• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: urcite merit lem....pri prodeji, jsem vzdy udavala taky presne metry....
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    K mereni delky satku. Meri se na kraji/lemu (coz mi prijde nejlogictejsi) nebo uprostred? Chci prodat svoje dva a potrebuju je zmerit. Jeden ma 4,4 a druhy 4,8m. Tzn obe jsou dle tabulky na nastence 6.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    :D ...

    TABBY
    TABBY --- ---
    Mate zkusenost s satkem do vody? Zvazuji na leto budto rychleschnouci ringsling, nebo satek z plavkoviny. Co byste doporucili?


    Polyesterovy RS


    Koupaci satek
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    AOTEAROA: My už máme právě novorozeneckej i batolecí šátek (a nosítko) po prvním miminku, takže jsem si jakýkoliv dokupování zakázala :) Ještě tak uvažuju, že bych si možná časem dle situace udělala radost nějakým nosicím kabátem
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: škoda, že nemáš termín později, asi ho budu tak za dva měsíce prodávat. je hrozně příjemnej a pěknej, ale přijde mi že je spíš na malé miminko, než že by dal pak nějakých 10 kilo. nemám prostor na to, abych ho skladovala dlouho pro další dítko :(
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MISERY: teď už vím, že by to na mě moc plandalo.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    AOTEAROA: ten sedivej bych ti hned ukradla, krása!
    MISERY
    MISERY --- ---
    AOTEAROA: Sedmička :) (kupovala jsem ho primárně pro muže)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MISERY: když už teď znám miliardu designů šátků, tak pokud se dobře pamatuju, ten tvůj by mě až tak nenadchl barevně. jestli je to šestka, tak mi ale prosím tedy ještě jednou pošli fotku do pošty a já se na něj ještě jednou mrknu ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    AOTEAROA: A nechceš přeci jen zkusit ten můj eleville? :) Je to bavlna/bambus.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    náš měsíční nošenec :)

    vím že ten úvaz nicmoc, ale byl to první pokus se "záclonkou", měla jsem to moc u krku a samozřejmě mě z toho bolela hlava :)) ale nějak jsem to udělat musela, abych se mohla ohýbat do stěhovacích krabic a nemuset mu pořád držet hlavu. byl spokojen, než mu bylo vedro.



    můj druhý šátek, 100% bavlna, i přes trochu nezanošenou hrubost perfektně drží. na léto budu ale vybírat něco chladivějšího, až se budu potit na sluníčku. uvažuju o bambusu s bavlnou, na nějaké superšpica materiály asi nebudu mít finance, ale ráda si poslechnu případné tipy.

    PETPET
    PETPET --- ---
    SIG: posli fotku a cenu :-) muzeme klidne i vymenit a pak zase zpet...
    SIG
    SIG --- ---
    VERONIKAEMA: uvidis sama.. treba budete dekomilky. a jak jsi uz psala, kdyz ti nebude vyhovovat proste ho strelis a poridis jinej - zalezitost maximalne tydne :)
    SIG
    SIG --- ---
    Kdyz uz leto/miniditko... nikdo nechce toho naseho konopnyho didyho :(
    nejde mi ani tak o prachy jako o to aby nezahalel nez u nas bude dalsi potomek, nevite o nekom kdo by se o nej za zlomek ceny dobre staral a pak mi ho prodal zpet?
    SIG
    SIG --- ---
    VERONIKAEMA: aspon tak. ale i tak je to teda odvaha :)
    jako na leto a na minidite bych do toho osobne nesla... snad vam to bude vyhovovat
    SIG
    SIG --- ---
    VERONIKAEMA: tjo 320 je na miminko docela dost, to kupujes novej nebo uz od nekoho?
    SIG
    SIG --- ---
    koukam na ten trojhranek a doslo mi, ze vlastne nenosim podprdu. potrebovala bych to upnout na az na satek... takze bambusova plina, nuzky, dva cvocky a kladivko? by asi slo :D jako napad se mi to moc libi
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MISERY: Mám bambusové pleny :-) používám je totiž jen různě kolem mimina, na utírání, blinkání a tak. Jsou nádherně měkké a savé. Ale nedržela by tam, ten cíp by byl fajn a sama si to vyrábět jsem líná :-D
    MISERY
    MISERY --- ---
    SIG: Já myslela, že plína bude stačit, ale hrozně jsem se pod ní potila, ten trojhránek je z bambusu a kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam