• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SOLEI: ja osobne nechapu, co vsichni s tou Manducou maj. Zkousela jsem ji jednou a v porovnani s ergo a tulou nic moc. Trha se, vysisuje a neprijde mi nic moc extra nosna. Prosim opravte mne, jestli se mylim. Resp. kde v ni vy vidite ty vyhody.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    SOLEI: Co tak koukám, tak to má na mě zas moc tlustý ty ramenní popruhy. Ale mám teď doma na testování Soul a to by docela šlo, jen bych brala křížení popruhů :). A včera jsem si narychlo zkusila Lenku s širšíma popruhama a to bylo pohodlný :)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    SOLEI: No já právě jako první pořídila tu Fidellu Fly Tai, což je šátková vázací a je super pohodlná, jen je fakt, že venku se to trochu courá no. Pak jsem si pořídila šátek, protože se mi to líbilo, jenže jsem ho používala strašně málo, ale bylo mi ho líto prodat, tak jsem si z něj nechala ušít další mei tai, jakože na střídačku, od Eli Handmade..no když pominu, že jí to trvalo asi tři měsíce a ještě to poslala křivě, tak to prostě neni pro mě úplně ono (pak to teda zdrama přešila správně a poslala mi i nějaký peníze zpátky jako omluvu, ale zas jí to trvalo asi tři tejdny). Každopádně ho stejně nepoužívám, takže teď řešim co dál, protože ta Fidella je Rozáře už krátká mezi kolenama, takže přemejšlim, jestli koupit větší velikost, čili New size, nebo něco úplně jinýho, možná přezkovýho. Ale nechci aby to mělo ty tlustý ramenní popruhy. Takže teď uvažuju mezi Karaushem a Kokonem, ale zas ten Karaush má prý krátkou zádovku a nebo Fidellu Fusion, ta by měla mít taky tenký ramena.

    Takže i dotaz do pléna máte někdo zkušenost s nosítkem Karaush, Kokon nebo ta Fusion?
    KAI
    KAI --- ---
    FRENNET: fajn, to zvládnu :) napiš mi do pošty a domluvíme se ;)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KAI: jde mi o cerstve pulrocni mimino :-)
    KAI
    KAI --- ---
    FRENNET: ja jsem z Brna. jak mas stary dite? :)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: Děkuju, zkouším jí psát po mesendžru, ale je otázka, jestli a jak se jí zobrazí.... ?

    Děkuju ti, jdu si zažádat o přístup
    SIG
    SIG --- ---
    BLANITCHKA: moderni nosicky jestli tam nejsi muzu dat echo majitelce ze napises zpravu (?)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: Co to je prosím za skupinu? Podle screenshotu to nedokážu identifikovat :(

    SIG
    SIG --- ---
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIG: Jo ty myslíš jeleny:). Ty bych nechala Blanitchce asi, já radši ty vlky (někdo je tu ma, tak se hlásím kdyžtak:)))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIG: Kdee???
    SIG
    SIG --- ---
    CAMELLA: monochrom je na prodej na fb v 6 asi za dvojku?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BLANITCHKA: já jsem na to narazila když jsem hledala vlky :D
    (jinak to tu zatim jen očumuju)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    CAMELLA: Ale to je přesný!!!!

    :))))


    Ukládám si a zkusím jim napsat- děkuju.


    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: (a samozřejmě neodpovídá plně tvému zadání)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BLANITCHKA: Luluna má jeleny, ale asi nejsou dostupní (aneb shodou náhod jsem na to narazila právě před pár minutama) https://www.enormie.cz/satky-na-noseni-deti/645-luluna-geo-deer-monochrome.html
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    Napadlo mě, že možná budete vědět, nebo aspoň poradíte, jak nejlip googlivat.

    Chtěla bych si pořídit šátek/nosítko s designem "jelen"- klidně nějak stylizovaně/graficky.

    Nejradši bych podpořila nějakou českou firmu a nerada bych kupovala aliexpres.

    Šátek velkej (já mám 190cm) a přiměřeně letní (zimní/ přechodovou variantu mám). Může být nový i sekáč

    Viděl někde někdo něco s jelenem?

    :)))


    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Prosim vas, kdo je z Brna. Nedostala jsem se na dnesni osahavarnu a teda dite neumim navazat na zada. Nejak jsem se to pokousela udelat sama doma. Tak jsem se nezapotila uz dlouho! Nemuzu nekoho z vas poprosit abychom se nekde v Brne potkaly a ukazaly jsme si to?
    Platim kafem, zakuskem nebo necim dle vaseho vyberu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam