• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: vau, takze jsi ofiko satkova poradkyne?
    SIG
    SIG --- ---
    radostny vykrik do tmy
    o vikendu jsem byla na lektorskym kurzu u Anicky Pohoralkovy a bylo to uuuuzasny!! Vubec se mi tam nechtelo (tyden pred tim byl celej uplne zprdele) a stalo to za to :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    AOTEAROA: a na nositko bys bavlneny Yaro doporucila? zvazuju, ze koupim yaro na Monilu... jeste teda musim projit bazace, jestli me neco neuchvati...l
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    MULTICAT: tesim se na to!!!
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Prodávám elastický šátek - nesedl nám, nenosíme v něm.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Elastický šátek "Je Porte Mon Bebe" / Praha - Modřany / 1000 CZK ]
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DUFFKA: Jako on určitě není špatný a nosilo se v něm hezky! Utkaný je dobře atd, jen prostě obyčejná bavlna no. Já ho měla za 1300 snad, téměř nepoužitý, těm co hledají levný šátek ho lze rozhodně doporučit. Jen jsem si tu svou reakci nemohla odpustit :-D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DUFFKA: az se zase uvidime, musis vyzkouset tu Tulu :)
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    AOTEAROA: je mi to jasny ;) a cekala jsem takovou reakci, jen jsem chtela, aby zaznelo, ze se da sehnat i slusnej satek za litr... ja ho mam fakt rada, miluju tu barvu, ale jak pises, nikdy jsem nezkousela drahej... a uz si teda pohravam s myslenkou, ze si z nej necham usit andalu:), dvojcata jsem nosila v manduce, ale na Libusku mi vubec nevyhovuje...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Kdo se ptal na satek za litr? hle, girasol...

    Sleva - šátek Girasol pruhy vel.5 bavlna, Praha | Mimibazar.cz
    https://www.mimibazar.cz/inzerat/93859994/satek-girasol-pruhy-vel-5-bavlna
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DUFFKA: tenhle šátek jsem měla v zelené barvě, a jakmile jsem zkusila jiný šátky, musela jsem ho prodat, byl oproti všemu neskutečně hrubý, taková režná nit :D ale samozřejmě časem nošením by se to zlepšilo, ale on se obvykle zpříjemnil, ale už byl propocenej tak šel do pračky a byl to zase šmirgl. s mými současnými šátky se to nedá absolutně srovnávat (ale taky mám šátky od tří až čtyři tisíc vejš). jakože funkční to je, ale na omak nepříjemný a i to dotahování šlo s jinými lépe a tak... prostě když nemá člověk srovnání, nepřijde mu to :)
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    VERCA_ZABA: ja mam tenhle yaro http://www.isatky.cz/cs/bavlna/970-yaro-basket-black.html a jsem s nim hrozne spokojena, kupovala jsem ho na doporuceni kamaradky a nosim v nem dceru od narozeni do ted (7 mesicu, 10 kg). Neman srovnani s zadnym jinym satkem teda, ale vyhovuje mi.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAREN: já jsem spíš od Bene :))

    mno, myslim že kdybych prodala svou nosící bundu (komu...?) a koupila si jinou, opravdu už by si o mě muž myslel, že jsem zešílela :D a kabátek by se mu možná nechtělo nosit :( achjooooo proč já tehdy Loktushe neznala.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TABBY: aha, dik za info...
    TABBY
    TABBY --- ---
    MULTICAT: Neni. V Brně je jen Brána ke zdraví, co ma zlomek sortimentu původní Brány k dětem. Ma ji Lucky máma ...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KAREN: vzdyt v pohode :)

    Vy mate Branu v Brne otevrenou, jo? V Pze uz prej neni :/
    KAREN
    KAREN --- ---
    MULTICAT: jsem si nepovsimla a kdoviproc mela dojem, ze je A. nekde od brna...
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    OT hlaseni - prave jsem v Lidlu zahlidla kozeny a pleteny (s koziskem) capacky (tusim 199,-, pokud jsem se neprehlidla). kdybych uz nemela od AW, tak je urcite beru. konec hlaseni.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KAREN: ma to bejt v Praze ;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    AOTEAROA: taky jsem na nej koukala, je peknej ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    kdybyste někdo z Prahy měli ten nosící kabát Loktu She ve velikosti 42, 44, 46 a umožnili mi jeho vyzkoušení, byla bych hrozně ráda :) nebo jestli tušíte, že je někde prodejna, kde by ho třeba mohli mít... nosící bundu/kabát mám, ale tenhle se mi líbí ještě víc a v něčem mi přijde lepší, tak kdybych se zbláznila a chtěla to vyměnit.. potřebuju zkusit střih a délku rukávů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam