• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SOLEI: promin ale tenhle krok, teda podle me neni tak dulezity, jak pises.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SOLEI: vůbec nechápu co tím myslíš?
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SOLEI: Fakt díky za podnět, ale nedovedu si to představit- jak cípy šátku přes zadeček?

    Asi bych to potřebovala vidět, podle textu to nedám. Zkusím nakoukat nějaký video ještě.

    Děkuju!
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BLANITCHKA: jezuskyyyy to je roztomiloušký! :)) rozhodně to pude! a ty jsi krásná!
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    Zkoušela jsem navázat si 9ti denního novorozence- to pude :)

    Fotka je spíš reportážní než pěkná, ale co už :)

    TABO
    TABO --- ---
    Nosil jste nekdo z vas/vas zbamy miminko s downovym syndromem?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FRENNET: Většinou to, co říkám, vyplyne ze situace. Většinu roku vysvětluju, že ta mikina/kabát, co mám na sobě, nejsou samy o sobě na nošení, že pod tím musí být šátek/nosítko :D A pak se většinou snažím odkázat na lokální FB skupinu a zdůraznit, že je fajn vybrat si ergonomický nošení.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    FRENNET: jsem v Praze a nikdo se mne zatím neptal... ale zakecala jsem se s jednou maminkou u pediatričky a o týden později jsme šly na kafe, já s sebou vzala své dva šátky, a ona to zkoušela vázat. Teď už se mnou chodí na tanec s dětmi v šátcích :)

    Ráda pomůžu, když můžu.... Možná nejlepší je zeptat se, co by dotyčnou zajímalo nejvíc. A pokud se ti chce, tak určitě nabídnout možnost vyzkoušet.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Hele jak reagujete, kdyz nosite a nekdo vas oslovi s tim, ze by taky chcel nosit atd. Se mi to stalo dnes prvne. Tak jsem pani doporucila tady v Brne dva obchody, kde by si to mohla vyzkouset. Poradila ji a jedno rodinne centrum, kde si muze rict o radu. Nemela facebook, tak jsem ji v podstate nemohla odbit.
    Rikate to s nadsenim, kopec informaci, nebo uz mate vyfiltrovano, co je tak nejdulezitejsi a nejprehlednejsi.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GLOBALISTA: hele, tak jo, já přijdu :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KLAIR:
    V jednu na Žižkově. Já právě taky potřebuju navázat na záda a než bych se odhodlala k dalšímu pokusu... To mi za ty prachy stojí (navíc včera mi dal můj táta dvoulitr, tak bylo rozhodnuto) :)

    Je to tohle http://www.kojenianoseni.cz/kurzy-noseni-v-satku/aktualni-kurzy/ (úplně dole). My se včera po sms dohodly, že budeme místo sálu v herničce, ale já tam nikdy nebyla, ani jinde na podobné akci, nevím jak je to organizačně složité. Jestli ti je slečna sympatická, zkus jí zavolat a domluvit se, volno má určitě. Ráda poznám někoho odsud :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GLOBALISTA: kde, v kolik a co za to? Dost by se mi hodilo umět to.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Tak jsem si na zítra domluvila kurz nošení na zádech. Asi tam budu sama. Kdybyste se některá chtěla přidat... (Praha)
    KAREN
    KAREN --- ---
    AOTEAROA: zrovna jsem to sem sla dat ,D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Moisha také dává slevy na mdž :)



    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---


    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    FRENNET: tři děti do roka téměř denne prezila a vypadá jak nova... snadno se zapina a upravuje, pere, je skladna. mně uprimne sere ze nedelaj i batoleci,protoze tula pro mne byla jediná prijatelna možnost a je rozhodne horsi než manduca. subjektivne samozřejmě ☺.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SOLEI: ja osobne nechapu, co vsichni s tou Manducou maj. Zkousela jsem ji jednou a v porovnani s ergo a tulou nic moc. Trha se, vysisuje a neprijde mi nic moc extra nosna. Prosim opravte mne, jestli se mylim. Resp. kde v ni vy vidite ty vyhody.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    SOLEI: Co tak koukám, tak to má na mě zas moc tlustý ty ramenní popruhy. Ale mám teď doma na testování Soul a to by docela šlo, jen bych brala křížení popruhů :). A včera jsem si narychlo zkusila Lenku s širšíma popruhama a to bylo pohodlný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam