• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    VERCA_ZABA: Doporučuju tu 3v1. Bude se ti pak hodit i na jaře/v létě a oceníš, že můžeš nosit zvlášť pláštěnku a dítě se neupeče, popř. jen ten fleece když bude zataženo/pofukovat. Mám taky 3v1, sice jinou značku, ale jsem s ní moc spokojená (http://www.outdoorkids.cz/?1458,softshellova-ochranna-kapsa-3v1-model-xxl). Jinak ještě doporučuju popřemýšlet, do kdy budeš chtít nosit. My radši koupili rovnou tu xxl a jsem za to ráda, téměř dvouletá se do ní pořád hezky vejde, z jinejch už by jí čouhaly nohy.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    máte někdo tu zateplovací kapsu? nakonec by ji prej přinesl ježíšek předčasně, tak se rozhoduju mezi:
    Hoppediz zateplovací kapsa 3v1 - antracitová - ŠátkoMánie.cz
    https://www.satkomanie.cz/cs/zateplovaci-kapsy/5697-hoppediz-zateplovaci-kapsa-3v1-antracitova.html

    Angel Wings Zateplovací kapsa softshell kouřově šedá - iSatky.cz
    https://www.isatky.cz/...lovaci-kapsy/6015-angel-wings-zateplovaci-kapsa-softshell-kourove-seda.html
    TABBY
    TABBY --- ---
    PETUL_KA: Fakt? Dobrá zprava. :)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    KLEVKA:
    SHUKI: díky holky!
    To Kibi bych určitě ráda vyzkoušela.. zatím mám jedno v jednání, ale kdyby to nevyšlo, ozvala bych se! děkuji!
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    SHUKI: prezky s napisem PLASTY jsou z Jablonce :)
    KAI
    KAI --- ---
    TER8K: u toho Yara nektere satky jsou fajn a nektere jsou takove...odpovidajici cene :D Ja rada doporucuju ceske znacky Moishu a Loktu She :) Pak mam oblibeny jeste LennyLamb, muzes mrknout, co by se ti libilo a zas se prijit kdyztak poradit, jestli si dobre vybrala :)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    TER8K: Jo, to by měla 5 určitě stačit. Jinak z levnějších šátků můžu fakt doporučit značku yaro, jsem nadšená, kolik práce odvede ten náš, kterej stál fakt jen pár peněz (konkrétně za pětku šátku yaro s příměsí repreve jsem platila necelý dva tisíce). Jo, můj dražší šátek je větší "mazel", ale tenhle je prostě plně funkční, skvěle nosnej, pratelnej bez jakýhokoliv speciálního crcání, po vyprání hned suchej a hned s optimálníma vlastnostma (když člověk vypere třeba len, trvá pak zase několik nošení, než šátek změkne).
    TER8K
    TER8K --- ---
    TABBY: Dívala jsem se na ty velikosti a já mám 36-38, takže by mi mohla stačit ta 5? :) Jinak preferuju maximální pohodlí, když se jí to bude líbit i později, výměním šátek :) A co se týče materiálu, tak asi nejsem nijak náročná, jen vlna mě kouše :D
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Také máme jednu podzimní z výletu k babičce. :)

    SHUKI
    SHUKI --- ---
    SUFFOCATE: ja mam kibicko a mne sedi pekne. od ty doby,co ho mam jsem nevytahla satek,ale to bude mozna spis tim,ze ho mam proste novy a chci si ho uzit:-) prijde mi,ze se da pomerne dobre postelovat,jen to muze chvilku trvat,nez si to clovek osaha. na srazu jsem zkousela jeste aloe-to mi bylo o malilinko pohodlnejsi,ale to muze byt taky tim,ze mi ho pani postelovala...presvedcilo me,ze je rostouci,jestli se nepletu,tak i krome jedny prezky (musim zjistit,ktera to je:-)) cesky a papouskovej design byl jasnej:-)kdyby sis ho chtela zkusit,muzem se dohodnout. sem z prahy.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    VERCA_ZABA: procti recenze a objednej velikost dle toho. U satu, co jsem tam objednavala to klaplo.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA: dnes jsme byly se starsi na narozeninove party a mela jsem cuky navazat Marketu do satku. Myslim, ze jeste tak den dva a pujde do satku.
    TABBY
    TABBY --- ---
    TER8K: Muzes (koupit pevny satek). Otazka je, jakou delku potrebujes, jaky material preferujes a co od satku cekas - jestli maximalni pohodli pro aktualne velkeho nosence, nebo mas predstavu, ze ti vydrzi i pro batole...
    TER8K
    TER8K --- ---
    Tak jsem si koupila Manducu a je naprosto skvělá, jsem z ní natolik nadšená, že bych přece jen chtěla zkusit i šátek. Nějak ten strach z vázání překonám. :D Můžete mi poradit, po čem mám kouknout? Ráda bych se (pro začátek) vešla do 3000,- Dítko mám dvouměsíční, takže elastický šátek už je asi zbytečný a můžu si koupit rovnou pevný? :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SUFFOCATE: kibi jsem mela a stvalo me , ze se mi u nej celkem brzo zlomil bederak... A celkove jeho plus je asi jen to, ze je rostouci, jinak jsem poznala mnohem pohodlnejsi nositka...Ovsem, tohle plati pro me, u nositek je takova specialita, ze kazdy to citi jinak..no...takze asi rada na nic..Jinak kdybych ja osobne mela sanci si koupit madam, tak jdu do toho....
    jinak vypis u me pohodlnejsich- lenny lamb, blue bear, tula, lenka, moni-lu
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LENZIE: jo bylo krasno , slunecno, ach...dekuju (+:
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Máte někdo zkušenost s nosítkem Madame GooGoo? Mám ho na vyzkoušení a je mi moc příjemné, oproti Manduce fakt rozdíl, ale nechci kupovat něco tak drahého, když jsem nevyzkoušela kromě Manducy nic jiného.. Co Kibi? Máte někdo?
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Nádhera!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Konečně po dlouhé době máme taky nosící foto (+: Minulou sobotu nám vyšlo krásné Krakonošovské počasí a užili jsme výhledy na Sněžku z Rottrových boud....
    Na zádech Any 3 roky a my s miminkem v 8 měsíci těhu... Any toho ušla spoustu sama, únava šla znát, tak to zalomila na zádech a snesla jsem ji z kopečka dolů při západu slunce, krása...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: mam jezerne modrou a je skvela, ma v sobe vevnitr kvantum gumicek na poutahovani, takze to pak nevypada jako pytel ale slusivy vypasovany kabatek, mam ted tehu vsadku a pripadam si i v tom softshelu elegantne...
    PETPET
    PETPET --- ---
    PISISKVOR: no, tak to mame prave stejne - L je mi obrovska a M tak trochu mensi. Ale doufam, ze brzo zhubnu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam