• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SKLIBA: to je dost indivindi. Mám 100% ručně tkaný len, 100% klasický len a ani jeden se nemusí žehlit. Mám jeden s příměsí a ani ten není potřeba žehlit. No a ty další dva ve kterých byla příměs ty šly okamžitě z domu protože já fakt žehlit nebudu a basta. Je to o značce a stupni zanošení.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SKLIBA: je to aby se ti to nemačkalo. A některé sklady mohou být nevratné.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Prosím pěkně, jak moc je to horké s tím doporučovaným žehlením šátků s lněným podílem po každém použití?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAMPA: jaký konkrétně Vatanai?:)
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ahoj holky,
    kdyby nektere z ves shanela satek (zn.Vanatai), mam doma nevyuzity uz, po jednom decku, ktere tam ale moc nebylo, je v top stavu. tyhle satky jsou pomerne drahe, dala bych ho za hezkou cenu....tak pokud by byl zajem, tak posta...
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    ANGIOLETTO: Na Facebooku skupiny: Nosíme děti, Nosíme děti - prodej, Šátky a nosítka do 2.000 Kč, regionální skupiny o nošení dětí, Prodej šátků a ergo nosítek, Marketplace.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    GUDRUN: ty jo tak to mě fakt mrzí že jsem to prosvihla. To můžeš hlásit častěji :)))
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    SKLIBA: taky gratuluju!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ANGIOLETTO: tak nic. Podmírák není, tříkilové už do pevného navážu bez problémů
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: toho mi přišel menší výběr, než růžové a fialové :-)
    IFKA
    IFKA --- ---
    VAMPY: taky jsem přišla pozdě :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    IFKA: Ja si rikala ze toho moc nevidim
    IFKA
    IFKA --- ---
    VAMPY: teď už maximálně 25 %
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    A uz tu slevu nemaj asi co?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: já mam po pravdě všechno v černé, tmave modré a tak :-D.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    IFKA: měli 70% slevu, vždyť to Gudrun dole píše :-D
    IFKA
    IFKA --- ---
    CAMELLA: to se zvládne jak, když nejlevnější kus stojí 260? nebo jsem něco prošvihla? :-o
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: holciciho měli vic, ale i já jsem vybrala. a i podvlikacky pro sebe, za což jsem fakt ráda.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: Taky díky, 5ks Joha oblečků za 550 je super :-D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    GUDRUN: diky za tip, objednala jsem asi 20ks obleceni pro obe deti (a pro miminko 6 kousku od Joha) za 2600 czk !! :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Zalando má při nákupu v aplikaci slevu 70%, což píšu sem, protože tam mají značku Joha - super nosici oblečení pro prťata
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    IKARIE: můj syn mel lehký rozestup břišních svalů, cvičila jsem s ním, syn byl neodlozitelne dítě, v kočáru vůbec do roka prakticky nemohl být. Nosila jsem v satku, muž v nositku ve storchu a tělo má tak silně a pevné jako měloktere nenošené dítě okolo nás. Řekla bych, že v případě ergonomické nošení, správného uvazu nebo nastavení a nošení jeste tak málo, je to v pořádku. Pokud je mu v tom dobře a tobě také, dej na svou intuice, není co řešit
    Co se týká druhů nošení, satkove nositko je vždy o fous lepší pro dítě než ty pevná, protože se lépe vytvaruji, ale pevná jsou zase jednoduší pro maminku, záleží asi na tom, co vám bude vyhovovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam