• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARFELOOMuseum Level & Microdosing
    Dr. Alexander Shulgin ve své knize PiHKAL zmiňuje tzv. "Museum Level", čímž myslí nízkou dávku drogy, která umožňuje veřejné aktivity, jako například návštěvu muzea, aniž by si vašeho stavu všimlo okolí. V této diskuzi se můžete podělit o informace o dávkování nebo o zkušenosti s bezproblémovým používáním drog na veřejnosti, na rodinných oslavách apod...
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: ale houby, třeba se jen hodně kontrolujem a máme potřebu větší nálože, abychom se dostali zpět k přirození, z kterého jsme vzešli a které nás provází ať chca nechca
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: ale krasna trolici debata, o kterou by nemeli byt ochuzeni i psychedelicti guruove z lsd auditka :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: taaaak +1.
    2-3x do roka, plnou davku a nazdar. stejne se to bere hlavne z toho duvodu, protoze chces relaxovat, uzit si zabavy a legrace.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    alespoň jsem si rozehnal ty iluze, co jsem měl o kyselině v mládí. to se splašilo jednou za uherskej rok a bylo to tak nejlepší.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRKODLAK: já letos docela eperimentoval a nejhorší na tý toleranci je to, že jsem nebyl nijak vyndanej do barevna nebo mystiky, ale prostě jsem byl vymaštěnej jak piča a neschopnej soustředění. doteď to rozcházím.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PALEONTOLOG: mě přišlo mikrodávkování ideální, když jsem si dal 1/16 tak jednou za dva týdny. Jenže jsem chtěl ty pozitiva čerpat pořád, tak jsem to pak dělal každý víkend, později už i víckrát za den, dokázal jsem totiž i u tak mírného vlivu rozpoznat, kdy se účinek ztrácí (únava,etc.). Dokud jsem držel dávkování na 1/16, tak se to pořád ještě dalo, i když už ty benefity byly menší. Nejhorší bylo začít každou další dávku zdvojnásobovat, jelikož to bylo maximálně stejné jako předchozí poloviční, někdy ani to ne.
    Ten víkend, kdy jsem to dotáhl až na celý kus, jsem pak zkusil i mdma, což bylo taky téměř bez účinku.
    A to mi to přišlo tak nadějný...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: že je denní MD nesmysl. problem solved, officer.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG:
    BRKODLAK: takze tolerance je experimentalne dokazana. co dal... ? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRKODLAK: mám stejný dojmy... a teď si vem, že bys dávky nezvyšoval... (placebo?)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PALEONTOLOG: já začal v pátek 1/16 a do neděle jsem dávky zvyšoval. v neděli jsem už snědl celej a byl jsem fakt zklamanej, protože to nemělo ani to, co páteční šestnáctina...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: jo, citlivejsi.. prilis se zakecam se zakaznikem a vsechno mi trva 3x dyl :D :D

    //nene, teto situacu se snazim pokud mozno vyhybat. doby, kdy jsem chodil vyndany do prace pravidelne jsou davno pryc, protoze to nikam nevedlo. jen k pruserum.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: já si dal v 8 večer v pracovní den dva, ráno do práce. no vzhledem k výsledkům to opravdu nebylo ideální. na druhou stranu bych to tak nezavrhoval, malý dávky zlepšujou tonus a člověk může být k případným problémům citlivější a líp je rozšifrovat.

    /mě zajímá, jak postupuje skutečná tolerance při MD, když při normálních dávkách je to znát ze dne na den... (?)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANCE_GIRL: - jsem člověk, co potřebuje mít všechno pod kontrolou, mít o všem dostatek informací, chápu věci spíš rozumem než "srdcem", je pro mě těžký dávat najevo emoce a přijímat věci tak jak jsou bez toho, abych je analyzovala a hodnotila. A právě tohle papír nabourává

    //ucebnicova ukazka toho, jak se clovek pomoci siditka dopracuje k zavislosti. ono mi to pomaha k lepsi komunikaci, ale jo, nejsi jedina, kdo si dava panacka na uvolneni pred pracovni schuzkou...

    //ja si fakt nedokazu predstavit, ze bych se sjel (mikro)tripem a sel moderovat treba domovni schuzi. ja si na tuhle akce radeji ani nezahulim, protoze pak muzou nastat zajimavy situace.
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    HACECKO: Jo, stříhala jsem od oka, rozdělila jsem to na půlky a pak na pětiny. Ve vodě jsem nerozpouštěla, cca 5 minut jsem to povalovala na jazyku, pak spolkla, zapila vodou a cca po hodině jsem si dala nějaký jídlo. Jak se tu teď řešilo, liquid by byl asi lepší, ale ten jsem neměla.

    PALEONTOLOG: Tak nebyl to klasickej nezastavitelnej záchvat smíchu, spíš jsem to srovnávala s tou 1/10 a oproti ní jsem byla na 1/8 rozhodně vysmátější. Ale vlastně mě to samotnou překvapilo.

    Spíš než tolerance bych asi použila výraz citlivost, resp. snížená citlivost. A myslím si, že do velký míry je to v hlavě - jsem člověk, co potřebuje mít všechno pod kontrolou, mít o všem dostatek informací, chápu věci spíš rozumem než "srdcem", je pro mě těžký dávat najevo emoce a přijímat věci tak jak jsou bez toho, abych je analyzovala a hodnotila. A právě tohle papír nabourává, funguje to tak zřejmě u každýho, ale lidi, který jsou citlivější ke smyslovým podnětům, pravděpodobně budou potřebovat nižší dávku. Moje hypotéza je taková, že microdosing by mohl tuhle mentální bariéru postupně snižovat tak, že člověk pak bude vnímavější k podnětům i bez tý substance, a v případě užití vyšší dávky bude stačit míň, aby se dostal do psychedelickýho stavu. (Vlastně mám pocit, že tohle potvrzuje ta moje zkušenost s 1/3 po měsíci microdosování. Ale samozřejmě to byla jen jedna zkušenost.)
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    VETE: tak lepsi nez strihat ctverec na 10-20 prouzku je IMHO praktictejsi i "presnejsi" papir nasekat a rozpustit v destilce v inj. strikacce.

    VETE: to co popisujes je mozna pravda, ale velky problem to taky podle mne neni. Adekvatni davku na mikrodosing si stejne musis nastavit experimentalne metodou pokus - omyl...
    VETE
    VETE --- ---
    VYHULENY_UFO: Přečet, ale to, že se někdo v jednom příspěvku přizná, zle stříhá sušický na desetinky, nepovažuju za úplně klasickej mikrodose styl... Já osobně znám 2 lidi, co si dávaj obden 20 a 25 mikro ( jeden z nich je celkem velkej ) a oba jedou liquid, tak sem myslel, že je to standart a stříhání blotteru na milimetrový proužky je prostě méně vědeckej a více pankáčskej přístup...

    Takže si tu opravdu nikdo nemíchá roztok z krystalu, kterýho je plnej deepweb?.. Zvláštní...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VETE: pochybuju, ze se tu jede liquid, strihaj ctverce a davkujou 1/10 ctverce.. to sis tady neprecetl...?
    VETE
    VETE --- ---
    UF0UN: Já teda mluvim spíš o liquidu než o blotterech, jelikož jsme tu v mikrodose auditku a počítám stim, že většina místních mikrodosařů jede spíš likvid, jelikož je to praktičtější...

    A musim teda říct, že sem za poslední 3 roky viděl u nás víc nažloutlejch roztoků, než těch čirejch, proto sem to napsal...
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    VETE: kdyz se podivas na vysledky testovani papiru tak to vetsinou celkem sedi s tim, co prodavac udava
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DIAGONAL: v tom pripade mas miji polovicni hmotnost a uzivas casteji... ja bych se zamyslel, jestli to nebude mit nejake vlivy, zle jazyky za meho mladi rikavaly, ze mezi uzitim lsd je dobry mit aspon 2 mesice pauzu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam