• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SUFFOCATE: spíš o slabým místě :-) jinak jsem dost minimalista, i ve svých věcech, pro prcka jsem nekoupila skoro nic nového a krámu moc nemá, ale zrovna tohle mě fakt chytlo a baví mě to...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    TER8K: jak starý dítko..?
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Tak mozna kdybych byla bohata, klidne bych nakoupila vic veci a pak to poslala dal.. ja ted s druhym nosencem zainvestovala do poradneho nosiciho kabatu, mikiny a uz mi prisel i svetr od BeLenka, to neni uplne levna zalezitost. Prvni dceru jsem odnosila ve veste a kabatu z Bonprixu. Taky se to dalo, ale ted je mi pohodlneji a tepleji. Prodat se to da vzdycky, pripadne mi zustane pekne obleceni, kdyz vyndam vsadku.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    CORA_NEILLE: Ja mam uz rok jeden satek (vatanai - svolvaer), premyslim, ze na ho jare nahradim necim kratsim. Predchozi dve deti jsem odnosila v jednom nositku. A jeste kocar - jeden klasicky a jedny golfky na vsechny tri deti. Spis je to o povaze.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    Ja mam jedno nositko lenny up, jeden RS Naty od dekky a v patek mi prisla šestka bavlna prasatka od roaru a ty jsem jeste ani nevybalila. Taky me to nebere, jen obcas mam chut neco zkusit, tak koupim a prodam, pripadne se zapisuju do testování na nosítka.
    A teda Naty miluju, libi se mi, ale strasne me sere, jak z ni taham nitky i nehtama. Tu uz asi nikdo nekoupí...
    TER8K
    TER8K --- ---
    Poprvé! Konečně nemám strach, tak teď vychytáme mouchy! :))

    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Me taky staci jedno nositko.. satkovani jsem vubec nepropadla a nosim hlavne z praktickych duvodu (prvni dite 20 mesicu)..
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    SUFFOCATE: kdybych nebyla zbrklá a nosítka si pečlivě otestovala, tak asi taky máme jen tu andalu. Ale to aloe je z druhé ruky za pár šupů, takže to není taková hrůza
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    CORA_NEILLE: Mě teda stačí jedno nosítko, ale zase je pravda že mě štve když si ho bere muž a přenastaví mi ho. Takže kdyby byla nosítka dvě, bylo by mi to příjemnější. :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: odzdola
    Vatanai snivci burgundy
    Yaro retro berry
    Dekka pinkpunk
    Moisha zephyr dream
    Moisha zephyr Laguna
    Natibaby diamond bambusák
    Pujceny elastik od kamarádky (nakonec navázány jednou, s malou píďalou, musím ho vrátit)
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Taky jste si namlouvaly, že budete mít jeden, max dva šátky, nebo jeden a jedno nosítko? :o))
    Dva bavlňáky, jeden konopný, jeden hedvábný, ještě plánuju batohák a pohrávám si s představou ručně tkaného
    Tři (!!) nosítka - muž si oblíbil aloe, mi nesedí, takže mám andalu a ještě tartanové mei tai na skotské akce, protože jsem pošuk. Ach jo :o))
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: nenuť mě být detektivem a napis, co je co :-) dík.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CAMELLA: promiň, ale musela jsem se zasmát :-D prostě je to těžký mít jen jeden no :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a nositko :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: já aktuálně mám doma toto


    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    finálně jsem usoudila, že prostě budeme mít 5 nosících pomůcek, i když to je overkill a spousta sežranejch peněz.
    - základní šátek, 6tka s repreve, yaro dandy
    - batoháček, asi se lnem, ještě hledám, záda nás ještě cekaji
    - ringsling, mám Storchenwiege Leo Black And White, je super, ale měním za Oscha Okinami Eventide, jsem zvědavá, jak ten původní RS prodám
    - muž asi chce ten didyclick, a mě taky baví. funkčně i esteticky
    - přece jen prezkovy nosítko, teď mám Donkey 3-20, dobrý je, velmi, ale budu ještě hledat
    v archivu je Vatanai Kipawa, miminčí bavlnenej mekkous, prodanej je Storch nosítko a zapůjčené caboo, které půjde taky do světa.
    píšu si to jako poznámku do neexistujícího deníčku, záznam o jedny mánii, která, stejně jako všechny předchozí, zase pomine :-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    AOTEAROA: promin. Ten stěžejní, kde rozebíras velikost, mi unikl. Dik.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LUCIMO: napsala jsem o tom asi tři dlouhé příspěvky včera, více dokola tu tím spamovat nechci :-)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: ja bych ty leginy brala, budu aotearoa verit :)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    AOTEAROA: Dik. A ta velikost? Dlouhost?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam