• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: gratuluju k malemu noseneckovi...! vse ma svuj cas...nemas kam spechat, caboo je kvalitni nositko...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Tak jsem dnes vytahla caboo na dvoutydenniho novoska a musim rict, ze pohoda. Satek jeste nemam odvahu vazat, ale polepsim se.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Šil jste někdo rozšíření na Manducu?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    AOTEAROA: Já. Ale jinou barvu :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIG
    SIG --- ---
    PETPET: to je skvely. ja jeste ani nejsem tehotna a uz z toho mam hruzu abych to malicky nejak nezhmozdila :D
    PETPET
    PETPET --- ---
    Mno... Tak jsem dnes poprve vazala do satku toho naseho novoska... Starsiho uz jsem celkem dlouho nosila na zadech v satku a pak v Tule.
    No jako musim potrenovat, nebylo to nic moc. Ale aspon jsem se toho tak nebala.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: my se jdeme vítat za dva týdny, asi taky vezmem šátek. nám říkala místní paní praktická lékařka, když jsme se potkali na vernisáži, že máme "krásný vak na miminko" :)) to jsem měla zrovna toho bílo-tyrkysového Moishu Zephyra. a muž někdy ze srandy říká, že máme miminko v pytlíku.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Dneska v obci uvítali naši občanku. Starosta: "A nevadí to těm dětem, když jsou v tom... vaku?" Já: "Přímo naopak." :)

    JELLY
    JELLY --- ---
    Mám Tulu a nemůžu ji vynachválit ;-)

    SIG
    SIG --- ---
    TRISSIE: jo!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale jinak já momentálně nosítko/šátek využívám fakt primárně kvůli těm volným rukám, protože musím staršího doprovodit od auta do třídy, případně dojít pro něj do družiny a tam čekat, než po sobě uklidí... a občas u toho něco někde podepsat a tak, takže ty volné ruce mě napadly nejdřív.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SIG: jasně, těžiště taky, ale smysl mého příspěvku měl být ten, že není nutno si dělat hlavu z toho, když to člověk neudělá na 100% dokonale, stejně jako si nedělá hlavu z toho, že ho nedrží "dokonale" v náručí.
    SIG
    SIG --- ---
    TRISSIE: nez ze volny ruce bych rekla ze tam hraje vetsi roli to teziste ktery v idealni forme je ergonomicky nejen pro dite ale i tebe. kdyz drzis ditko na rukach ruzne se vykrucujes chte nechte podpiras kyclema a podobne. vsechny zname. v satku/nositku tohle vsechno odpada a matka dite je jedno telo.
    coz jsou vyhody za me. volnych ruk jsem si nejak neuzila bo mam neustale potrebu ditko mazlit a hladit :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SIG: já to vždycky brala tak, že nosítko/šátek by měl být ekvivalent toho, když člověk to dítě drží v náručí (akorát má u toho volné ruce) a v náručí ho taky nemá 100% času stoprocentně ergonomicky...
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: nehrotit to a bejt v klidu. ze se to nepo kdyz bude mit chvili jeden kotnik vejs nez druhej. ze kdyz povolis na kojeni tak je stejne uvaz v pytli takze neni treba si z toho delat hlavu
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: to verim... ty jo, ja mam ted bobky, jestli zvladnu navazat miminko , preci jen 3 roky, kdy jsem byla mistr je docela kus (+: testovala jsem novy satek od multicat s Any a DH jsem z pameti horko tezko dolovala, ale nakonec zvladla, tak snad i s tim miminkem to pujde... davala vam tam nejake tipy a rady, na co se u tech novousku zamerovat?
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: qhaha odbornice se ze me stala kdy? :D dekuju :)
    tohle se tykalo uvazu novorozence jeste jsou dalsi dva pokracova i kurzy do kterejch postupem urco taky pujdu. bylo to vazne osvezujici :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: nee nic ofiko nemam...rada bych, snad bude v budoucnu pro me nejaky prostor a cas k tomu volny...a jsem moc rada ze tu ted mam odbornici,,,! jo a moc gratuluju..!

    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: oujeee :) tys to delala vloni ne? matne si tady nekde takovou hlasku vybavuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam