• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SOLEI: a sádru máš na čem?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Stačí článek a pár fotek. Nechci se kvůli tomu hlásit do nějaké fb skupiny a dlouze dělat rešerši
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Jsou někde nějaké tipy na nošení miminek se sadrou (oboustranne kopyto)?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MAAJAA: děkuju ! Pisnu do zpráv!
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    KLEVKA: Mám https://www.sanami.eu/variant/satek-na-noseni-miminek-a-deti-sanami-podzim-p660/5693/6657
    Minimálně 5m ale z hlavy to přesně nevím.
    Myslím, že s nostalgickou slzou v oku ti ho mohu k tomuto účelům věnovat. :)
    Praha 9/21
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    KLEVKA: Co se zeptat třeba v Nosím na srdci nebo Moderních nosičkách na Facebooku? V těch počtech se určitě někdo schopný pomoci najde.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Zrovna jsem jednoho bavlňáka za pár stovek prodala na stejný účel, tak nic :)). Ale kdybys potřebovala tenkého kraťase, tak toho tu ještě mám :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KLEVKA: Bydlím ve Fr, tak si dovolím nyxí radu - koukej na Vinted. Koupila jsem tam fakt za malé peníze jak sling tak velký bavlněný.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Milí šátko-nosítko milci, jdu na vás s prosbou. Děti už se mi posunuly do jiné kategorie a já se inteligentně všech šátků zbavila. Teď by se mi tuze jeden, možná spíš dva hodily. Od listopadu chodím k maminkám pomáhat s kojením a už jsem dozrála k tomu, že fakt nutně potřebuju poradenský šátek. Takhle nasucho mluvit o výhodách šátku je k prdu. Oni to potřebujou zažít. Proto se tady na vás obracím s prosbou. Máte doma nějaký starý zapadlý šanami, nebo jakejkoli obyč bavlňák, nejlíp šestku, za symbolickou cenu prosím? Nebo by vám udělalo radost mě k těmto účelům podarovat a pomoct tím k šíření a budování láskyplných vazeb miminek s maminkama. Budu fakt moc vděčná!
    Děkuju za vaši pozornost a přeju krásné májové zaláskované dny <3

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    NIGHTFURY: já je našla přes fb,
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SOLEI: Poradíš, kde se dají koupit? Nenašla jsem web, mají jen FB a instagram?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    JULIANNE: v tom případě nahledni na "mazurskie tkaniny" majitelka je velmi milá a ty šátky jsou boží. Jediné co mi na nich vadí je to,že jsem je objevila pozdě.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    DOTCOM: Taky jsem si původně myslela, že bude stačit jeden šátek, RS a nosítko... a ona by tahle kombinace v principu stačila, dokonce i RS + nosítko by stačilo (v téhle kombinaci jsem odnosila starší dítě), ale pokud člověk chce nosit v šátku a chce od něj různé vlastnosti, asi se nevyhne tomu mít jich několik, i kdyby byl odolný vůči estetické stránce. Osobně teď po testování šátků s příměsí lnu lituji, že na miminko nemám lněný šátek, drží jako přibité. Naopak loni oblíbený kus s volnější vazbou s merinem se mi pod už větším a těžším miminkem prověšuje a na jednovrstvý úvaz už není...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    LEADA: Uz jsem se tam poptal a jeden objednal. Taky jsem v ty skupine pochopil ze jeden satek nestaci :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    JULIANNE: Diky za tip na tu skupinu, ta je teda neuveritelne akcni :)
    LEADA
    LEADA --- ---
    DOTCOM: strašně záleží na konkrétním šátku, najdou se skvělé kousky a pak opravdu "koberce", navíc mají v poslední době problém s dodáváním, lidi čekají na šátky i měsíce. Takže ideálně se zeptat přímo ve WS skupině na konkrétní šátek a ještě brát info trochu s rezervou. Do Česka dováží WS Iveta Ondruchová - Divokesatky.cz je velmi ochotná a poradí, případně zprostředkuje doručení.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    DOTCOM: Asi bych se zeptala ve WS skupině na Facebooku nebo některé ze všeobecných nosicích skupin (třeba Nosím na srdci), tam se sejde víc zkušeností. Osobně mám zkušenost jen s ROAR (víc low-cost brand stejné dílny), který mi zpočátku přišel dost "kobercový", ale nakonec netrvalo dlouho ho zanosit. Po vyprání je navzdory žehlení vždy opět poněkud kobercový, ale povolí.

    WS/ROAR/DISO skupina: https://m.facebook.com/groups/632266157105343?group_view_referrer=search
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    ahoj, mate tu nekdo praktickou zkusenost se satky od wild slings? Maji uzasne vzory, ale v nekterych recenzich je oznacuji za "koberce" nebo "rucniky".
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Událost shromažďující info k poslání nosítek, případně šátků pro matky s dětmi prchající z Ukrajiny:
    Nosítka pro Ukrajinu
    https://m.facebook.com/events/1022779508323651/

    Náhodou nejede na sběrné místo v Praze nebo Pardubicích někdo přes Kolín, že by odvezl i naše staré nosítko?
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    PISISKVOR: Ja mam zkusenost z kocaru u trilete, ze proste kdyz se nehybou, tak generovani tepla je naprd a potrebuje vrstvu navic (v kocare ma byt zimni, ale teda pomerne tenky, fusak a uplne v klidu ji to udrzi v teple). Chtelo by to pridat vrstvu navic jen do nositka a bude to dobry (moje predstava je mozna ji naferovku prevlect do perovych oteplovaku).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam