• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Mimochodem dostala jsem na vyzkouseni nositko storch / storchenwiege, protoze mam jen manducu a novorozence, a jsem moc spokojena! ta rychlost vazani preci jen trumfne satek, coz ocenim zejmena, kdyz mam s sebou jeste dvouletacku
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    PROMETHEA: uvidíme. myslím, že to bude snazší nez ho nosit v ruce
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    KLAIR: dej vedet, jestli si babicka na nositko troufla!! Moje 70-ti leta tchyne se premluvit nenechala :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KLAIR: vyřešeno, díky!!!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Neměla byste prosím některá na půjčení na cca čtyři dny nosítko? Já vážu šátek a vyhovuje mi to, ale teď jsem byla na tři dny u babičky, která původně říkala, že ho asi nemůže vůbec nosit mezi pokoji, že je těžkej, ale nakonec ho vynesla i ze zahrady do patra. Ale říkala jsem si, že kdyby měla nosítko, tak si ho snáz zapne a vyjde s ním ty schody a může se přidržovat zábradlí... samozřejmě jsem říkala, at volá, že pro něj přijdu, ale neudělala to a asi to nebude dělat, tak hledám způsob, jak jí to ulehčit.... Pojedu tam za dva týdny znovu a chtěla bych vyzkoušet teorii s nosítkem.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    28. dubna bude nosící sraz v Sázavě, takže pokud jste z okolí Benešovska, Vlašimi, Kostelce, Kouřimi, Janovic, Zruče nebo klidně z Prahy, můžete si udělat výlet :-)

    https://www.facebook.com/events/618680861796887/

    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    KAREN: myslím, že jo. Mam Yarouše v bavlně a při cca 10 kg už bude dost nepohodlný a je v něm hic, respektive se zpotíme pak je to jak na vyprání i šátku. Na léto budu určitě pokukovat po něčem funkčnějším a nosnějším, ráda bych u toho zůstala i dál na zimu. K nosítku se asi nedostanu, on je ten náš prcek dřív narozenej a je hrozně hubenej, takže i teď v půl roce by mu většina nosítek byla velká :) Takže ve výsledku mít jeden šátek a jedno nosítko je pro mě stejné jako mít 2 šátky :)

    AOTEAROA: S bambusovým úpletem mám super zkušenosti, kupuju si látky (většinou i pěkný vzory) a šiju jak sobě, tak prckovi, takže to je v pohodě, teď nosíme hodně slabé merino, které lehce pruží a i když se v šátku opotíme, tak je to v pohodě :) Oblečení celkově není problém, to si ušiju - obyč i nosící, ale materiály v šátcích jsou pro mě neznáma voda :)
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: rozhodne. na strankach jsem zminku o predeprani nenasla, tak bych taky prvne prala.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAI: to si právě nepamatuju a myslím že jo, ale paltí co říkám - pokud si nejsem naprosto jistá, že šátek je vypraný... a pokud je tam napsané, že praný je, tak si jistá jsem a nemusím se ptát, žejo :) nehledě na to, že když se "zbytečně" vypere ještě jednou, nepoškodí se nijak oproti opačnému případu ;)
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: nechodi prave Osha predeprana?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    CAMELLA: jasný :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KLAIR: Klári zítra mi dorazí, tak dle toho, jak tlustá deka to bude, jsem ti chtěla napsat ;). Ale ta Loktushe se mi taky líbí, jen jsem potrebovala něco v me oblíbené barvě :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    CAMELLA: hezkej :-) mám ti teda nerezervovat tu loktushi?
    TABBY
    TABBY --- ---
    CAMELLA: Luxusni :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TABBY: slozeni 39% superwash TEC merino, 5% len, 3% hedvábí, zbytek egyptska bavlna. Gramáž 305 g/m2
    Mno uvidíme, ale moc jsem ji proste chtěla
    TABBY
    TABBY --- ---
    Jeste se budu loucit s bambusovym Oriskem od Sanami, kdybyste nekdo zvazoval satek na leto pro mensi ditko...
    TABBY
    TABBY --- ---
    Neshanite nekdo na overal na jarni noseni? Posilam pryc osvedceny model Lupilu ve vel. 74 / 80 - [ TABBY @ tržiště / vše pro děti ]
    TABBY
    TABBY --- ---
    CAMELLA: Vypada pekne. Jake to ma parametry?
    TABBY
    TABBY --- ---
    KYO: Urco. Obleceni pro dite taky pred pouzitim vyperes :-) Na prani satku se pouzivaji tekute prasky - gely, co nejsetrnejsi.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Nemohla jsem si pomoci, dítě jeste ani není a už mám na cestě toto :)
    Snad se to naučím na sebe namotat:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam