• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    LIENEN
    LIENEN --- ---
    SIHAJA: Ano prosím.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Ona ta časově omezená využitelnost novorozeneckýho nosítka je nevyhnutelná (děti prostě rostou rychle jak blázen), ale zas se daj tahle nosítka téměř bez finanční ztráty prodat. Jinak jsem taky slyšela samou chválu na Storchenwiege
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BARBORKA: řešila jsem nedavno - Tula jde jedine ta Free to Grow, k vyzkoušení napr. na prubnihracku.cz. Novorozenecka vložka do Tula Baby neni ergonomicka. My skončili u šátku na ted a Tulu Baby si dame k Vanocum, az do ni malej vyroste.

    Co jsem si cetla o Storchu, tak ten je dobry na maly miminka, ale hodně rychle z něj vyrostou
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    Chtěla bych pořídit nosítko, ale vůbec se v tom nevyznám. Synovi je 1,5 měsíce.
    U staršího jsem měla nějaké zděděné nosítko a bylo super (jenom nevím, kam se podělo), protože mělo odepínání nad rameny miminka, takže se lehce vyndaval...

    Teď koukám po Tule nebo Storchenwiege, ale rozhoduju se jenom podle vzhledu. Půjdeme se podívat do Dítěte v šátku na letnou a vyzkoušíme, co nám sedí. Nevím ale jestli tam nejsou nějaké další atributy, které zatím neumím posoudit, proto jsem chtěla poprosit o rady a tipy...

    Btw je i nějaký další obchod, kde mají vystavené různé druhy nosítek/šátků a je možné je vyzkoušet?

    Děkuju
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Měl by případně někdo zájem o rozšiřovací bazmek na manducu, respektive střih, když už se o to budu pokoušet?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    já děkuji za podněty, od víkendu máme šátek a jsem nadšená:) a syn evidentně taky - ještě než odejdeme z bytu, tak už je tuhej:)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: gratuluju k malemu noseneckovi...! vse ma svuj cas...nemas kam spechat, caboo je kvalitni nositko...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Tak jsem dnes vytahla caboo na dvoutydenniho novoska a musim rict, ze pohoda. Satek jeste nemam odvahu vazat, ale polepsim se.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Šil jste někdo rozšíření na Manducu?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    AOTEAROA: Já. Ale jinou barvu :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIG
    SIG --- ---
    PETPET: to je skvely. ja jeste ani nejsem tehotna a uz z toho mam hruzu abych to malicky nejak nezhmozdila :D
    PETPET
    PETPET --- ---
    Mno... Tak jsem dnes poprve vazala do satku toho naseho novoska... Starsiho uz jsem celkem dlouho nosila na zadech v satku a pak v Tule.
    No jako musim potrenovat, nebylo to nic moc. Ale aspon jsem se toho tak nebala.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: my se jdeme vítat za dva týdny, asi taky vezmem šátek. nám říkala místní paní praktická lékařka, když jsme se potkali na vernisáži, že máme "krásný vak na miminko" :)) to jsem měla zrovna toho bílo-tyrkysového Moishu Zephyra. a muž někdy ze srandy říká, že máme miminko v pytlíku.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Dneska v obci uvítali naši občanku. Starosta: "A nevadí to těm dětem, když jsou v tom... vaku?" Já: "Přímo naopak." :)

    JELLY
    JELLY --- ---
    Mám Tulu a nemůžu ji vynachválit ;-)

    SIG
    SIG --- ---
    TRISSIE: jo!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale jinak já momentálně nosítko/šátek využívám fakt primárně kvůli těm volným rukám, protože musím staršího doprovodit od auta do třídy, případně dojít pro něj do družiny a tam čekat, než po sobě uklidí... a občas u toho něco někde podepsat a tak, takže ty volné ruce mě napadly nejdřív.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SIG: jasně, těžiště taky, ale smysl mého příspěvku měl být ten, že není nutno si dělat hlavu z toho, když to člověk neudělá na 100% dokonale, stejně jako si nedělá hlavu z toho, že ho nedrží "dokonale" v náručí.
    SIG
    SIG --- ---
    TRISSIE: nez ze volny ruce bych rekla ze tam hraje vetsi roli to teziste ktery v idealni forme je ergonomicky nejen pro dite ale i tebe. kdyz drzis ditko na rukach ruzne se vykrucujes chte nechte podpiras kyclema a podobne. vsechny zname. v satku/nositku tohle vsechno odpada a matka dite je jedno telo.
    coz jsou vyhody za me. volnych ruk jsem si nejak neuzila bo mam neustale potrebu ditko mazlit a hladit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam