• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: chápu, já tedy od doby nosítka jezdím do Prahy jen s ním, na tu celodenní obsluhu na cestách je lepší, i když šátek je pohodlnější - doma zas nosím jen v šátku :).
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: pustila jsem jednu moishu :).
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: snivci! líbí! pustilas něco nebo roste komínek?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    PROMETHEA: to je vlastně pravda, že jsem vždycky navazala a po 10-15min dotahovala a pak už to bylo dobrý...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: Monilu bylo pohodlný, už jsem jednu i měla rezervovanou, ale nakonec jsme z toho vycouvali. nebyla jsem si jistá, možná prostě nejsme typy na rostoucí nosítko. střídáme se v nošení oba a muž je prostě fanda šátku. já nosítko chci, když ho za den 3x sundavam, tak prostě má výhodu proti šátku. ale ráda nosim popruhy křížem a to je prostě složitý docela
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SIMCIIQ: mě taky storch trochu popojížděl, imho je prostě potřeba za chvilku trochu popotáhnout, a pak už by to mělo být lepší
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    A dneska mi dorazila jedna nádhera

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: MoniLu Uni :).
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: a co máš vlastně za nosítko? já podle jedny poznámky myslela, že tohle právě :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: já ho vyzkoušela u holky na srazu a taky mi přišel super :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    jinak testuju didyclick a radost, skoro jak satek, pohodlný, rychlý. hledám nevýhody, zatím nenacházím. jak se s ním nosí na zádech teda zatím nevím, ale podle fotek to jde.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Tak dorazil můj první nový šátek a teda musím říct, že takového heboučkého mazla jsem fakt nečekala. A to je klasika čistá bavlna. Lennylamb mají u mne velký palec nahoru
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Jinak shara fakt top a zastavuji me na ulici maminky, ze mam peknou bundu :)))

    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Pujdu nakonec na chvilicku, protoze mi doma uz hrabe.. merino ani kuklu nevlastnim :(
    Ale oblikam ho body, teplaky, dvoje teply ponozky, chlupata mikina, pak je nositko, muj svetr a pak shara zimni bunda (ja mam v zime tilko, dite, svetr a bundu a je mi teplo)..
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    SIMCIIQ: Chodila jsem ven normálně, jen jsem prcka zabalila pod bundu a koukal z něj jen vršek hlavy, stejně spal a vyžadoval tmu (šero), takže i na delší procházku, kojit se dá pod bundou, takovýhle prcek určitě a na sobě jak společný svetr, tak bundu a prcek v merinu.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    SIMCIIQ: jako asi bych nechodila na hodinové túry v -15, ale pokud bude nositku pod tvou bundou, tak vyvencit psa, do samosky pro rohlíky spoko.
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    SIMCIIQ: ja ted chodim v -10, ale s dvoumesicni a je dobre zabalena, na hlave merino kuklu..
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    SIMCIIQ: Ja mam unorovy predloni a chodila jsem, i kdyz v sestinedeli byla jeste v kocarku. Na druhou stranu kdyz je v nositku/satku, tak je podle me pred mrazem kryty dobre, plus ty na nej i dychas teply vzduch. Takze na chvilku bych sla, kor jestli mate spolecny nosici obleceni.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: Ja mam unorovy minulej rok a kdyz bylo pod -5 ven jsem nechodila...ale urcite zas existujou zensky co by sly
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: já bych řekla, že prcek proste gravitací trochu sjede, však to nositko je ze šátku a tím pádem trošku pružné. Možná na začátku méně dotáhneš a proto je to pak znatelnější. Pokud ti nevisí proklatě nízko u pasu, neřešila bych to
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam