• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: nenuť mě být detektivem a napis, co je co :-) dík.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CAMELLA: promiň, ale musela jsem se zasmát :-D prostě je to těžký mít jen jeden no :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a nositko :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: já aktuálně mám doma toto


    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    finálně jsem usoudila, že prostě budeme mít 5 nosících pomůcek, i když to je overkill a spousta sežranejch peněz.
    - základní šátek, 6tka s repreve, yaro dandy
    - batoháček, asi se lnem, ještě hledám, záda nás ještě cekaji
    - ringsling, mám Storchenwiege Leo Black And White, je super, ale měním za Oscha Okinami Eventide, jsem zvědavá, jak ten původní RS prodám
    - muž asi chce ten didyclick, a mě taky baví. funkčně i esteticky
    - přece jen prezkovy nosítko, teď mám Donkey 3-20, dobrý je, velmi, ale budu ještě hledat
    v archivu je Vatanai Kipawa, miminčí bavlnenej mekkous, prodanej je Storch nosítko a zapůjčené caboo, které půjde taky do světa.
    píšu si to jako poznámku do neexistujícího deníčku, záznam o jedny mánii, která, stejně jako všechny předchozí, zase pomine :-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    AOTEAROA: promin. Ten stěžejní, kde rozebíras velikost, mi unikl. Dik.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LUCIMO: napsala jsem o tom asi tři dlouhé příspěvky včera, více dokola tu tím spamovat nechci :-)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: ja bych ty leginy brala, budu aotearoa verit :)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    AOTEAROA: Dik. A ta velikost? Dlouhost?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN:
    SIMCIIQ: i já bych se přidala :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LUCIMO: Duomamas na eshopu.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LUCIMO: jsem pochopila, že je řeč o Duomamas
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    AOTEAROA: zmatla ma leginy pro dospele? A dlouhe?! To ti šili na míru, nebo jakou mas velikost? Taky bych užila.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    GUDRUN: ja mam od zmatly overal pro Marinku z druhe ruky a je moc prijemny a neposkozeny.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    GUDRUN: nevim jaký máš na legíny požadavky, mě tehdy přesvědčil komentář nějaké paní na jejich fb pod dětskými bodýčky z bambusu, psala "už je nikdy nesundám!" a když teď vidim, co jsem napsala sem, tak s ní musim souhlasit :)

    kromě toho materiálu, který se neleskne a člověk v tom hned není durch, mám na nich asi nejradši hlavně to, že mi prostě nejsou krátký. mně je krátký skoro všechno. oblečení se totiž vyrábí buď na normální lidi, na malý lidi, nebo na tlustý lidi. ne na vysoký A tlustý lidi. větší a větší velikost je vždycky akorát širší :( tady mám sice XXL, ale opravdu to není jen široké (jinak obecně nosím tak 44-46, kdyby někdo pátral co vybrat.)

    jo a kromě těch dvou dlouhých mám i jedny těsně pod kolena, ten zkrácený střih. je to sice extrémně nelichotivá délka a obecně nemám ráda když kdokoliv nosí něco takhle dlouhého, ale chtěla jsem mít vyřešenou zálohu pod šaty kvůli svým stehnům, která se po dni holé kůže v létě stanou rozedřenými a plnými ekzému.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    GUDRUN: kdybys objednavala, pridala bych se ;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    AOTEAROA: já neviděla záložku dospělí! Bezva. hele, to taky řeším, nosím leginy na doma a už mě přestaly bavit kompromisy... ale ta prezentace (jejich fotograficka...) je teda nepresvedciva :-D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    GUDRUN: mají! Leginy! Jsou boží!!! Přiznám se že je nosím už asi rok a půl furt dokola. Jsou prostě perfektní, mám dva kusy a točím je. Ano, leginy na špeku vypadají hrozně, i přestože tyhle jsou matné. Ale to je tak příjemný materiál! Tak krásně sedí a při mých 180 cm mi nejsou krátké ani když si sednu na zamotané nohy! Miluju je. V létě se v nich prostě méně potím, teda netečou mi čůrky po noze a nedělá se mi ekzém pod koleny, a v zimě perfektně drží když mám třeba sukni nebo pod kalhoty jako zateplení nebo doma jako tepláky. Když je potřeba, použiju je i jako pyžamo. Prostě moje druhá kůže :-D
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CORA_NEILLE: dej pak vědět, jak ses se zmatlou spokojená. duomamas fajn, cena mi ani neva, ale nemaji nic pro mě :-/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CAMELLA: pro mě nemusíš, děkuju. Já si dávám od všeho toho vybavení oraz do doby, než bude nějaké případné další děcko :-) teď se vyžívám v běžných hadrech z bavlny a svou neschopnost se ovládat věnuju mnoha kusům oděvů, které syn nestíhá unosit. Nebo možná jen moc často peru, nevím... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam