• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    POZITRON: ne šestku, jak říká Camella. taky to začnu po Vánocích řešit a já měla minule šestku od Little Drog a byl tak jen tak tak. takže spíš budu koukat po sedmičkách, ale.jsem vyšší
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: ok, diky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: a jinak bych asi být tebou brala 6, to je taková univerzálka pro "většinu" a i mi přijde, že se lépe prodává, než 5.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: diky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: ano, liší se, proto je vždy dobré si říct o délku (STIH). Je to z toho důvodu, že výrobce vždy počítá s nějakou srážlivostí a navíc i zanošením se může délka změnit (zvětšit), naopak po vyprání se šátek někdy zkrátí...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    zacatecnicky dotaz, velikosti se u ruznych vyrobcu satku muzou lisit? a zaroven i satek od satku? prochazim bazary a napr. se mi libila jedna 5, ale pani uvadi delku 3,9m, to je pro me malo, usoudila jsem, ze bych nejvic vyuzila 5 nebo 6 a 5 by byla asi jeste na hrane.
    zaroven dle tabulek by 5 mela merit cca 4,2, to je rozdil 30cm. v dalsim inzeratu u jineho satku stejneho vyrobce (ROAR) uvadi jina pani 3,85m u velikosti 4, tak jsem z toho teda jelen. :-o
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    EZKATER: Zkušenost nemám, ale po pravdě přijde mi to jako dost drahá designovka, u které bych měla pochybnost o pohodlnosti. Ale je to jen můj subjektivní dojem z fotek
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    Nemate nekdo, prosim, zkusenost s nositky lovesakura? Konkretne model scout? https://sakurabloom.com/collections/shop-all/scout?sort_by=
    ULO
    ULO --- ---
    CAMELLA: to jsou věci, jak se to mění. Ještě před desiti lety to byla téměř sektářská záležitost a teď je to v běžných režtezcich. To je podobné, jako když jsem teď v Albertu viděla u vlozek prodávat kalisek.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ULO: Nj, u nás teď prodavali nositko a šátek v Lidlu :-D. Ale teda děs běs, to je fakt
    ULO
    ULO --- ---
    CAMELLA: dík, je to jen do roka. Překvapilo mě, že to vůbec mají hema je něco jako tesco.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ULO: na fotkách není vidět, jak se upravuje šířka a výška sedu, takže bych řekla, že moc dlouho nevydrží. Jinak těžko říct, klasické polovázací nosítko. Rozhodně na první pohled nevypadá jako visítko :)
    ULO
    ULO --- ---
    Co si tak myslíte od pohledu o tomto nositku? Narazila jsem na nej v teď v obycejnem krame, když jsem sla koupit čtvrtky. Vypadá docela bytelně. Třeba na nem uvidíte nějaké mouchy hned ;).
    https://www.hema.nl/...ml?gclid=EAIaIQobChMI08nPo7uy5QIVWeN3Ch0mcgbmEAQYAiABEgIOMvD_BwE&gclsrc=aw.ds
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN: tak Monilu mezi je u mě a docela rychle jsem si zvykla. je pohodlný a na běžný nošení po městě úplně v pohodě.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    PISISKVOR: to se v klidu podrezu doma ve vane...Voe, jsem si vzbudila dite! :-D
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    no mě všechny široký a tvarovaný bederaky štvaly, ale to měl prcek 6-7kg. Teď má přes 9kg. je ke mně na cestě Monilu mezi z šátku Solnce Genesis Timetravel, to celé za dvojku, takže jsem to riskla, myslím, že kdyžtak prodám...
    a budu prodávat RS Oscha Okinami Eventide, je to krásný, ale chci bavlnaka, kdyby měl někdo náhodou tady zájem.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    KLAIR: Prave. V Eli se mi deviti kilovy dite proneslo (verze 0+) a v aloe toddler je to jedna basen
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    VAMPY: taky mám aloe a jsem z toho nadšená.... dokonce můj otesanek je v tom snadno nositelný...
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GUDRUN: Ja si bez zkouseni koupila aloe toddler eu verzi a jsem velmi prijemne prekvapena. Ten dvojitej bederak je dost super vec
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    chci koupit prezkove nosítko z druhé ruky a nechce se mi dlouze vybírat a zkoušet. Monilu i Donkey jsem měla, v jiných verzích. vaham mezi Monilu Mezi a Donkey Toddler. Oba z krásných šátků. nošenec 77cm, 9,2kg, 14m. kdybyste měly radu, sem s ní :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam