• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Nemate nejake tipy, jak neuspinit satek pri vazani v tomhle pocasi? Uz se mi podarilo uspinit si mom a fleky zustaly i po vyprani :(
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---
    Zateplovací kapsa MaM, možnost odběru na Žižkově:
    [ TABBY @ tržiště / vše pro děti ]
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    po jedné akci, kde jsme měly přehlídku a kde tam byl kadeřník muž vzal kočár a jezdili po vinohradech a já se nechala ostříhat. mezi desátou a jedenáctou večer. Ten chlap byl boží, moc jsem si očpočinula a bylo to super :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SOLEI: já jedu s mamkou, takže v nouzi nejvyšší vyfasne řvoucí kočár a bude korzovat po Uhříněvsi :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: beru kočár i šátek :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Mě čeká kadernice příští týden :)))
    Jsem na to velmi zvědavá :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    AOTEAROA: Kamoska sla ke kadernici s ditetem v satku :D to ja bych nemohla. Jak si sednu zacne rvat
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: tohle byla Praha 6. Já jak jsem chodila na funkční trenink před těhotenstvím, tak mě proste drtí, když vidím jak někdo dela blbě třeba obyc kliky nebo plank...

    Jinak abych nebyla ot, pořídila jsem si Monilu Uni a tím pádem budu prodávat Storchenwiege, nosené jen parkrat, nehodilo by se někomu?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SOLEI: nápodobně, můj neodložitelný vzorek, který je neodložitelný i v roce a půl, by rozhodně nespolupracoval. Známá teď byla v kadeřnictví, kočárek s 9m holčičkou si dala vedle zrcadla, holčička si tam broukala, a maminka si nechala udělat melíry. Pro mě zážitek z jiné planety :-D
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SOLEI: Ja mam kocar nejlevnejsi trojkombinaci co jsem sehnala, nejakej RafPol a chodim s tim behat naprosto bezne. Jasne tlacim pred sebou 14kg+dite a dcerka ma trochu horskou drahu, ale to je soucast treningu:D. Kdyz pak bezim bez kocaru nestacim se divit ze mam docela fyzicku. Jinak teda na pesi turistiku pouzivam nositko a funguje to. Co se tyce toho jak to vypada u cviceni v parku. Moje dite bud spalo nebo rvalo. A teda jeste dalsi vec na presuny vyuzivam zasadne chuzi. Kdyz nejdu behat nebo cvicit, mam pravidlo alespon 6km denne sviznou chuzi, coz se da udelat cestou na nakup.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: Asi je otazka kam chodis. Na tom vitkove to dela moje kamoska se kterou jsem chodila na gymnastiku a ta nez zacnes ti zkontroluje diastazu aby vedela do jakejch cviku te muze hnat a pak se snazi opravit, vysvetlit... jako ono je nutny si uvedomit ze ackoliv maji ty holky kurz a nejaky papir od fitmami, ve vetsine to nejsou profi lektorky, ale holky co byly pred detma blazni do sportu, makaly jak srouby (a treba holt technicky blbe) a ted si chtej zacvicit i s ditetem a potkat nejaky dalsi podobne zalozeny holky... ale uprimne co se tyceni cviceni s detma a po porodu potkala jsem jen jedno (Iva Fiskandlova- centrum pohybu po porodu) ktery stoji opravdu za to a tam je natriskano na rok dopredu
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY:
    GUDRUN: jo, v tom hodně jedou některé moje kamarádky, hodně to zvažuju, jen mě odrazuje, že některé cviky dělají úplně špatně a zjevně je nikdo neopravil, což je dlouhodobě blbý třeba na zada, ale tak to si holt člověk musí hlídat sam no..
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Fitmami jsem chtela tez, nakonec jsem se tam nikdy nedostala a makala jsem doma dle videi :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GUDRUN: Je to celorocne ;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    VAMPY: to bude dobrý v létě. to už snad budu schopna i s kočárem někam jít :-) diky
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GUDRUN: Ja chodim obcas na fitmami, ale to je bez satku. Je to vzdycky venku v nejakym parku (ja chodila na fitmami vitkov). A tedy pointa je ze dovlacis sebe ve sportovnim a dite v kocarku (kdyz je teplo tak na zemi na dece). Ktery spi,hraje si, beha okolo a ty mezitim makas.kdyz nespi,makas i s ditetem a pouzivas ho coby zavazi...
    PETPET
    PETPET --- ---
    TABBY: presne... Taky jsem myslela, ze uz je to konecne dobry. Ach jo..
    TABBY
    TABBY --- ---
    PETPET: Jak rikas :-( Uz tohle - https://backontrees.cz/sbohem-muj-maly-princi/ - je narocne, potom ty boje s pojistovnou, jestli ji zaplati lepsi lecbu ci ne... verila jsem, ze ma vyhrano :-(
    PETPET
    PETPET --- ---
    Holky, tak Jantarka Dandova prohrala svuj boj s rakovinou... Dost me to zasahlo - jeji videa o noseni a clanky me hodne inspirovaly. Byla to velka bojovnice!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam