• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    CAMELLA: eeej, my se asi nesrazime, děvče.
    Mam vas trochu z ruky. I kdyz...ve ctvrtek jedu s miminem na obed do Krakova. Tak Praha uz neni o moc dal.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LUCIMO: Nene, mam 6;). A pokud bude nějaký sraz, pujčim ji na oňuchání :)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    CAMELLA: potvoro! Jeste rekni, ze mas RS a najdu si te! :-D
    Gratuluju, ja jsem se neprobojovala.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a jinak stalo 2,5k, holt satkova jsou dražší
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: dekka pinkpunk, limitka - za deset minut vyprodaná :)

    Jinak všechny co píšeš dělají satková, ale možná i latkova, to nevím. Celkove většina menších firem dělá i satková i latková.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: copak si to ulovila?
    ještě jsem se nezorientovala, které jsou látkové a které šátkové z těch běžně točených (monilu, andala, Lenka, jen snad Kibi vím, že je látkové). za kolik si ho klofla? potkám se ráda a vůbec by mi nevadilo obnovit tu myšlenku nyxiho nosícího srazu, pokud by byla vůle. ale jinak ráda i ve dvou :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: přiznám se, že jsem to riskla a prostě koupila levné onošené z druhé ruky. Ale rozhodně jsem koukala pouze po šátkových, látkové nosítko jsem nechtěla :). Pokud bys chtěla ozkoušet, můžem se potkat.

    Jinak teď právě jsem si krapet zabojovala a ulovila tuto nádheru :). Byly to ale nervy :)

    LENZIE
    LENZIE --- ---
    GUDRUN: nám vydržel zhruba do těch osmi kg, ale pohodlné už to moc nebylo. Navíc syn je dlouhý, takže pak už měl zádovku hodně nízko a nebylo to pohodlné ani jemu.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: jejda. doufala jsem, že se storchem vydržím do jara. na šest kilo prckovi táhne kvapem. ještě je bezvýhradně pohodlný, ale nechci pak bejt v pressu. byla sis je někde osahat? je toho tolik druhů, že nevím, kde začít. Storch půjde prodat rychle, v to doufám, mám krabici a fakturu a není ani dva roky starej, i když jsem třetí majitelka. službu udělal :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: prej cca do 8kg, mě už přestal byt pohodlný teď v 6kg, koupila jsem MoniLu Uni a je to mnohem pohodlnější. Storcha jsem prodala v pátek :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    jak dlouho vydrží Storchenwiege nosítko, máte nekdo zkušenost?
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Navic si behem cekani beztak koupim dva z druhe ruky, jsem v tom nemozna.
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Tak ja ho zavazu, ale jen tak tak. Ale jo, budu ho vracet, jen me to stve. Tri tydny cekani a prd z toho!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CORA_NEILLE: taky bych to vratila, souhlasím s
    NUDLINEK.
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    CORA_NEILLE: to bych ho teda vratila jestli je strizenej sejdrem a mas ho kratkej..
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Ach jo, já jsem tak naštvanosmutná :o( Po třech týdnech čekání mi konečně přišel šátek. Žádný super drahý model, poměrně laciný bavlňák od Yara, ale po přeprání, přežehlení a navázání jsem zjistila, že je krátký. A fakt že jo, po přeměřený odpovídá menší velikosti a středové značky jsou šejdrem, takže to asi někdo blbě šmikl. Upřímně po těch třech týdnech čekání přemýšlím, že si ho nechám jen abych to nemusela řešit a čekat znovu. Měla jsem zůstat u bazarových :o/
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ANTIHERO: muj syn 10 mesicu je velkej jako kamosky 1,5 roku dcera, takze asi tak....bylo mu to krapet vetsi v rozrkoku ale to se da stahnout nejakou snurkou, nebo ja osobne tyhle malichernosti moc teda neresim....nejlepsi je vyzkouset osobne...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: otázka je, jestli na tvoje poponeseni by nestačilo onbu a to se dá sehnat i za tisícovku.

    Já jsem poridila ted rostoucí MoniLu UNI ze šátku a to je tedy uzasny nositko (a prej do dvou let, jsem zvedava ;)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ENDEE: vy tady nosite asi hodne, vic nez ja, ja jen jednou za cas na chvilku treba kdyz jdu na postu a nechci tam prekazet s kocarem, nebo rychle pro neco do vecerky. tak mozna proto jsem si nevsimla, ze uz to neni uplne ono.
    premyslim, ze si zkusim z nejaky stary bundy vyrobit provizorni vsadku a jeste si to nositko trochu uziju, dokud to jde. tak jako tak je to skoda, takovy krasny nositko. za dalsi uz se mi nechce davat zase skoro 4 litry, mozna az na jare.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    POZITRON: Muj syn ma cerstve rok (79cm a 10,3kg) a FTG mu zacala byt mala tak v 10m. Jeste ho do ni obcas dam, ale ke kolinkum ta latka proste nedosahne :/
    Taky planuju poridit Tulu Toddler, FTG mi vyhovovalo dost.
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    CAMELLA: Jo to vím, měla jsem 20kg myslím v druhé třídě, s tím jsem fakt nepočítala :D Ale doufala jsem, že aspoň polovinu vážící dítě se ještě vejde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam