• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SKLIBA: ap by mělo být v pohodě. Horší je Natibaby, o tom se říká že to trvá tři děti než se zanosi.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    SKLIBA: dej foto, nekdo to rozklicuje. A rovnou i cenu.;-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak jo. Já to nějak udělám a pak si půjdu vsadit ještě tu sportku :-D snad to ap nezmrším
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    SOLEI: JJ záleží i na způsobu tkaní - mám doma konopný, už zanošený a sklady tam nejsou a nedělají se, měla jsem RS z bavlny a sklady se udělaly i přes žehlení.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SKLIBA: to je dost indivindi. Mám 100% ručně tkaný len, 100% klasický len a ani jeden se nemusí žehlit. Mám jeden s příměsí a ani ten není potřeba žehlit. No a ty další dva ve kterých byla příměs ty šly okamžitě z domu protože já fakt žehlit nebudu a basta. Je to o značce a stupni zanošení.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Btw satkomanie poslednich par hodin 11% sleva na vsechno po zadani kodu MTK2019
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    LAUDAM: To kdybych věděla, mám ho z druhé ruky, ale jak ho sleduju, tak i přes to, jak je měkoučký, nejeví žádné známky používání, zanošení, možná je to vlastnost, možná známka nepoužívání
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    SKLIBA: nový šátek určitě žehlit, dle toho, jak je natkaný a jak intenzivně se nosí je pak pěkně měkký - po zanošení už se přežehluje jen po praní :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    AOTEAROA: jo, to jsem pochytila proč, jen sonduju, jak moc v praxi ostatní žehlí po každém nošení :-) Hlavně teda v souvislosti s aktuálním počasím - aneb každé nošení znamená něco potu na šátku, ale žehlit to zpocené mi nepřijde dobrý nápad a prát po každém nošení a následně žehlit se mi taky moc nelíbí
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SKLIBA: je to aby se ti to nemačkalo. A některé sklady mohou být nevratné.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Prosím pěkně, jak moc je to horké s tím doporučovaným žehlením šátků s lněným podílem po každém použití?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAMPA: jaký konkrétně Vatanai?:)
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ahoj holky,
    kdyby nektere z ves shanela satek (zn.Vanatai), mam doma nevyuzity uz, po jednom decku, ktere tam ale moc nebylo, je v top stavu. tyhle satky jsou pomerne drahe, dala bych ho za hezkou cenu....tak pokud by byl zajem, tak posta...
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    ANGIOLETTO: Na Facebooku skupiny: Nosíme děti, Nosíme děti - prodej, Šátky a nosítka do 2.000 Kč, regionální skupiny o nošení dětí, Prodej šátků a ergo nosítek, Marketplace.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    GUDRUN: ty jo tak to mě fakt mrzí že jsem to prosvihla. To můžeš hlásit častěji :)))
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    SKLIBA: taky gratuluju!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ANGIOLETTO: tak nic. Podmírák není, tříkilové už do pevného navážu bez problémů
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: toho mi přišel menší výběr, než růžové a fialové :-)
    IFKA
    IFKA --- ---
    VAMPY: taky jsem přišla pozdě :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    IFKA: Ja si rikala ze toho moc nevidim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam