• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    PETPET
    PETPET --- ---
    KACHITA: mela jsem ellevil zara cofee, nebo jak se pise. Na minimimco je bozi. Krasne drzi, je tenky, fakt paradni. Ale byl mi pohodlny tak do 8 kg, asi do pul roku prcka. Pak uz se mi trochu zarezaval a porizovala jsem nosnejsi.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KACHITA: Ten šátek neznám, ale pokud máš pocit že nebude dost nosný, tak bych ho nebrala, jinak bys za měsíc dva pomalu sháněla další...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    pri uklizeni jsem objevila navod k ergonomickemu nositku Kibi, nehodilo by se nekomu?

    Mam tu nevyuzity satek Ellevill Merino Air Christoffer
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj, prosím Vás, mám možnost z druhé ruky koupit Ellevill Zara Fresh. Mám 6ti týdenní mimčo, teď má 5,2kg. Má cenu jít do té Zary nebo spíš něco nosnějšího? Je to 100% bavlna...
    KAREN
    KAREN --- ---
    BODY_SUIT: jeste Tula Free-To-Grow je prej uzpusobitelna i na novorozence (jakoby nahrazuje verzi Baby s novorozeneckou vlozkou)
    KAREN
    KAREN --- ---
    TABBY: sice nemam RS, ale pisou, ze se to ma pred prvnim pouzitim vyprat. aha, bude to asi totez pro vsechny jejich satky:

    Praní a údržba šátků - Moisha
    http://www.moisha.cz/cs/content/8-prani-a-udrzba-satku
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    PETPET: Jsou ji teprve 3m. Řeším to do budoucna jestli není lepší mít v případě čumidlákujícího dítka víc variant jak ji umístit.
    TABBY
    TABBY --- ---
    SANCHA: Moisha je uz predprana, ze? Muže se hned vázat...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SANCHA: ten je nádherný! Pošli fotku ;-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    AOTEAROA: Mrkněte na Kokon, má široký popruhy na ramena, krásně se rozkládá váha a nejsou polstrované. Já třeba zjistila, že polstrované mi vůbec nevyhovují. A je rostoucí díky speciálním roztahovacím pruhům na nožičky.
    PETPET
    PETPET --- ---
    IN_DIE: a co takhle ji hodit na zada?
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    TABBY: u kibi a manduky se daji rozepnout ramenni popruhy, u tuly pokud vim ne a to noseni na boku stejne neni moc pohodlny
    TABBY
    TABBY --- ---
    IN_DIE: V Manduce a Ergu se da nosit nabok. Maji to v návodu. ;) I Kibi. Proč by to nemělo JIT u Tuly?
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    MULTICAT: o Bráně vím :/Letnou zkusím nějak vymyslet. Diky ;)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    TABBY: aha, to je dobře, zes to napsala. To mi neseplo. V tom případě asi Tula nepřipadá v úvahu,protože Maya u všeho musí být, vsechno musí vidět a od všeho má klíče. Nošení v šátku na břiše se ji moc nelíbí, pořád kroutí hlavou na všechny strany a mám pocit, že ji právě tohle vadí.
    TABBY
    TABBY --- ---
    IN_DIE: Pri nošení na boku dítě vic vidi...některým dětem vadí, ze pri noseni vepředu nevidí, co matka dělá...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    IN_DIE: ted asi jen na Letne v obchode Dite v satku. Byl i obchod Brana k detem, ale co jsem pochytila, tak jej zavreli.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    MULTICAT: nejlíp vyzkoušet - to jsem si taky říkala.
    Nemáte tip kde? Jsem od Mladé Boleslavi. Do Prahy bych to zvládla taky.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    IN_DIE: ja jsem z Manducy presla na Tulu a pak Tulu Toddler. Pro me mnohem pohodlnejsi. Ale kazdemu vyhovuje neco jineho, je treba vyzkouset.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    Máte někdo osobní zkušenost s nositkem od Tuly? Taky o něm uvazuju.
    A jakou výhodu má nošení na boku? Napadá mě jen možnost lepší manipulace při nějaký práci (ohýbání se, nošení věcí).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam