• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Ja premyslim nechat si ho usit ze svyho satku. Idealne najit jeste nekoho, kdo by si vzal druhou pulku. Mam mom wwt weather ve vel 7, tak by to na dve nositka byt mohlo
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SUFFOCATE: dobrý tip, našla, dívala, jediné, co se mi líbí, je prodané :-/
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Zkusila bych se podívat na FB ve skupině MoniLu - fan club. Nějaká uni k prodeji tam jsou. Také mám uni a jsem moc spokojená.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MYRTHIE1: díky, máš pravdu, viděla jsem to na fotce taky, ale už jsem sundavala :-)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    GUDRUN: Jestli můžu, tak já osobně bych dala bederák o ždibec výš a líp podsadila, přijde mi, že ti prcek sedí spíš na bederáku, tj posadit ho prdkou jakoby tobě na břicho (nebo sáhnout do nosítka a zadeček jakoby podrazit). (Jestli je to nevyžádaná rada, tak se omlouvám)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: díky :-D holt ještě uvidím.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: hele teď jsem objela všechny svoje skupiny a fakt, samé mini/mezi/maxi :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: kde? třeba jen blbě hledám... :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN:
    KAREN: spíš období, já mám Monilu Uni z druhé ruky a v té době jich bylo k prodeji docela dost :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    GUDRUN: jasny. jestli myslis z druhy ruky, tak to bude tim, ze v Monilu sijou Uni teprv od lonskyho podzimu, tak bych tipla, ze nosicky zatim spis nakoupily, nosej a casem prijde prvni vlna prodeje "zanosenejch" kousku...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KAREN: monilu uni, tj rostoucí. Koukám, že jsem jich moc na prodej nenašla, všude nacházím mini nebo meziverzi...
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    PISISKVOR: ja jsem v caboo nosila loni březen az květen, asi. Pravda jen po baraku, nebo kousek k nasim, se psem a teda nebyla jsem zpocena a Aji nijak extrémně s kojencem okolo ctyr kil neprovesoval. A to jsem vetsinou malou nosila jen v kříži, nedavala jsem pres to a i tu treti vrstvu.
    KAREN
    KAREN --- ---
    GUDRUN: maa rostouci?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tak mám půjčenou monilu a jsem ráda, že jsem do toho šla. je fajn, i myšák spokojeně spí. v Andale se vztekal. sice měli ještě mokrej bederak v Dítěti v šátku, když jsem si ji půjčovala, ale stejně se mi ani nechce sundat. ještě zvazuju zkusit Didyclick.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    CAMELLA PETPET: zeny, brutal! diky moc!:)
    IFKA
    IFKA --- ---
    PISISKVOR: caboo prodáš a jestli nechceš utrácet, do 1500 se už dá koupit něco, co ti vydrží ;)
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    GUDRUN: podelne se zlomi ta vyztuha,ze se pak vprostredku muze nam,prostorove narocnejsim,zarezavat do spicku. tak jsem to pochopila ja teda :-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SHUKI: mám tu jedno starsi kibi a furt nemůžu pochopit, co a kde by se mohlo zlomit. o tom jsem slyšela, ale fakt nevím, jak to vypadá :-/
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    GUDRUN: lame se bederak. ale ted nevim,jestli uz ten problem nejak ve vyrobe nevyresili,coz bys se satkovym byla v pohode,ty nedelaji moc dlouho. vim,ze sem o tom cetla,kdyz sem shanela svoje,ale je to uz pres rok a nevzpominam si,jestli se lamal starsim modelum nebo novejsim. tak promin za odpoved neodpoved,ale treba Ti to pomuze na co se zamerit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam