhou stranu už máme doma šátky dva (plus nosítko) a oba dva sloužili s prvním děckem víc než dobře, tak se mi nechce je posílat do starýho železa, achich ach. A jasně, vím, že někdo tu asi bude mít šátku třeba i deset, ale já si říkám, že bych mohla začít bejt ve svejch téměř osmadvaceti letech finančně gramotná a nekupovat si to, co nepotřebuju :)
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: neprovokuj! jsem socka :D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ:jako ze bych ja otevrela prodejnu? (((+: no, nicmene neco prodavat budu a to svou rucne tkanou lasku fenixovou...kdyby mel nekdo zajem....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam