• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    SISTA:
    CAMELLA:
    MAJKA: chodí s rozepnutou bundou, ale dulezity je poznamenat, ze pod tu bundu pak tahne.. me to dost vadilo a koupila jsem si pak zimni nosici kabat od MamaSegra. Ale ted, když je lezavo a ne uplna kosa, nebo kdyz muz dava v nositku mimino na vetrovku, tak je to dobry. vyuzivame to. Ale do uplny kosy bych to nedoporučovala z výše uvedeneho duvodu profukovaní.
    SISTA
    SISTA --- ---
    MAJKA: v zime jsem dala na mikinu a pres to mela rozepnutou bundu. hreje to:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAJKA: rozepnutá bunda. Ale pro nás větší holky to fakt moc nedoporučuju, vypadá v tom člověk jak v totálním pytli (tedy pokud si nekoupí Nije kapsu, ta je dobra, ale ta je za cenu nosici bundy:)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    SISTA: A sorry jestli se ptam blbe, ale to si clovek navaze na bundu, nebo mrzne, nebo proste chodi s rozepnutou bundou?
    IF_
    IF_ --- ---
    Nevyužil by někdo? Nakonec mám jinou a tahle mi leží ladem, neměla jsme ji ani jednou na sobě.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Nosící bunda Bonprix vel. 40 - NOVÁ / Praha 10 / 500 CZK ]
    SISTA
    SISTA --- ---
    Za sebe mužu doporučit jako univerzální a levný řešení tyhle kapsy https://outdoorkids.cz/noseni-deti/doplnky-na-noseni. Kompatibilní s každým oblečením, nepromokavy, s kapucou, muže nosit kdokoli.
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    JULIANNE: ja jsem jim rovnou poslala foto zipu, aby tam adaptér přidali:) zatim na moji podzimni bundu. Diky!
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    KAISERIN: Stačí jakékoli teplé capáčky. Kapucka je ale užitečná, u nás se hodila zrovna předevčírem.

    Je dobré se předem zamyslet, s čím vším se bude vsadka nosit, a raději se u BellyBoo ujistit na správné zipové adaptéry. Do některých bund vsadka sedne s vlastním zipem, jinde jsou potřeba adaptéry.
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    Prosím, začátečnický dotaz, rozhodla jsem se místo nosícího oblečení koupit vsadku Bellyboo (aby mohl případně nosit i muž, navíc to chci hlavně tady na procházky do lesa apod.) + to zateplení. Má cenu brát od nich i tu kapucku a capáčky (za 400 mi přijdou celkem drahý) .
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Ahoj! Kdyby jste měl někdo zájem o Manducu, starší typ, tak mám doma jednu na prodej. Je hnědá, barva už je trochu vysisovana, ale je plné funkční. Myslím tak od 4 měsíců do cca 18 měsíců. Na ceně se domluvíme.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Prodam Andalu, 2ooo kc, 2 roky stara, v dobrem stavu, stridana s tulou. Krizeni popruhu, gumky na srolovani k pasu, kapsicka, ouska na kapucce, rostouci nositko. Mozne osobni predani Praha brumlovka, ci Dobris. Postu pripadne platim ja. Pro fotku si pisnete s mejlem, nemam ted moznost zmensit foto. Je seda s jemnym kytkomandalovym vzorem....
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SHUKI: Jj, taky mám pocit, ale přijde mi lepší to zmínit, že z většiny jsou to holky co nemají kurzy ;). Což jim tedy neubírá na zkušenostech a naučit to umí ;)
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    CAMELLA: myslim, ze Verca ma i kurz, ale ani u jedny z adminek bych se nebala :-)
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    CAMELLA: STARDAY: Super, diky, zkusim ji.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    BEZPRIZORNI: me ucila doma vazat (na bricho teda) Katy, jak ji zminuje Camella nize. Mela jsem ji jako laktacni poradkyni, tak jsme to sfoukly pri jednom. muzu ji doporucit, fakt prakticky poradi a je hodne empaticka. nekomu nemusi sedet, ze to je takova lesni zena, ale nikomu to netlaci :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BEZPRIZORNI: Slyšela jsem velmi dobré reference na Katy Šrubařovou https://bytsiblizko.weebly.com/noseni.html

    A nebo pak třeba ve skupině Nosím na srdci (na fb) se dělají pravidelně srazy, kde holky naučí i vázat záda. Ale to imho nejsou certifikované lektorky většinou.
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, potrebuju naucit vazat dite na zada muzete mi doporučit nejakou instruktorku z Prahy? Dik!
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    CAMELLA: nejsou moje barvy, tim je to vyřešeno, ale i tak diky za tip
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: Jen musíš předobjednat do zítřka

    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    CAMELLA: super, díky moc, asi tedy objednam tu jen v jine barve nez mam
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: Nene, ted na zadost prave delaj i ty s napletem jen na přední
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam