• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    YMLADRIS: ja nejsem zadnej tabor. Kazda socialni sit prodava a bude prodavat svuj vliv. Twitter files za me neodhalily nic novyho ani zajimavyho, krom toho, jak uzce spolupracovali s FBI.

    Zastavam nazor, ze Musk nevi (co se twitteru tyce) co dela, predstavoval si to jak hurvinek valku a kazdy svy rozhodnuti (nektery zalozeny vylozene na emocich) musel zas zrusit, nebo prekopat, takze ted vypada jako naprostej hlupak, kterej svym zbrklym jednanim poskodil vsechny svy firmy.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    AVATAR: a ty jses tabor "twitter byl v pohode, proc to meni?!" nebo co je v tvem pojeti, ze to dobre dopadne?

    nekde myslim bylo ze twitter ztraci $4M denne, ale nevim
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    YMLADRIS: ja bych to dal lexovi. Tomu to jeho slunickarstvi dokazu uverit. Ale asi by to dopadlo jeste hur, no :D
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    TOXICMAN: doufam, ze se Elon prihlasi na studium sociologie, kdyz ted bude mit vice volneho casu. ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    hledat bude CEO, ktery podle Muskova nazoru muze twitter zachranit pred bankrupcy. kdyz to nepujde podle jeho predstav jak by mohlo, tak ho zase odvola a bude znovu delat CEO // moje predikce samozrejme

    to, ze dela CEO neceho o cem nic nevi, uz melo precedent kdyz se snazil sehnat nekoho pro spacex "ale nikdo dobrej se nechtel pridat. najmout nekoho spatnyho nedavalo smysl, tak jsem to zacal delat ja"

    SATAI
    SATAI --- ---
    E2E4: hlavne bude hledat kafku, ktera je ochotna mu za twitter dat alespon $20G (idealne dost zamotane, aby to nebylo videt) a pak prohlasit ztratu za velke vitezstvi.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOXICMAN: takže teď co?

    a) zjistí, že pokud nebude šéfem Twitteru, ohrozí to jeho rodinu! protože logicky by někdo mohl poslat link nekam kde bude link někam kde by mohl být link na elonjet.

    b) nový hlasování (sorry, bylo moc možností)

    c) změní názor, jako změnil názor na free speech, protože je miliardář a může si dělat co chce

    d) 🤣

    e) prodá to Arabům

    f) už nebude head of Twitter jen CEO, jako když ovlivnoval cenu akcií Tesly

    g) obviní demokraty, boty nebo novináře z manipulace hlasováním
    PES
    PES --- ---
    KOUDY: Bohužel, všechno co nefunguje stand-alone, tak se časem stane obrovským průserem...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    EXCITE: jj určitě, na svém twitter účtu si zakládám celou svou existenci a je to vlastně základní lidské právo!
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TOXICMAN: bojíš se,že tě taky smaže, co? :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    SATAI: jo a ja sem hlasoval at odstoupi a jeste sem mu pripsal: Go to Hell Elon. zatim mi to funguje.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SATAI: odmítám se této aktuální hysterie účastnit, pozoruju z povzdálí :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    TOXICMAN: a ted nam vsem Space Karen smaze ucty ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OTAVA: Bohuzel je tohle cesta kterou se automobilovej prumysl ubira bude ubirat. Modelovy rady se dost zestihlej diky elektrifikaci. Vsechno bude v cloudu a ten subscribtion model si dokazu dost dobre predstavit, ale to jsme tu OT. Me ta cesta subu za lepsi featury twitteru neprijde jako spatnej napad. Stejne jako si myslim ze to Musk cele behem roku-dvou nejak prekope a pak vrati firmu na burzu. Stejne jako to udelal Dell.
    TOXICMAN: Docela presvedcivej rozdil i dost hlasu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    hlasování skončilo

    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SATAI: v zemi kde se vyřezávají katalyzátory z výfuku protože to pak min žere a víc jede to je samozřejmě pádný argument!
    SATAI
    SATAI --- ---
    OTAVA: tohle je bohumzel o dost slozitejsi otazka, nez by se mi libilo. Trebas protoze ten soft neni "tvuj" ale mas ho licencovany, pokud resime pravni hledisko. Nebo protoze driv nebo pozdeji tam nekdo misto start/stop zmeni neco, co nekoho zabije.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KOUDY: Cokoliv je v aute jako sub funkce ti driv nebo pozdeji odemkne sikovnej hacker / mechanik

    Ano, prijdes o zaruku, ale bude to stejny jako u Start / stop systemu, kazdej to bude mit v pazi.
    Ostatne mas pravo si se svym majetkem delat co chces ne ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Ja s tebou castecne souhlasim a treba tu ouru jsem leta chtel, ale kvuli sub modelu jsem si ji nekoupil..nicmene si myslim, ze timhle smerem se proste budou velky spolecnosti ubirat a pokud ti nejakou sub picovinu nabidne bmw, tak si muzes koupit jiny auto, ale kdyz ti to samy nabidne bmw, audi, mercedes, jaguar atp, tak pak nemas moc moznosti co si koupit jineho..Takze v tomhle Muska na jednu stranu chapu..Na druhou stranu bych ten sub dal za 5 dolaru max a zkusil pritahnout diky nizky cene co nejvic lidi..Tech 8-12 dolaru pokud to pujde pres appstore uz mi prijde trochu moc.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: sorry, nějakej bazmek pro běžce ani komentovat nebudu, to je pod mý rozlišovací schopnosti, a u každýho, kdo ho nosí, pochybuju o jeho mentálních schopnostech, takže jestli je ochotnej si za to zaplatit ne jednou, ale každej měsíc, mě naprosto nepřekvapuje a nevzrušuje.
    Rozdíl mezi youtubem a twitterem je, že youtube má ten vlastní obsah, a i kdyby z něj nakrásně dneska vyházeli všechny tvůrce, tak máš do konce života na co koukat.
    Že by chtělo BMW a další tahat ze zákazníků prachy za nic mě nijak nepřekvapuje, to je ostatně sen každý firmy, akorát na to musej ještě přistoupit ty zákazníci, a zatím to na to moc nevypadá, a pokud nenabídnou nic jinýho, než lock funkcí, který jsou dneska zadarmo, tak to neprojde. Ostatně ani ty BMWčkáři z toho nejsou nadšený, a to je velmi specialní třída autíčkářů...
    ARAON
    ARAON --- ---
    KOUDY: Cena je v NZD. A i tak je mimo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam